>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Nie sztuką jest grać mecze Relu, Barcelony, Bayernu, PSG, Ajaxu itp. po śmiesznych kursach i wygrać 10 razy z rzędu by przy 11 razie zaliczyć wpadkę i być na minusie pomimo wcześniejszych wygranych. Sztuką jest zagrać 4 bardziej ryzykowne mecze (często w mniej popularnych ligach) by przy wpadce w 5 spotkaniu wciąż być na plusie.
Czyli ze jak bede gral Bayern, City, Barca itd i zalicze wtope to bede na minusie ? A jak bede gral inne druzyny to jak zalicze wtope to i tak bede na plusie ?
Kazdy gra to co uwaza dla niego dobre i luzik. Ja ostatnio na Bayernie, Barcy, City, Realu zanotowalem ladny plus. I nie gram tylko te druzyny wiec co ma piernik do wiatraka ?
Edit: Za pozno z pracy wrocilem bo bym sobie Zenit pyknal a tu klops.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Yamakasi może Ty napiszesz jak stawkujesz?
Nie ma universalnego stawkowania. Ja stawki wybieram od tego:
1) Od wysokosci budzetu.
2) Kto z kim gra i czy to wyjazd czy dom.
3) Od skladow.
4) Ostatnich meczy nie z przed kilku lat.
5) I to jak przebiega mecz (mozna zawsze w czasie meczu zwiekszyc stawki)
Starczy ?
A teraz sam sobie dobierz stawki ????
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Czyli ze jak bede gral Bayern, City, Barca itd i zalicze wtope to bede na minusie ? A jak bede gral inne druzyny to jak zalicze wtope to i tak bede na plusie ?
Nie. To znaczy, że jeżeli w meczu np. Realu zaliczysz plus z jednego progu bo bramka padnie załóżmy 36 minucie to w innym meczu bardziej wyrównanych drużyn za bramkę w 36 minucie zaliczysz plus za dwa progi rozumiesz?
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Nie. To znaczy, że jeżeli w meczu np. Realu zaliczysz plus z jednego progu bo bramka padnie załóżmy 36 minucie to w innym meczu bardziej wyrównanych drużyn za bramkę w 36 minucie zaliczysz plus za dwa progi rozumiesz?
A Ty rozumiesz, że kolega może grac po kursie 2,5 czy dowolnym niższym od 3.00? Przy odpowiednim stawkowaniu możesz sobie grac nawet i po kursach 2.00 i każda bramka będzie oznaczac zakładkę, nawet w spotkaniach &#39;pewniaków&#39;. Wiadomo, że koszt sporo większy, ale kiedy ma taki byc jak nie w tych &#39;najpewniejszych&#39; spotkaniach? Odpuszczanie Realu, Barcy, Bayernu itd to według mnie kompletna głupota. Trzymasz się tego &#39;magicznego&#39; kursu 3.00 tak jakby tylko nim można było grac w tym systemie.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Baleronik a Ty możesz napisać jak grasz, jak to wygląda u Ciebie i czy wychodzisz na tym?
To wszystko zależy jakim budżetem dysponujesz.Każdy ma inny. Jeżeli masz 100 zł proponuje zacząć do 20 min złotówka a potem łapać kurs 2,5-2,75(aby złapać zakładkę) i do 30 minuty 1,5zł dalej 2 3 5 7 10 czyli ok 30 % swojego budżetu na mecz. Jeżeli masz 1000zł to zaczynasz od 10 zł. itd. To tylko przykład ale możesz też stawkować tak jak podał Hank na początku swojego tematu. Tam na mecz idzie 200zł ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Nie. To znaczy, że jeżeli w meczu np. Realu zaliczysz plus z jednego progu bo bramka padnie załóżmy 36 minucie to w innym meczu bardziej wyrównanych drużyn za bramkę w 36 minucie zaliczysz plus za dwa progi rozumiesz?
Kto powiedzial ze nie moge zlapac zakladki w meczach Realu itp tych topowych druzyn ? Poprostu lapie nizsze kursy i tyle ???? I tak bede na plusie z 2 zakladkami ????
Dobra nie wazne. Kazdy niech gra jak chce najwazniejsze zeby kazdy mial na ✅✅✅ A czy to bedzie duzy ✅ czy maly ✅ to juz naprawde nie ma znaczenia. Liczy sie tylko ✅ nie ⛔

Dla mnie to koniec tematu. I zajmijmi sie podawaniem dobrych typow.

