>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

M 8

mintek14

Użytkownik
Sporting - Boavista

Gram!
Zauważyłem że dodajesz mecze 5-10min przed rozpoczęciem spotkania i każdy w osobnym poście. Jaki jest w tym sens jak prawie nikt nie zdąży przeczytać postu. Nie prościej podać kilka meczy na raz ? Też chętnie bym skorzystał ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Zakręciłem się i nie podałem, że będe to grał. Ot, cała historia.
Nie spinaj się, tu niektórzy mają lekki ból dupy, bo by chcieli zawsze brać, brać i brać.
Jak dla mnie możesz nawet pisać po skończonym meczu że grałeś ten i ten, o ile to nie beda jedyne Twoje posty :razz:
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Tottenham - Burnley ✅
Na pewno to nie będą jedyne posty. W miare możliwości do typu będę dopisywał mini analizę ???? Myślę, że warto w tym miejscu podkreślić świetną ostatnio formę Burnley. Zespół przez buków niedoceniany, co wiąże się z dobrymi kursami. Chłopaki grają skutecznie i warto na nich stawiać w kolejnych meczach.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Nie spinaj się, tu niektórzy mają lekki ból dupy, bo by chcieli zawsze brać, brać i brać.
Jak dla mnie możesz nawet pisać po skończonym meczu że grałeś ten i ten, o ile to nie beda jedyne Twoje posty :razz:
Kuzwa nie mam bolu dupy tylko po uj takie posty po meczu ? I po za tym robi sie smietnik. A pozniej ludzie placza ze musza tyle stron przewijac.
To jest kacik chwalipiet ? Czy jaki uj ?
Wiec takie uwagi to zachowaj dla siebie bo sam nie podajesz typow.
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Dobra Panowie i Panie. Nie ma co się spinać. Żeby było czytelnie będę podawał mecze do grania. W chwili obecnej wbiłem na mecz Bilbao - Vigo, bo zrobiło się ciekawie.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
e no dziś znowu ładnie siedzi praktycznie każdy mecz. Ostatnimi czasy całkiem nieźle idzie, a to zły znak, bo znaczy to że wkrótce się odwrócili los pewnie. Pewnie na spotkania ligowe, jak ja będę grał :razz: (pucharowe odpuszczam chyba że spotkanie jest jakieś wyjątkowe, które sobie upatrzę :razz: )
 
S 5

sateja

Użytkownik
Chyba nie ma chętnych na to spotkanie.
Ja na dziś proponuję mecz Juventus - Verona
Stara Dama łapie dosyć fajną formę, bramy też padają także szanse na bezbramkowy rezultat wg. mojej oceny - znikome.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
edit jedna zakładka szybko i łatwo ????
Hej,
Dawno mnie nie było na forum, więc wasz temat widzę już w stadium zaawansowanym. Próbowałem wyszukać założenia waszej gry kilkanaście stron wstecz, lecz nic konkretnego nie widziałem. Moglibyście podać co właściwie gracie w podawanych meczach?
Dzięki z góry.
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Plan na wieczór:
20.00 Real Madryt - Athletico Madryt
Zastanawiam się nad graniem w tym meczu stawki x2. Dlaczego? Po pierwsze: Real musi coś ukłuć i to wmiarę szybko. Oni tego pucharu nie odpuszczają i będą dążyć do awansu. Obrona sąsiadów zza miedzy jest też czasami dziurawa, sporo bramek tracą. Ofensywa Realu wiadomo, że potrafi zmasakrować większość drużyn. Wydaje mi się też, że podopieczni Simeone będą chcieli z początku trafić i generalnie jednym golem wybić z głowy marzenia o awansie &quot;Królewskim&quot;. Gole raczej nieuniknione. Wiadomo, plus do plusa daje minus, ale bramki powinny paść.
21.00 Juventus - Verona
Tutaj właściwie moja obserwacja jest taka, że Juve u siebie z Veroną wygrywa jedną bramką. Różnica rywali jes duża, &quot;Stara Dama&quot; coś trafi. Zwłaszcza, że to jeden mecz, rewanżu nie będzie.
Jakie są Wasze spostrzeżenia?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom