>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

emm 99

emm

Użytkownik
A ja sie pytam co z ta Polska?
Ludzie, przeciez to jest temat po to zeby SOBIE POMAGAC i zeby kazdy czerpal z tego korzysci !!! Niezaleznie od tego jak dobiera stawki, co gra itd.
Zauwazylem to podobnie jak Straszak ze cebulka wyszedl na minus, ale co - moze karta sie odwroci..
Kazdy moze wyjsc na tym na + bo to NIE JEST TRUDNE, jak juz wspominalem u mnie problemem jest nie sam dobor i selekcja meczy lecz granie czegos innego, jednak wymienilem sie pogladami z innymi graczami i za tydzien rusze juz troche inaczej, bedac cierpliwym tak jak to wielokrotnie mialo miejsce.
Jak ktos kiedys napisal, szybko mozna tylko przegrac i tego sie trzymajmy.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
250,50zł dokładnie co do grosza, panie detektywie. Coś jeszcze potrzebne do zebrania dokumentacji i prześledzenia moich finansów? :cool:
Polecam pracę w US.


@edit
aaa już wiem czemu jesteś taki dociekliwy... bo ten system przyniósł Ci na dłuższą metę stratę, o czym napisałeś w swoim poprzednim poście, więc uznajesz, że każdy też odniesie na nim stratę...
nie życzę Ci źle, ale piszesz straszne pierdoły zarówno tutaj, jak i w innych tematach, co nie zmienia faktu, że pewnie w końcu dojdziesz, że nie ma to najmniejszego sensu. Mam tylko nadzieję, żę grasz wirtualnie, bo szkoda prawdziwej kasy.
Powodzenia ;)
*StraszakSam poniższy tekst to ponownie straszne pierdoły w moim wykonaniu w związku z tym szanując Twoją osobę i Twój cenny czas sugeruję zignorować ten post.


Ok panie najmądrzejszy z najmądrzejszych. Dziwie się, że w ogóle zniżasz się do mojego poziomu i mi odpisujesz chwała Ci za to dobry człowieku. Tak na prawdę koło ch..a mi to lata czy jesteś na ✅ czy ⛔ To, że cwaniakujesz:cool: w każdym jednym temacie wcale nie oznacza wyższość Twoich postów nad innymi. Wydedukowałeś z poprzedniego postu że w dłuższej perspektywie system nie przyniósł mi dochodu? Przecież sam się do tego przyznałem, że trafiały się 0-0 które pożerały cały profit. Sam pisałem, że da się na tym zarobić, ale pokaż mi gdzie pisałem, że każdy prędzej czy później każdy dojdzie do punktu wyjścia? Więc nie wiem o co pijesz. U mnie się ten system w dłuższym okresie czasu nie sprawdził i tyle, a Ty wyjeżdżasz z jakimiś śmiesznymi tekstami. Jak już się dowartościowałeś to wróć do podawania typów ... ahh zapomniałem Ty typów nie podajesz, tylko kozaczysz po skończonym meczu. To tyle ode mnie w tym temacie, bo ten temat dotyczy typów przed meczem, a nie cwaniakowania już po rozstrzygnięciu dlatego kończę te dyskusję bom nie godzien podważać największego autorytetu tego forum ... Amen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 22

pgrom

Użytkownik
Ok panie najmądrzejszy z najmądrzejszych. Dziwie się, że w ogóle zniżasz się do mojego poziomu i mi odpisujesz chwała Ci za to dobry człowieku. Tak na prawdę koło ch..a mi to lata czy jesteś na ✅ czy ⛔ To, że cwaniakujesz:cool: w każdym jednym temacie wcale nie oznacza wyższość Twoich postów nad innymi. Wydedukowałeś z poprzedniego postu że w dłuższej perspektywie system nie przyniósł mi dochodu? Przecież sam się do tego przyznałem, że trafiały się 0-0 które pożerały cały profit. Sam pisałem, że da się na tym zarobić, ale pokaż mi gdzie pisałem, że każdy prędzej czy później każdy dojdzie do punktu wyjścia? Więc nie wiem o co pijesz. U mnie się ten system w dłuższym okresie czasu nie sprawdził i tyle, a Ty wyjeżdżasz z jakimiś śmiesznymi tekstami. Jak już się dowartościowałeś to wróć do podawania typów ... ahh zapomniałem Ty typów nie podajesz, tylko kozaczysz po skończonym meczu. To tyle ode mnie w tym temacie, bo ten temat dotyczy typów przed meczem, a nie cwaniakowania już po rozstrzygnięciu dlatego kończę te dyskusję bom nie godzien podważać największego autorytetu tego forum ... Amen.
Zgadzam sie z kolegą. A kilka postów wczesniej też pisalem o panu StraszakSam co to cwaniakuje a nic nie wnosi do tematu i podobno mial już tu nie pisać
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 440

