>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

emm 99

emm

Użytkownik
A ja sie pytam co z ta Polska?
Ludzie, przeciez to jest temat po to zeby SOBIE POMAGAC i zeby kazdy czerpal z tego korzysci !!! Niezaleznie od tego jak dobiera stawki, co gra itd.
Zauwazylem to podobnie jak Straszak ze cebulka wyszedl na minus, ale co - moze karta sie odwroci..
Kazdy moze wyjsc na tym na + bo to NIE JEST TRUDNE, jak juz wspominalem u mnie problemem jest nie sam dobor i selekcja meczy lecz granie czegos innego, jednak wymienilem sie pogladami z innymi graczami i za tydzien rusze juz troche inaczej, bedac cierpliwym tak jak to wielokrotnie mialo miejsce.
Jak ktos kiedys napisal, szybko mozna tylko przegrac i tego sie trzymajmy.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
250,50zł dokładnie co do grosza, panie detektywie. Coś jeszcze potrzebne do zebrania dokumentacji i prześledzenia moich finansów? :cool:
Polecam pracę w US.


@edit
aaa już wiem czemu jesteś taki dociekliwy... bo ten system przyniósł Ci na dłuższą metę stratę, o czym napisałeś w swoim poprzednim poście, więc uznajesz, że każdy też odniesie na nim stratę...
nie życzę Ci źle, ale piszesz straszne pierdoły zarówno tutaj, jak i w innych tematach, co nie zmienia faktu, że pewnie w końcu dojdziesz, że nie ma to najmniejszego sensu. Mam tylko nadzieję, żę grasz wirtualnie, bo szkoda prawdziwej kasy.
Powodzenia ;)
*StraszakSam poniższy tekst to ponownie straszne pierdoły w moim wykonaniu w związku z tym szanując Twoją osobę i Twój cenny czas sugeruję zignorować ten post.


Ok panie najmądrzejszy z najmądrzejszych. Dziwie się, że w ogóle zniżasz się do mojego poziomu i mi odpisujesz chwała Ci za to dobry człowieku. Tak na prawdę koło ch..a mi to lata czy jesteś na ✅ czy ⛔ To, że cwaniakujesz:cool: w każdym jednym temacie wcale nie oznacza wyższość Twoich postów nad innymi. Wydedukowałeś z poprzedniego postu że w dłuższej perspektywie system nie przyniósł mi dochodu? Przecież sam się do tego przyznałem, że trafiały się 0-0 które pożerały cały profit. Sam pisałem, że da się na tym zarobić, ale pokaż mi gdzie pisałem, że każdy prędzej czy później każdy dojdzie do punktu wyjścia? Więc nie wiem o co pijesz. U mnie się ten system w dłuższym okresie czasu nie sprawdził i tyle, a Ty wyjeżdżasz z jakimiś śmiesznymi tekstami. Jak już się dowartościowałeś to wróć do podawania typów ... ahh zapomniałem Ty typów nie podajesz, tylko kozaczysz po skończonym meczu. To tyle ode mnie w tym temacie, bo ten temat dotyczy typów przed meczem, a nie cwaniakowania już po rozstrzygnięciu dlatego kończę te dyskusję bom nie godzien podważać największego autorytetu tego forum ... Amen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 22

pgrom

Użytkownik
Ok panie najmądrzejszy z najmądrzejszych. Dziwie się, że w ogóle zniżasz się do mojego poziomu i mi odpisujesz chwała Ci za to dobry człowieku. Tak na prawdę koło ch..a mi to lata czy jesteś na ✅ czy ⛔ To, że cwaniakujesz:cool: w każdym jednym temacie wcale nie oznacza wyższość Twoich postów nad innymi. Wydedukowałeś z poprzedniego postu że w dłuższej perspektywie system nie przyniósł mi dochodu? Przecież sam się do tego przyznałem, że trafiały się 0-0 które pożerały cały profit. Sam pisałem, że da się na tym zarobić, ale pokaż mi gdzie pisałem, że każdy prędzej czy później każdy dojdzie do punktu wyjścia? Więc nie wiem o co pijesz. U mnie się ten system w dłuższym okresie czasu nie sprawdził i tyle, a Ty wyjeżdżasz z jakimiś śmiesznymi tekstami. Jak już się dowartościowałeś to wróć do podawania typów ... ahh zapomniałem Ty typów nie podajesz, tylko kozaczysz po skończonym meczu. To tyle ode mnie w tym temacie, bo ten temat dotyczy typów przed meczem, a nie cwaniakowania już po rozstrzygnięciu dlatego kończę te dyskusję bom nie godzien podważać największego autorytetu tego forum ... Amen.
Zgadzam sie z kolegą. A kilka postów wczesniej też pisalem o panu StraszakSam co to cwaniakuje a nic nie wnosi do tematu i podobno mial już tu nie pisać
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 440

