>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

emm 99

emm

Użytkownik
15:00
Catania - Perugia [tutaj kazdy wedlug uznania, pograc lub nie pogra bo to serie B..] ✅
15:30
Schalke - Hannover ✅✅✅
16:00
ManU - Leicester ✅✅✅
16:00
Inverness - Ross County [brak minutowek] ✅
18:00
Eibar - Atletico M. ✅
18:30
Leverkusen - Dortmund
18:30
PSV - Willem II ✅✅✅
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Straszak Ty podawaj typy, a nie odp na takie pytania :p
a proszę bardzo. Dziś miałem gości (i bardzo dobrze bo wybrałem jedyne spotkanie z włoskiej B serie gdzie było 0:0) i wolny jestem od jakiegoś czasu.

Gram dziś tylko PSV i Twente jeszcze. Jak ktoś chce to Roma wydaje się być też dość dobra, ale ja gram tylko dwa pierwsze.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Rezygnujesz z Leverkusen/Chelsea? :&gt;
Tak. Leverkusen dlatego że niemiecka startuje po przerwie (wczoraj też Wolfsburga z Bayernem nie grałem), a Chelsea - City dlatego że nie gra Costa a obrona Chelsea dość dobra.
Nie lubię takich pojedynkow &#39;na szczycie&#39; tak ogólnie raczej, z małymi wyjątkami.

Straszak, jak w overowym wejdzie Ci kurs mniejszy niż 3 bez zakładki, to bez podbicia stawki nie będziesz miał zysku
No popatrz, co Ty nie powiesz. To Cię zaskoczę, bo umiem liczyć ????
a jeszcze bardziej Cię zaskoczę - mam własne stawkowanie, dla kilku różnych kursów, a nie oryginalne z tematu Hanka.

w PSV ładnie siedzi brama, chwila przerwy do meczu Twente.

@edit
no i jednak Chelsea gol ;)
nie zmienia to jednak mojego zdania i podejścia do tego meczu.
 
emm 99

emm

Użytkownik
kursy na nastepnego gole w meczu PSV, sa mniejsze niz w meczu Realu ????
Pomimo tego, ze dzis wszystko ladnie wchodzi to w meczu PSV udalo mi sie nie zlapac zakladki ;)
A wloskiej nie zdarzylem, mimo wszystko jakby codziennie byl taki dzien to koncze z etatem ;) ;) A tymczasem lece na piwko, powodzenia!
P.s
Wierze to Leverkusen mimo wszystko :p
 
S 10

scavatore

Użytkownik
a proszę bardzo. Dziś miałem gości (i bardzo dobrze bo wybrałem jedyne spotkanie z włoskiej B serie gdzie było 0:0) i wolny jestem od jakiegoś czasu.

Gram dziś tylko PSV i Twente jeszcze. Jak ktoś chce to Roma wydaje się być też dość dobra, ale ja gram tylko dwa pierwsze.
a ja ta Bologne zagrałem niestety ????
mecz byl dosc zywy chyba ponad 15 roznych , ale coz jak koncowe 0-0 ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Taki urok kopanej. Mecz nadawał się do gry i ja bym go grał gdybym był przy kompie na bank.
Leverkusen z Dortmundem chyba chcą niektórym popsuć humory :razz:

@edit
uuu, na Romie to chyba kto pograł to zakładkę miał, hm?
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Ile wynosi Wasza łączna stawek w razie potrzeby atakowania +0,5 od 80 minuty?
Kalkulowałem zarówno stawkowanie x2, +66% ale coś nie mogę znaleźć optymalnego sposobu. Byłbym wdzięczny jakbyście mogli rozwinąć tą kwestię i uchylić rąbka jak to u Was wygląda. I tak w ogóle jak podchodzi bet365 do grania na którymś stopniu progresji kwotami oscylującymi w granicach +1000zł?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ile wynosi Wasza łączna stawek w razie potrzeby atakowania +0,5 od 80 minuty?
Kalkulowałem zarówno stawkowanie x2, +66% ale coś nie mogę znaleźć optymalnego sposobu. Byłbym wdzięczny jakbyście mogli rozwinąć tą kwestię i uchylić rąbka jak to u Was wygląda. I tak w ogóle jak podchodzi bet365 do grania na którymś stopniu progresji kwotami oscylującymi w granicach +1000zł?
+1000 to jest easy w &#39;normalnych&#39; ligach. +10000 to juz moze byc problem :razz:

ja +0,5 80-end stawkuję tak, żeby wyjść na minimalny plus (choć mógłbym na zero, ale wtedy czuję mały niesmak). Zwykle robię tak, żeby była to mniej więcej połowa wygranej przy jednym progu z jakichś początkowych &#39;dziesiątek&#39; w danym meczu.
Zawsze liczę to &#39;w locie&#39; bo kursy są różne w zależności od spotkania.


PS. Celta strasznie ciśnie, pewnie wpadnie im tam bramka ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
StraszakSam a stawki na kolejne progresje jak zwiększasz?
Od jakiej kwoty startujesz i ile średnio wychodzi na 8-9 progresji suma?
 
Do góry Bottom