>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

firel 142

firel

Użytkownik
To fuks, że znasz dokładne wyniki, czy masz jakieś układy tam na górze? ????
No pewnie, Real Madryt ustawia mecze i sprzedaje typy za pietnascie euro na fejsie.
Nie no wiem, że żartowałeś ????

Straszak chyba odpuścił bo ostatnio mu gorzej szło, ale i tak ma zaraz po pomysłodawcy najdłuższy staż w temacie
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Pablovski nie będę pisał jakim jesteś człowiekiem skoro włazisz komuś w d.... za kilka typów, zresztą za nic się nikomu w d.... nie wchodzi trzeba mieć honor.
Straszak już jakiś czas temu zapowiadał, że przejdzie na ciemną stronę mocy ;), a może po prostu miał inne plany na weekend niż ślęczenie przed komputerem.
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Nie &quot;Pablovski&quot; tylko Pablovsky jak już. Dziadek był Macedończykiem. Człowieku, weź wyluzuj. Jak się nie znasz na żartach, to lepiej się nie odzywaj. Wyjeżdżasz tu z honorem jakbyśmy walczyli o niepodległość ojczyzny, miej troszkę rozumku przyjacielu.
A co do &quot;włażenia w dupę za nic&quot; - tu bym polemizował. No, ale może młody jesteś i jeszcze nie miałeś dziewczyny ????

KONIEC TEMATU, zostawmy Hanka. Ani słowa już, bo zrobimy z działu kompletny&quot;hejzel&quot;. I tak zrobiliśmy, za co w imieniu swoim i tych, co marudzą - przepraszam.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Przepraszam za przekręcenie z Pablovsky, może na początku to było śmieszne, ale teraz to już nie są żarty tylko żenada długo się powstrzymywałem, żeby to napisać bo nikogo nie chciałem urazić.
Z jednym się zgodzę skończmy bić piane i zajmijmy się czymś sensownym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Czy zdruzgotana klęską z Sevillą - Fiora - dojdzie do siebie i ustrzeli coś w meczu z Parmą? Przekonamy się. Wchodzę w ten mecz z pewną niepewnością ;)
 
emm 99

emm

Użytkownik
Nie rozumiem tego parcia na Napoli wsumie. Oni juz chyba nic nie musza.
Dunska weszla, nad Fiora sie zastanawialem wiec strzelili. No to dzis koniec.
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Fiorentina weszła trzykrotnie za drobne i starczy. Czekamy na Napoli. ???? Chcę usunąć avatar z Hankiem, co by od chłopaków po uszach nie oberwać i... nie chce się usunąć! ????
 
emm 99

emm

Użytkownik
Ja takze odpuszczam, ciagle natomiast zastanawiam sie nad Napoli...

nastepne mecze maja z Juve i Lazio, watpliwa sprawa ugrania czegokolwiek wiecej niz to co jest.


@
Zwracam honor Panowie... Gratuluje.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Chcę usunąć avatar z Hankiem, co by od chłopaków po uszach nie oberwać i... nie chce się usunąć!
Wystarczy wgrać nowy, nie trzeba usuwać.
PS. Ogranicz może do &quot;+ dzięki&quot; uwielbienie dla mentora i nikomu się nie narazisz.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Ja trzymam się zasad systemu i odpuszczam pamiętaj, że będziesz musiał stawkować agresywnie jeśli zacząłeś teraz standardowo.
Pisałem to przed golem na 1-1
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Caranthir jak już pisałem wyżej ja się trzymam zasad pierwotnej wersji tego systemu i zdania nie zmienię.
Niezła masakra z tymi bramkami w Neapolu.
 
Do góry Bottom