>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ja tam sceptycznie podchodzę do Realu &amp; Barcy ;)
Ci drudzy mają mistrza, Atletico już nic nie ugra więcej natomiast Real - Espanyol to już tylko gra o marchewkę ;)
Teraz Ty piszesz niesamowite pierdoły :razz:

Espanyol przy dobrym układzie ma jeszcze szanse na puchary. Real majac jeszcze szanse na tytuł pewnie się połozy i odpusci ...

Porazka Barcy z Atletico i jakis dziwny remis w ostatniej kolejce z gryzącym trawe, broniącym się przed spadkiem Deportivo jakkolwiek mało prawdopodobny to jest możliwy. Tytuly były tracone w dziwniejszych okolicznościach
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Jakim sposobem Espanyol ma szanse na puchary skoro tracą przy obecnym remisowym wyniku 8 pkt do Villarealu na kolejkę przed końcem sezonu?
Co do scenariusza z dziwnym remisem itp. - wiara wiarą, cuda cudami ale nie - to się nie stanie ;)
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Ale senny mecz w Barcelonie. Na zakładke nie ma szans. Kurs 3 robi się na około 9 minut przed końcem progu.
Ojj Pablo byle by Twój tzw pech nie nastąpił :p
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
No i został Real, jak to wejdzie i tą Almerie rozliczą poprawnie to już będzie dobrze. Odpuściłem wszędzie te drugie gole bo stwierdziłem, że ponoszą mnie emocje i tracę kontrole. Wieczorem jeszcze Roma i po wszystkim.
Arni w takiej sytuacji grasz stawkowaniem agresywnym.
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Ale senny mecz w Barcelonie. Na zakładke nie ma szans. Kurs 3 robi się na około 9 minut przed końcem progu.
Ojj Pablo byle by Twój tzw pech nie nastąpił :p
Ale przecież ja nie dotknąłem Barcy ???? Seville gram i zbieram kompanię do modlitwy o drugą bramkę ???? Zaczniemy modły około 70 minuty :grin:

p.s. Zakładkę w 30 minucie rozliczyli na plus :razz:
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
O kur....
Who&#39;s your daddy ? ????
No to reputy powinno byc nagle 1000 XD
Nie przepadam za Cristiano ale postawie mu kapliczke zaraz
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Hank, jesteś jak wyrocznia. W tym układzie Real też zagram. Z góry dziękuję za trafny typ :razz:
Pisałeś ze to grasz więc odniosłem się do tego meczu. Napisałem, że senny mecz w Barcelonie. Chodziło mi o miasto, gdzie jest rozgrywany mecz, a nie o Barce. No ale spoko ;)
Hank dzięki ????
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Pisałeś ze to grasz więc odniosłem się do tego meczu. Napisałem, że senny mecz w Barcelonie. Chodziło mi o miasto, gdzie jest rozgrywany mecz, a nie o Barce. No ale spoko ;)

Hank dzięki ????
Ach, no oczywiście, gra słów, źle zrozumiałem. Real owszem, grałem, ale za drobniaki :;/:
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Poszedł sms do Krystyny że go poczochram jak nie strzeli a on takie groźby traktuje bardzo poważnie ????
 
Do góry Bottom