>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Różnica jest taka, że w meczach ligowych przy dobrej analizie mniej więcej wiem na co stać daną drużynę, w jakiej obecnie jest formie i na te większe kursy mogę sobie pozwolić, natomiast w meczach reprezentacji po kilku miesiącach przerwy ciężko jest stwierdzić czy drużyna jest w gazie. Zobaczymy jak to będzie wyglądało jutro.
Może i coś w tym jest. Nie wiem, aż tak się nie znam, bo Ty czasem podajesz np. jakiś mecz z 2 ligi włoskiej, gdzie ja w życiu bym tego nie zagrał, bo jestem raczej zielony z tej ligi i mogę się opierać tylko o statystyki, a taka analiza jest mało warta ;)



Z ta roznica klas to chyba chodzi o druzyny pokroju San Marino czy Andory, bo ani Moldawia, ani Estonia, to nie sa ogory...przynajmbiej nie az takie
To się zgadza. Estończycy i Mołdawianie mają swoje ligi, wielu piłkarzy grających profesjonalnie. To zupełnie inny wymiar gry, niż np. taki Gibraltar w naszej grupie, gdzie piłkarze najdalej po 60 minutach to ledwo po murawie biegają.
Ogólnie to wszystkie drużyny z 6 koszyka klik może poza Kazachstanem i Luksemburgiem, kwalifikują się właśnie do takich drużyn &#39;pewniaków&#39;, jak to na tym forum się nie lubi mówić ????
Dodatkowo z piątego koszyka można sobie do tego grona dodać Cypr i mamy całkiem wesołą gromadkę do zarabiania jakichś tam drobnych bo drobnych, ale pieniędzy ;)
Tylko nie wytykaj mi teraz, że Cypr wygrał mecz z Bośnią, bo ja go oglądałem i Bośniacy póki co grają, to co grają, niestety.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Wie ktos co sie dzieje w meczu Serbii z Albania?
edit: zamieszki, w sumie gorący mecz ????
grałem to wie ktoś co teraz ?:|
edit: zwrot (pół biedy)
 
Do góry Bottom