>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Jak ja lubię drugą francuską. Znowu nerwy, ale gol na dobrym progu. Na dzisiaj Celtic, Sochaux i Derby na plus. Ale nie pisałem, że gram to nie ma co się podniecać.
Często się zdarza, że przed meczem są minutówki, a po rozpoczęciu znikają? Bo taką sytuację miałem z meczem Lanciano-Catania...
Plan na 16.00:
QPR - United
Swansea - Chelsea lub Tottenham - Sunderland
 
M 8

mgawo

Użytkownik
zastanawiam się nad hiszpańską, bo w moim odczuciu można tam pograć pozostałe 3 mecze.
p.s. man utd - moja najlepsza druzyna od zawsze ;)
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Obecnie całkiem ciekawy:
Empoli - Inter (w Empoli ostatnie trzy mecze jako gospodarz zakończyły się 0-0, wątpię, żeby dzisiaj był 4 z rzędu 0-0)
19:00 Maccabi Tel Aviv - H. Akko (Akko traci sporo na wyjeździe, Maccabi ostatnio dużo nie strzela, składy dobre, czas na pogrom, więc... ten jeden wpaść powinien).
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jestem pod wrażeniem :razz: (klubów piłkarskich)
Ostatnio to normalnie nikt chyba nie przegrywa, bo się zwyczajnie nie da, piękna sprawa ????
jak dla mnie to jeszcze o 20 do gry Villarreal i później Roma. Ewentualnie Porto, ale tam widzę już pewne ryzyko.
 
M 8

mintek14

Użytkownik
Mi sie zdarzyła wtopa na interze ale to z własnej głupoty zagrałem inter który nic w tym sezonie nie gra ???? a empoli dominowało ale wiadomo to jeszcze słabszy zespół i na ich gola nie było co liczyć
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Mi sie zdarzyła wtopa na interze ale to z własnej głupoty zagrałem inter który nic w tym sezonie nie gra ???? a empoli dominowało ale wiadomo to jeszcze słabszy zespół i na ich gola nie było co liczyć
aj szkoda, ale pewnie nie przegrałeś dużo, a to może być dobra nauczka, więc bądź co bądź inwestycja w pewnym sensie udana bo będziesz się wystrzegał takich spotkań :razz:
Cheryshev dał mi zarobić, hehe. Zaraz któryś zawodnik z Romy mam nadzieję zrobi to samo (ewentualnie Palermo)
@edit
w sumie Vitesse - PSV też możnaby pograć. Kursy jak to w holenderskiej, ale bramkę to tam przeczuwam :cool:
@edit2
pfff, znowu szybko, a PSV jeszcze z zakładeczką pięknie. Ja już na dziś koniec.
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Obecnie całkiem ciekawy:
Empoli - Inter (w Empoli ostatnie trzy mecze jako gospodarz zakończyły się 0-0, wątpię, żeby dzisiaj był 4 z rzędu 0-0)
Edit : A jednak czwarte 0-0 z rzedu... KOSMOS... ⛔

19:00 Maccabi Tel Aviv - H. Akko (Akko traci sporo na wyjeździe, Maccabi ostatnio dużo nie strzela, składy dobre, czas na pogrom, więc... ten jeden wpaść powinien).
Edit : Brak zakladow
Na chwile obecna lecimy:
21:15 Penafiel - FC Porto - gol FC Porto
Porto gra efektownie na swoim podworku. W Pucharach przerwa, wiec moga lige przycisnac.
22:30 S. Wanderers - U. De Chile
Braki w defensywie u obu zespolow + generalnie spora bramkostrzelnosc napawaja optymizmem, ze chociaz jedna wpadnie.
Statystyki (trafnione/anulowane/nietrafione):
0/1/1
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
No, i Monaco też wymęczyło tego gola. Na 22.00 Espanyol - Celta Vigo. Statystyki przemawiają, że bramka będzie, ale jakie jest zdanie innych forumowiczów? Ktoś się bawi w to?
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
@Yamakasi
Minutowek nie bylo =( ale maly plusik wpadl!
21:15 Penafiel - FC Porto - gol FC Porto
Porto gra efektownie na swoim podworku. W Pucharach przerwa, wiec moga lige przycisnac.
Edit: Ladnie, skladnie i dokladnie!
Statystyki (trafnione/anulowane/nietrafione):
1/1/1
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
No, i Monaco też wymęczyło tego gola. Na 22.00 Espanyol - Celta Vigo. Statystyki przemawiają, że bramka będzie, ale jakie jest zdanie innych forumowiczów? Ktoś się bawi w to?
Powiedz mi co przemawia wg statystyk ze bedzie gol w tym meczu, bo nie wiem, a mnie to bardzo ciekawi, bo nie wiem co pomijam :razz:
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Powiedz mi co przemawia wg statystyk ze bedzie gol w tym meczu, bo nie wiem, a mnie to bardzo ciekawi, bo nie wiem co pomijam :razz:
Na 13 ostatnich spotkań pomiędzy Espanyolem, a Celtą tylko raz padł remis bezbramkowy (w 2003 roku). Na 9 spotkań u siebie w tym sezonie Espanyolu u siebie over 0,5 pokryty był 8 razy. Z kolei Celta na wyjazdach uczesticzyła w meczach, gdzie over 0,5 pokryto 9 na 9. W ostatnich meczach gospodarze całkiem nieźle strzelają.

To w takim razie, powiedz na czym opierasz Ty swój zarzut w stosunku do mnie? Bo ze statystyk ewidentnie widać, że jeden gol paść powinien. Nie napisałem, że jest to pewniak, ale nie mów mi, że statystyka wskazuje tutaj na 0:0.
 
Do góry Bottom