>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
E: BTW tych kandydatów do spadku jest kilku i moim zdaniem Levante wcale nie jest w czubie tej klasyfikacji
A tak z ciekawości kogo byś typował do wylotu?
Moim zdaniem to będzie bankowo Granada, do nich dołączam dość pewnie Getafe
a trzecie miejsce to ciężko mi w sumie powiedzieć, bo nie za bardzo ogarniam te dolne drużyny :razz:
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem tego toku rozumowania. Czemu maja bramki paść i nie grać na remis? Jeszcze nawet połowki sezonu nie mamy żeby to było wygraj albo spadnij. Zabezpieczenie swojej bramki jako cel pierwszorzedny to moim zdaniem bedzie taktyka obu drużyn. Wpadnie coś z przodu to dobrze, grunt na 0 z tylu.W obronie obie ekipy bardzo słabe dlatego myśle ze dzisiaj zwrócą na to uwage a że w ataku żadna ekipa nie straszy to under jak najbardziej prawdopodobny. Dla mnie dzisiaj można wybrać przynajmniej 50 meczy z większą szansa na bramke, zreszta buk tez tak uwaza.

Dobra rada, grajcie mecze w których uważacie że bedzie over 1.5 a najlepiej over 2.5 wtedy jak się pomylicie o 1 bramke to wciąz bedzie git. Szukanie meczy z 1 bramka to szybka droga do bankruta.

E: BTW tych kandydatów do spadku jest kilku i moim zdaniem Levante wcale nie jest w czubie tej klasyfikacji
Ja jestem zdania, że bramki padną. Ostatnio też ktoś podał coś z Hiszpanii i wszyscy się po głowach pukali i śmiali. I to było kilka takich spotkań. Ja nikomu grać nie każę, tym bardziej napisałem, że to dla tych odważnych.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Co za glupoty, niech kazdy gra co chce, owszem ale temat jest po to zeby ludzie pisali co graja i dlaczego- jesli 5 osob gra dany mecz to raczej cos w tym musi byc i nie mowie tutaj o osobach grajacych tym systemem od tygodnia, tylko o starych wyjazdaczach typu Straszak, marcim222, Yamakashi i inni o ktorych nie pamietam

P.s
Gramy Barce do 2go gola czy odpuszczac nauczony doswiaczeniem z PSV...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
No widzę, że rozliczają długo. Ale na Hillu jest 9&#39;59, a w telewizji sprawdzałem sobie nagranie i 9&#39;57 piłka ląduje w siatce.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
No widzę, że rozliczają długo. Ale na Hillu jest 9&#39;59, a w telewizji sprawdzałem sobie nagranie i 9&#39;57 piłka ląduje w siatce.
Ogladalem mecz i tez mi sie wydawalo ze wpadlo 9&#39;57&quot;
Czy przypadkiem nie liczy sie moment wskazania przez sedziego srodek boiska ?
Maja mega problem z rozliczeniem. Ciekawe czy zalicza bo powinni.
P.s
Gramy Barce do 2go gola czy odpuszczac nauczony doswiaczeniem z PSV...
Ja odpuszczam :cool:
EDIT: Jednak wpadla 2 brama:p Wazne ze jest ✅
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Gola do 20 minuty rozliczyli, a tego do 10 jeszcze trzymają w nierozliczonych. Nie wiem jak to rozegrają, bo nie miałem takiej sytuacji. Podejrzewam, że na swoją korzyść...
 
emm 99

emm

Użytkownik
Masz racje Yamakasi, trzeba cierpliwie poczekac na Juve i Marsylie.
Widze, ze temat sie niezle rozkrecil - podawane sa na prawde dobre typy i podejrzewam sie, ze niektorzy maja grube portfele. Mam racje Panowie?
Straszak, jakie serie mozna zanotowac u Ciebie [moze byc pw]
marcim222 - miales przerwe w graniu?
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ja akurat chętnie przyjme zakład ze bedzie gol przeciwko temu że nie bedzie na dowolne spotkanie ????
Na te Levante również. Ja tylko myślałem że zwiększamy nasze szanse a nie zmniejszamy.
Sam: Moim zdaniem Cordoba jest również do wylotu, bo osttnio mocno się odbili.
 
K 15

kolewacz

Użytkownik
Masz racje Yamakasi, trzeba cierpliwie poczekac na Juve i Marsylie.
Widze, ze temat sie niezle rozkrecil - podawane sa na prawde dobre typy i podejrzewam sie, ze niektorzy maja grube portfele. Mam racje Panowie?
Proszę Pana ???? , owszem, portfele mamy jak na razie grube, a to dlatego, że piłkarze nie szczędzą golami. Jak dalej będzie....zobaczymy. Oby tak jak obecnie.

Barca ✅
To teraz:
Juve - Verona
 
K 15

kolewacz

Użytkownik
w barcelonie będzie 3 gol w moim odczuciu na 90%.
Juve, czy Marsylia? Jesteście pewni tego Juve?
IMO juve. Pare dni temu Juve wygralo z Verona 6:1 w pucharze. Dzisiaj liga czyli wieksza motywacja, silniejszy sklad od tego, ktory byl wystawiony w pucharze, wlasny stadion. Dla mnie do grania.
 
M 8

mgawo

Użytkownik
z tym ze w moim odczuciu bedzie minuta 31, a kurs na &quot;przed 40&quot; będziesz miał 2,75. Może być jak przeważnie z Barceloną. Takiego czegoś nie lubie grać
edit: zmienili (bądź mi się przewidziało wcześniej, ale raczej zmienili), kurs wejścia (przed 10 min) z 4,37 na 4,5, czyli może nie będzie tak źle z kursami
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
z tym ze w moim odczuciu bedzie minuta 31, a kurs na &quot;przed 40&quot; będziesz miał 2,75. Może być jak przeważnie z Barceloną. Takiego czegoś nie lubie grać
edit: zmienili (bądź mi się przewidziało wcześniej, ale raczej zmienili), kurs wejścia (przed 10 min) z 4,37 na 4,5, czyli może nie będzie tak źle z kursami
bedzie źle, albo grać gola na konkretnie Juve albo zmienić stawkowanie na agresywniejsze. Normalnie nie ma sensu grać.
 
Do góry Bottom