straszaksam

Użytkownik
A ja sie pytam co z ta Polska?
Ludzie, przeciez to jest temat po to zeby SOBIE POMAGAC i zeby kazdy czerpal z tego korzysci !!! Niezaleznie od tego jak dobiera stawki, co gra itd.
Zauwazylem to podobnie jak Straszak ze cebulka wyszedl na minus, ale co - moze karta sie odwroci..
Kazdy moze wyjsc na tym na + bo to NIE JEST TRUDNE, jak juz wspominalem u mnie problemem jest nie sam dobor i selekcja meczy lecz granie czegos innego, jednak wymienilem sie pogladami z innymi graczami i za tydzien rusze juz troche inaczej, bedac cierpliwym tak jak to wielokrotnie mialo miejsce.
Jak ktos kiedys napisal, szybko mozna tylko przegrac i tego sie trzymajmy.
Poza tym co wymieniliśmy parę wiadomości, to polecam właśnie grać mecze eliminacji &#39;Dawida z Goliatem&#39;, tylko na szybko sobie stawkowanie dobrać. Dziś to będą chociażby Rosja z Mołdawią o 18:00 czy też Szwecja z Liechtensteinem o 20:45 (na Hiszpanów to trzeba uważać, póki ich trener dokonuje takich dziwnych wyborów). Plus takich spotkań jest taki, że czasem nie trzeba kończyć na jednym golu, ale to już trzeba oglądać i analizować, czy warto podejmować ryzyko.


PS. Dobrze chłopaki, że się łączycie w grupy, w kupie siła, nie? ????
W sumie to mam was głęboko w trąbce, chociaż z drugiej strony wywołujecie uśmiech na mojej twarzy, więc z chęcią poczytam wasze dalsze posty, naprodukujcie się jeszcze ;)
Nie wiem też czy zdajecie sobie sprawę, bo widzę, że jesteście troszkę zamknięci, ale na forum jest coś takiego, jak czarna lista. Nie krępujcie się przetestować, pewnie będziecie zachwyceni ;)
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Dzisiaj po raz pierwszy i ostatni grałem tym systemem mecze reprezentacji . Mimo tego, że wszystko co grałem weszło to śmiesznie niskie kursy w niektórych meczach + stracony czas + zjedzone nerwy na oglądaniu sprawiają, że moim zdaniem nie opłaca się aż tak ryzykować.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Dzisiaj po raz pierwszy i ostatni grałem tym systemem mecze reprezentacji . Mimo tego, że wszystko co grałem weszło to śmiesznie niskie kursy w niektórych meczach + stracony czas + zjedzone nerwy na oglądaniu sprawiają, że moim zdaniem nie opłaca się aż tak ryzykować.
Moim zdaniem wrecz odwroteni, wystarcy grać po niższych kursach różnica w klasach pomiedzy druzynami jest ogromna nic tylko pobierac.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Dzisiaj po raz pierwszy i ostatni grałem tym systemem mecze reprezentacji . Mimo tego, że wszystko co grałem weszło to śmiesznie niskie kursy w niektórych meczach + stracony czas + zjedzone nerwy na oglądaniu sprawiają, że moim zdaniem nie opłaca się aż tak ryzykować.
Namawiać nie zamierzam, ale nie warto rezygnować. Fakt, że Rosja i Anglia dziś zrobiły straszną nerwówkę, ale eliminacje póki co są bardzo dochodowe i te dwa mecze to taki wypadek przy pracy w sumie ;)
zresztą z tego co pamiętam to pisałeś, że ligowe mecze też grasz takie bardziej ryzykowne, z wysokimi kursami... tutaj przecież masz czasem bardzo wysokie w niektórych meczach.
Zagraj sobie jutro Czechy, Chorwację i Włochy i uspokoisz sobie skołatane nerwy z dziś :cool:
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Moim zdaniem wrecz odwroteni, wystarcy grać po niższych kursach różnica w klasach pomiedzy druzynami jest ogromna nic tylko pobierac.
Różnica klas faktycznie jest ogromna ale grając niższe kursy trzeba jednocześnie zwiększyć stawki, a ryzyko w stosunku do ewentualnej wygranej wtedy jest jak dla mnie zbyt duże, a i mecze nie wchodzą tak gładko jakby się to mogło wydawać (patrz Anglia, Rosja).



Namawiać nie zamierzam, ale nie warto rezygnować. Fakt, że Rosja i Anglia dziś zrobiły straszną nerwówkę, ale eliminacje póki co są bardzo dochodowe i te dwa mecze to taki wypadek przy pracy w sumie
zresztą z tego co pamiętam to pisałeś, że ligowe mecze też grasz takie bardziej ryzykowne, z wysokimi kursami... tutaj przecież masz czasem bardzo wysokie w niektórych meczach.
Różnica jest taka, że w meczach ligowych przy dobrej analizie mniej więcej wiem na co stać daną drużynę, w jakiej obecnie jest formie i na te większe kursy mogę sobie pozwolić, natomiast w meczach reprezentacji po kilku miesiącach przerwy ciężko jest stwierdzić czy drużyna jest w gazie. Zobaczymy jak to będzie wyglądało jutro.
 
Do góry Bottom