straszaksam

Użytkownik
A ja sie pytam co z ta Polska?
Ludzie, przeciez to jest temat po to zeby SOBIE POMAGAC i zeby kazdy czerpal z tego korzysci !!! Niezaleznie od tego jak dobiera stawki, co gra itd.
Zauwazylem to podobnie jak Straszak ze cebulka wyszedl na minus, ale co - moze karta sie odwroci..
Kazdy moze wyjsc na tym na + bo to NIE JEST TRUDNE, jak juz wspominalem u mnie problemem jest nie sam dobor i selekcja meczy lecz granie czegos innego, jednak wymienilem sie pogladami z innymi graczami i za tydzien rusze juz troche inaczej, bedac cierpliwym tak jak to wielokrotnie mialo miejsce.
Jak ktos kiedys napisal, szybko mozna tylko przegrac i tego sie trzymajmy.
Poza tym co wymieniliśmy parę wiadomości, to polecam właśnie grać mecze eliminacji &#39;Dawida z Goliatem&#39;, tylko na szybko sobie stawkowanie dobrać. Dziś to będą chociażby Rosja z Mołdawią o 18:00 czy też Szwecja z Liechtensteinem o 20:45 (na Hiszpanów to trzeba uważać, póki ich trener dokonuje takich dziwnych wyborów). Plus takich spotkań jest taki, że czasem nie trzeba kończyć na jednym golu, ale to już trzeba oglądać i analizować, czy warto podejmować ryzyko.


PS. Dobrze chłopaki, że się łączycie w grupy, w kupie siła, nie? ????
W sumie to mam was głęboko w trąbce, chociaż z drugiej strony wywołujecie uśmiech na mojej twarzy, więc z chęcią poczytam wasze dalsze posty, naprodukujcie się jeszcze ;)
Nie wiem też czy zdajecie sobie sprawę, bo widzę, że jesteście troszkę zamknięci, ale na forum jest coś takiego, jak czarna lista. Nie krępujcie się przetestować, pewnie będziecie zachwyceni ;)
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Dzisiaj po raz pierwszy i ostatni grałem tym systemem mecze reprezentacji . Mimo tego, że wszystko co grałem weszło to śmiesznie niskie kursy w niektórych meczach + stracony czas + zjedzone nerwy na oglądaniu sprawiają, że moim zdaniem nie opłaca się aż tak ryzykować.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Dzisiaj po raz pierwszy i ostatni grałem tym systemem mecze reprezentacji . Mimo tego, że wszystko co grałem weszło to śmiesznie niskie kursy w niektórych meczach + stracony czas + zjedzone nerwy na oglądaniu sprawiają, że moim zdaniem nie opłaca się aż tak ryzykować.
Moim zdaniem wrecz odwroteni, wystarcy grać po niższych kursach różnica w klasach pomiedzy druzynami jest ogromna nic tylko pobierac.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Dzisiaj po raz pierwszy i ostatni grałem tym systemem mecze reprezentacji . Mimo tego, że wszystko co grałem weszło to śmiesznie niskie kursy w niektórych meczach + stracony czas + zjedzone nerwy na oglądaniu sprawiają, że moim zdaniem nie opłaca się aż tak ryzykować.
Namawiać nie zamierzam, ale nie warto rezygnować. Fakt, że Rosja i Anglia dziś zrobiły straszną nerwówkę, ale eliminacje póki co są bardzo dochodowe i te dwa mecze to taki wypadek przy pracy w sumie ;)
zresztą z tego co pamiętam to pisałeś, że ligowe mecze też grasz takie bardziej ryzykowne, z wysokimi kursami... tutaj przecież masz czasem bardzo wysokie w niektórych meczach.
Zagraj sobie jutro Czechy, Chorwację i Włochy i uspokoisz sobie skołatane nerwy z dziś :cool:
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Moim zdaniem wrecz odwroteni, wystarcy grać po niższych kursach różnica w klasach pomiedzy druzynami jest ogromna nic tylko pobierac.
Różnica klas faktycznie jest ogromna ale grając niższe kursy trzeba jednocześnie zwiększyć stawki, a ryzyko w stosunku do ewentualnej wygranej wtedy jest jak dla mnie zbyt duże, a i mecze nie wchodzą tak gładko jakby się to mogło wydawać (patrz Anglia, Rosja).



Namawiać nie zamierzam, ale nie warto rezygnować. Fakt, że Rosja i Anglia dziś zrobiły straszną nerwówkę, ale eliminacje póki co są bardzo dochodowe i te dwa mecze to taki wypadek przy pracy w sumie
zresztą z tego co pamiętam to pisałeś, że ligowe mecze też grasz takie bardziej ryzykowne, z wysokimi kursami... tutaj przecież masz czasem bardzo wysokie w niektórych meczach.
Różnica jest taka, że w meczach ligowych przy dobrej analizie mniej więcej wiem na co stać daną drużynę, w jakiej obecnie jest formie i na te większe kursy mogę sobie pozwolić, natomiast w meczach reprezentacji po kilku miesiącach przerwy ciężko jest stwierdzić czy drużyna jest w gazie. Zobaczymy jak to będzie wyglądało jutro.
 
Do góry Bottom