>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Zastanawiam sie nad tym meczem. Jakies za ?
Aguero ;)

Dwie druzyny które raczej są przyzwoite z tyłu. Ja takie mecze odpuszczam

jestem ciekawy jakimi stawkami gracie. Ja zazwyczaj obstawiam tak, żeby łączny wkład wyniósł 1/4 - połowę majątku (zależnie od meczu), a u Was jak to jest? ????
Trochę zbyt małe zróżnicowanie moim zdaniem.
Wg mnie to powinno wyglądać bardziej od 1/8 do 1/3 max na dane spotkanie. No ale są oczywiście wyjątki, gdzie można to 1/3 nagiąć, ale to są bardzo rzadkie przypadki. Głównie mecze reprezentacyjne, gdzie będzie &#39;miazga&#39;, albo coś typu Real - Barcelona.
 
M 8

mintek14

Użytkownik
Po cholere piszesz jak juz po wszystkim? Co to portal chwalipiet?
Napisałem o 18:05 posta a gol wpadł 10min później. Strasznie nerwowy jesteś pewnie ci nie weszło coś ;) dużo osób tu podaje mecze na live to też podałem bo wcześniej miałem tego nie grać
 
A 18

arko22

Użytkownik
Napisałem o 18:05 posta a gol wpadł 10min później. Strasznie nerwowy jesteś pewnie ci nie weszło coś ;) dużo osób tu podaje mecze na live to też podałem bo wcześniej miałem tego nie grać
A juz mnie to meczy. Totalna klapa w ten łikend. Sory nie zobaczylem kiedy gol padl
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Udało się z Al Jazira, chociaż już niechętnie stawiałem po 80 minucie, a niektórzy niech ochłoną, bo przegrana to żaden powód żeby się wyładowywać na innych.

@edit
sezon wszedł chyba już w taką fazę, że gole ładnie wchodzą w tych meczach co powinny ;)
Na dziś jeszcze Valencia i kończę.
 
xacy 0

xacy

Użytkownik
Academica - Benfica, gram na Benfice - strzelają ponad 2 bramki na mecz, poza tym muszą wygrać, żeby być liderem (mecz na zakładkach)
edit: 2 minuty po napisaniu gol ????
 
A 18

arko22

Użytkownik
Kto pogral Valencia - Barcelona to zostal wydymany przez liniowego bo nie bylo spalonego ???????????? ????????????
Moze bede sie wymadrzal ale wwarto grac do konca. MIalem juz kilka meczy ktore wchodza po 80. Tak jak teraz Barca. Ta ostatnia stawke zawsze daje na over 0,5. Zawsze jest szansa ze te ostatnie 10 minut wpadnie gol.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Ja miałem sporo takich meczy. Te które odpuszczałem w 70 minucie, gol w 71. Odpuszczałem w 80 min. - gol w 81 czy 85 min. A jak nie odpuszczałem, to się kończyło 0:0 ????
Ostatnie 2 tygodnie to czysta sinusoida, to co udało się ugrać to zabierał jeden zły wybór. I znów odrabianie, i znów jedna grubsza wtopa.
Na początku szło bardzo dobrze, ale teraz dobór spotkań szwankuje. Także chyba zaprzestanę grania, wychodząc z tym co mam, bo czas poświęcony na grę jest niewspółmierny do zysków jakie osiągnąłem (choć jestem na ✅ ).
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
ehh, tyle razy powtarzałem, żeby grać do końca, a sam pograłem do 80&#39; przez brak wiary :razz:
a co do wydymania przez liniowego... sędzia też wydymał barcelonę na karny i to już na początku meczu ;)
no ale piłkarze też na maksa dawali dupy, także ogólnie pech z tym meczem.
Najgorsze, że dość mocno przyłożyłem i chyba dlatego nie pograłem do końca.
No trudno, trzeba będzie odrobić... i tak w sumie w skali weekendu jestem na plus, wiec bez tragedii ????
 
xacy 0

xacy

Użytkownik
a na Eerste Divisie są 10 minutówki? Jeśli tak, to tam bym dziś celował. Poza tym jak dam radę to Legia - Cracovia.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Baardzo rzadko się pojawiają minutówki na 2 Holandie. Nawet byłem przekonany że wcale , ale tydzien temu jeden mecz byl do grania wiec jak zawsze trzeba patrzec.
 
Do góry Bottom