>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie da się odpowiedzieć na takie pytanie apropo tego od ilu startuje i jakie jest łączne zobowiązanie w razie czego, bo czasem suma wszystkich progów to jest 500zł, a czasem x10 więcej nawet. Różnicowanie stawek jest istotą długoterminowego zysku przy takim graniu.

Celta jest jednak strasznie nieudaczna. Mieli szansę na kilka bramek już, wynik każdy widzi jaki jest (dobrze że jednak się nie zdecydowałem grać)
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Dzięki za arkusz z PW.
Pytam o to bo interesuje mnie od jakich wygranych na live bet365 zaczyna gniewać się na graczy i częstuje limitami. Chcę grać tym sposobem 2-3 mecze miesięcznie grubszą kasą a nie chciałbym dostać limitu bo byłoby szkoda ;)
 
S 10

scavatore

Użytkownik
no ja zagrałem na gola Romy , doczekałem sie go ale miałem juz chwile zwątpienia :p
zeszlem ze stawki , zakonczylem co prawda z plusem ale ......
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Dzięki za arkusz z PW.
Pytam o to bo interesuje mnie od jakich wygranych na live bet365 zaczyna gniewać się na graczy i częstuje limitami. Chcę grać tym sposobem 2-3 mecze miesięcznie grubszą kasą a nie chciałbym dostać limitu bo byłoby szkoda ;)
Wątpię żebyś dostał limity, bo minutówki są raczej tylko dostępne w spotkaniach &#39;popularnych&#39;, gdzie dużo kasy jest ogólnie położone a to sprzyja braku dostania limitu... poza tym o dziwo buki jakoś nie limitują jak ktoś gra tym sposobem.
Jeszcze zależy co masz na myśli mówiąc &#39;grubo&#39;, bo jeśli max stawka ma być około 2-3 tysięcy, to możesz z uśmiechem na ustach i spokojnie stawiać.
 
globus3216 6

globus3216

Użytkownik
Wiatam panowie chcałem grac tym systemem ale nie bardzo moge znalesc jak i gdzie to obstawiac bo nie moge znalesc takiej obcji w bet365 pomóżce
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Wątpię żebyś dostał limity, bo minutówki są raczej tylko dostępne w spotkaniach &#39;popularnych&#39;, gdzie dużo kasy jest ogólnie położone a to sprzyja braku dostania limitu... poza tym o dziwo buki jakoś nie limitują jak ktoś gra tym sposobem.
Jeszcze zależy co masz na myśli mówiąc &#39;grubo&#39;, bo jeśli max stawka ma być około 2-3 tysięcy, to możesz z uśmiechem na ustach i spokojnie stawiać.
No to stawki o których piszesz w zupełności mnie satysfakcjonują ;)
Nie wiedziałem, że aż tak dobrze można pograć w becie ;)

Wiatam panowie chcałem grac tym systemem ale nie bardzo moge znalesc jak i gdzie to obstawiac bo nie moge znalesc takiej obcji w bet365 pomóżce
Przed meczem na zakład 0-10min wchodzisz w zakładkę GOLE, następnie na samym dole masz zakład &quot;PIERWSZE 10 MINUT - GOLE&quot;.
Na dalsze minuty zakład na live jest opisany jako &quot;CZAS 1. GOLA, CZAS 1. GOLA - DRUŻYNA X/Y&quot;. Pamiętaj, że nie wszystkie wydarzenia mają tego typu zakład.
 
M 8

mintek14

Użytkownik
Wiatam panowie chcałem grac tym systemem ale nie bardzo moge znalesc jak i gdzie to obstawiac bo nie moge znalesc takiej obcji w bet365 pomóżce
Na żywo - wybierz mecz - zjedź na sam dół (ostatnie typy na dole)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Swego czasu jak City w zeszłym sezonie walczyło o mistrza to był limit na minutówki 21k
Taki jest standardowy limit na zakład, bez akceptacji tradera, w bet365, z racji danego kursu... :roll:
zanim zaczniesz straszyć innych, to sprawdź po prostu parę rzeczy najpierw :razz:
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Tevez w 84 minucie miał piękną sytuację ale dał ciała i ostatecznie cały mecz również nie przyniósł zysku tym, którzy grali. Niestety.
Moje propozycje meczów na dziś:
Milan - Parma ✅17minuta (ZAKŁADKA) ✅25minuta
(drużyny zdecydowanie nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanych, nie mniej jednak w bezpośrednich starciach tych dwóch ekip zawsze dużo się dzieje i jest obficie w bramki)
Porto - Ferreira✅29minuta (ZAKŁADKA)
Po ostatniej pechowej porażce z Maritimo, dzisiaj Porto powinno zrobić wszystko aby jak najszybciej zrekompensować to kibicom. Myślę, że od pierwszego gwizdka ruszy zmasowana ofensywa.
EDIT: Kto skorzystał z moich propozycji powinien być zadowolony ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Moja propozycja na dziś to:
Frankfurt - Wolfsburg
Po ostatniej wygranej zielono-białych nie ma najmniejszej wątpliwości, iż złapali rytm i zwyżkową formę ;) Moim zdaniem można swobodnie grać nawet za grubszą kasę, tym bardziej, że kursy raczej nie będą rozpieszczały.
Podkreślam, typy oraz propozycje przedstawione przeze mnie grasz na własną odpowiedzialność. Jeśli dzięki nim udało Ci się zarobić - miłym gestem będzie podziękowanie ;) Aloha hawaje ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 440

straszaksam

Użytkownik
Mocno popieram typ. Najlepszy z wtorkowej kolejki Bundesligi. Drugi z kolejności to mecz Moenchengladbach, z racji braku dwóch obrońców Freiburga w meczu, ale to już na pewno nie do grubego przyłożenia, jak mecz Wolfsburga.
Poza tym typem, do jutra można spokojnie dorzucić sobie:
20:45 Breda-PSV
a co do pucharów to jak wiadomo - można czekać na składy i liczyć na farta, ja pucharom dam spokój na pewno.
 
Do góry Bottom