>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Plan na wieczór:

20.00 Real Madryt - Athletico Madryt

Zastanawiam się nad graniem w tym meczu stawki x2. Dlaczego? Po pierwsze: Real musi coś ukłuć i to wmiarę szybko. Oni tego pucharu nie odpuszczają i będą dążyć do awansu. Obrona sąsiadów zza miedzy jest też czasami dziurawa, sporo bramek tracą. Ofensywa Realu wiadomo, że potrafi zmasakrować większość drużyn. Wydaje mi się też, że podopieczni Simeone będą chcieli z początku trafić i generalnie jednym golem wybić z głowy marzenia o awansie &quot;Królewskim&quot;. Gole raczej nieuniknione. Wiadomo, plus do plusa daje minus, ale bramki powinny paść.

21.00 Juventus - Verona

Tutaj właściwie moja obserwacja jest taka, że Juve u siebie z Veroną wygrywa jedną bramką. Różnica rywali jes duża, &quot;Stara Dama&quot; coś trafi. Zwłaszcza, że to jeden mecz, rewanżu nie będzie.

Jakie są Wasze spostrzeżenia?
Wszystko zalezy od tego jakie beda sklady ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Brak zakładki, więc w sumie nie ma się z czego cieszyć ????
Jak Ciebie nie cieszą wygrane pieniadze to współczuję, dla mnie każda wygrana jest istotna :razz:
no i trudno, jak dla mnie to na dziś raczej wystarczy. Ten Juventus kusi, ale wątpię żebym pograł jednak.

@edit
bo Barcelona to pewnie dziś będzie bułę męczyć z takim zapasem jaki mają z 1 meczu... no chyba że wyjdą rezerwy i będą się chcieli chłopaki pokazać, ale tak czy inaczej dla mnie to nie do gry
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Jak Ciebie nie cieszą wygrane pieniadze to współczuję, dla mnie każda wygrana jest istotna :razz:
no i trudno, jak dla mnie to na dziś raczej wystarczy. Ten Juventus kusi, ale wątpię żebym pograł jednak.

@edit
bo Barcelona to pewnie dziś będzie bułę męczyć z takim zapasem jaki mają z 1 meczu... no chyba że wyjdą rezerwy i będą się chcieli chłopaki pokazać, ale tak czy inaczej dla mnie to nie do gry
Zgadzam się z kolegą wyżej. Każda wygrana cieszy, nawet złotówka. Ja zacząłem od 6 zł, więc nawet jest nieźle. Wiadomo, każdy by chciał zakładkę - najlepiej w 79 minucie :grin:
Edit: No i opłacało się grać na drugiego gola, weszło z zakładką. Gole jeszcze tutaj padną, ale nie wiem czy grać dalej.
 
kiperos 4

kiperos

Użytkownik
To zazdroszczę wam takiego podejścia :]
Druga bramka ✅ 19&#39;
Trzecia bramka też wpadnie, lecz ja odpuszczam już na dzisiaj nożną. Przenoszę się na kosza. Powodzenia!
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Pogram Juventus✅ i Barcelone też.
Barcelonę miałam grać ale jestem zmęczona i idę spać. Powodzenia dla wszystkich grających dzisiaj.
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
No to nam się rozstrzelali w meczu Real - Atletico ???? Swoją drogą, uwielbiam drużynę Simeone - walczaki niesamowite. Zawsze do przodu, z wiarą w zwycięstwo. Inni mając dwie bramki przewagi posadziliby dupy na linii bramkowej i tak grali. A oni cisną cały czas. Brawo!
 
Do góry Bottom