>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

emm 99

emm

Użytkownik
Murinho, ogarnij sie i skoro czujesz ze nie bedzie to odpusc. Lepiej przegrac 100, jak 1000.

Walenie glowa w mur, jesli chodzi o pierwsza polowe..
Holandia...
- Co?
hahaha-ho
????
 
thestig 71

thestig

Użytkownik
Kazachowie nie zostawiają Holendrom centymetra miejsca, Robben nawet nie ma gdzie dryblować :p Piłka 2 min krąży po obwodzie, w końcu Sneijder wrzuca RVP na walkę, ten przegrywa główkę i tak to się toczy... Tak czy inaczej myślę, że do 80:00 to tego gola wpakują
 
U 0

ukasz222

Użytkownik
najlepiej grać gole od &quot;minuty do &quot;x&quot; minuty w południowoamerykańskich ligach i angielskiej Championship a także w meczach faworytów z outsaiderami np: jakieś 2-3tyg temu CSKA Moskwa BODAJŻE WYGRAŁA W LIDZE Z BENIAMINKIEM 4-3I W KAŻDYM PRZEDZIALE CZASOWYM : 0-15 , 16-30 , 31-45+ , 46-60 , 61-75 , 76-90+ wpadła przynajmniej jedna bramka. kursy zazwyczaj wysoki od 1,90 do nawet 3,80 za bramkę w danym przedziale czasowym .
Mój &quot;mini system&quot; przy tego typu zakładach polega na łączeniu 2-3-4 meczy z bramką w przedziałach .przeważnie wyszukuje meczy gdzie gospodarze przegrywają .
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
ja sobie odrobiłem, wczorajszą Walię, z grubą nawiązką, na Irlandii.

@edit
oj muntar... bet juz gola dał w 69&#39;, ale unieważnili... mam nadzieję, żę strzelą, bo emocje pewnie miałeś niemałe :razz:
 
C 92

cebulka

Użytkownik
W takim razie Walię musiałeś grać za śmieszne pieniądze lub Irlandię mega mega grubo. Co z tego, że tam był grad bramek skoro wchodziły na 1 progu. Kursy śmiesznie niskie, że o zakładkach nie było co myśleć. Ciężko jednym meczem odrobić inny chyba że wejdzie zakładka na 6-7 progu, ale najważniejsze że jesteś na ✅ powodzenia
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie wiem skąd wiesz, że wchodziło mi na 1 progu, ale ok... jak grałem to do 4 bramek za grubo ponad połowę banku :razz: i akurat właśnie czwarty gol siadł mi z zakładką.
Przecież to chyba jasne, że nie będę grał spotkania Walii z Bośnią taką samą stawką, co Irlandii z amatorami ;)
kursy na mecze o 20:45 bajka, aczkolwiek ja nie gram, bo idę i oglądam naszych.
Jakbym miał grać to na pewno Irlandię północną i Danię z Albanią. Powodzenia
 
C 92

cebulka

Użytkownik
ja sobie odrobiłem, wczorajszą Walię, z grubą nawiązką, na Irlandii.

Czas 4 pierwszych bramek:
6 minuta --&gt; pierwszy próg

zaczęło się strzelanie gram dalej

14 minuta --&gt; ponowie pierwszy próg, chyba że zagrałeś na jeszcze jednego gola do 10 minuty w co wątpię, bo zanim odblokują rynki trochę schodzi, no ale ok niech będzie wtedy 14 min była by na drugim progu gdzie też zarobek jest mizerny ...

na tym się nie skończy

18 minuta --&gt; tu prędzej bym uwierzył w zakładkę na 1 i 2 progu (wersja optymistyczna, że postawiłeś na trzeciego gola po 14 minucie, że do 20 wpadnie jeszcze jeden i zdążyłeś postawić zakład na 3 gola do 30 min)

46 minuta i zakładka z takimi śmiesznymi kursami:]:]:]

Z całym szacunkiem Straszak, ale nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo jeszcze ktoś w te Twoje bajki uwierzy. Pojawiają się nowi gracze w temacie przeczytają taki post i pomyślą, że wtopę można odrobić jednym meczem. Prawda wygląda zupełnie inaczej potrzeba ponad 15-20 takich meczy jak ta Twoja Irlandia gdzie trafiasz na 1-3 progu i tak sobie ciupiąc wyjdziesz na 0, a nie będziesz grubo na ✅ jak to się chwalisz. Nie potrzebuje żadnych dowodów scanów itp, bo to nie temat o tym, ale Ci co trochę grają tym systemem wiedzą, jak się ciężko odrabia straty i że ściemniasz, bo na meczu Irlandii przy tak szybko padających bramkach grosze szło zarobić nawet jakbyś grał całym bankiem, a co dopiero się odkuć za 8 progów z nawiązka???? Jednym meczem odrobisz wtopę, ale jak przeżyjesz kolejny horror i 1 gol padnie w 68-70 minucie i trafisz zakładke. W przeciwnym wypadku pozostaje Ci ciułanie przez 20 meczy. Nie twierdze, że nie da się być na ✅ grając tym systemem, bo sam nawet kilkukrotnie podwoiłem bank żeby przyszła sobota czy niedziela gdzie przytrafi się 2x 0:0 i w końcowym rozrachunku wyjść na 0. I żadna selekcja nic tutaj nie da bo wybierzesz taki mecz jak Polska - Niemcy gdzie Niemcy mieli ogromną przewagę, sporo strzałów, gdzie bramka to była kwestia czasu, a jednak nie padła. Tu się akurat skończyło 2:0 :gool:???????????????? ????:spokodfhgfh::jezora: ale sporo podobnych meczy się kończy 0:0

Tak to wygląda z mojej perspektywy nie mam zamiaru się tu teraz z Tobą kłócić, bo zaglądam tu bardziej z sentymentu, żeby sprawdzić jak idzie innym, ale znam dosyć dobrze temat i wole przestrzec innych niż wprowadzać ich w błąd????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
fajna analiza panie cebula, szkoda tylko, że np. zamiast spytać jak grałem, to bawisz się w analityka - detektywa i nie bardzo ci to wychodzi. Może jakbyś więcej myślał, niż pisał, to lepiej by to wyszło.

Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich zazdrośników i plujących jadem, w tym temacie ????
aczkolwiek życzę wam dobrze, bo widać, że energię macie, tylko ukierunkowujecie w złym kierunku ;)

 
S 440

straszaksam

Użytkownik
250,50zł dokładnie co do grosza, panie detektywie. Coś jeszcze potrzebne do zebrania dokumentacji i prześledzenia moich finansów? :cool:
Polecam pracę w US.

@edit
aaa już wiem czemu jesteś taki dociekliwy... bo ten system przyniósł Ci na dłuższą metę stratę, o czym napisałeś w swoim poprzednim poście, więc uznajesz, że każdy też odniesie na nim stratę...
nie życzę Ci źle, ale piszesz straszne pierdoły zarówno tutaj, jak i w innych tematach, co nie zmienia faktu, że pewnie w końcu dojdziesz, że nie ma to najmniejszego sensu. Mam tylko nadzieję, żę grasz wirtualnie, bo szkoda prawdziwej kasy.
Powodzenia ;)
 
Do góry Bottom