Howgh !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Dzięki ale nie to miałem na myśli. Po jakim kursie wchodzisz? Czy grasz progresję na stała wygraną na każdym progu, czy rośnie wygrana? Na ile progów grasz? Od której minuty zaczynasz.
Mam na myśli REGUŁĘ od której oczywiście są wyjątki. O te nie pytam.
edit
To wszystko zależy jakim budżetem dysponujesz.Każdy ma inny. Jeżeli masz 100 zł proponuje zacząć do 20 min złotówka a potem łapać kurs 2,5-2,75(aby złapać zakładkę) i do 30 minuty 1,5zł dalej 2 3 5 7 10 czyli ok 30 % swojego budżetu na mecz. Jeżeli masz 1000zł to zaczynasz od 10 zł. itd. To tylko przykład ale możesz też stawkować tak jak podał Hank na początku swojego tematu. Tam na mecz idzie 200zł ????
No teraz trochę jaśniej jest. Spróbuję poszukać tego wpisu Hulka.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Nie. To znaczy, że jeżeli w meczu np. Realu zaliczysz plus z jednego progu bo bramka padnie załóżmy 36 minucie to w innym meczu bardziej wyrównanych drużyn za bramkę w 36 minucie zaliczysz plus za dwa progi rozumiesz?
I tu dochodzimy do sedna sprawy, bo jak często zdarza się Realowi 0-0 a jak często underowej anonimowej drużynie? Czasem lepszy mniejszy zysk niż ciągłe wzloty i upadki i bilans bliski zeru. Co to przykładu Superpuchar Polski i Legia w tym sezonie?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
wg kolegi marcinm222 to lepiej grać underowe mecze, bo kursy lepsze... wymiękam ????

no tak, bo rzeczywiście, jak w meczu realu czy jakiejś czołowej ekipy jest kurs 3,00 w X9 minucie, to wcale nie można obstawiać po niższym kursie, np. 2,50, nie?
Widzę, że nie ma sensu z Tobą gadać, bo do Ciebie naprawdę niewiele dociera z tego co się pisze w tym temacie.



Co do pytania o stawkowanie - excel i jedziecie z koksem, tak żeby samemu sobie dopasować najlepiej pod siebie.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Kto powiedzial ze nie moge zlapac zakladki w meczach Realu itp tych topowych druzyn ? Poprostu lapie nizsze kursy i tyle I tak bede na plusie z 2 zakladkami
I teraz niech każdy sobie obliczy zaczynając od złotówki do 10 minuty ile kasy trzeba w taki mecz wpakować żeby złapać zakładkę np. przy 70 minucie ???? . Kursy 2,35 do 2,5 to max.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Dzięki wszystkim za pomoc.
Na szybko zrobiłem symulacje dla stałego zysku 2j. Koszt 32j dla 7 progów: przed 30, 40, 50, 60, 70, 80, ft.

 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
A Ty rozumiesz, że kolega może grac po kursie 2,5 czy dowolnym niższym od 3.00? Przy odpowiednim stawkowaniu możesz sobie grac nawet i po kursach 2.00 i każda bramka będzie oznaczac zakładkę. Wiadomo, że koszt sporo większy, ale kiedy ma taki byc jak nie w tych &#39;najpewniejszych&#39; spotkaniach? Odpuszczanie Realu, Barcy, Bayernu itd to według mnie kompletna głupota.
Być może masz rację, ale mimo wszystko uważam, że granie jak to ująłeś tych &quot;najpewniejszych&quot; spotkań się nie opłaca.
Trzymasz się tego &#39;magicznego&#39; kursu 3.00 tak jakby tylko nim można było grac w tym systemie.
Taki mam system. Przecież ja nikomu nie mówię jak ma grać tylko staram się wytłumaczyć jak ja to widzę. Może ktoś po części z tego korzysta a może nie. Podejrzewam, że każdy zmodyfikował ten system na własne potrzeby i jeżeli chce to chyba może się tym podzielić.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Dzięki wszystkim za pomoc.
Na szybko zrobiłem symulacje dla stałego zysku 2j. Koszt 32j dla 7 progów: przed 30, 40, 50, 60, 70, 80, ft.

Stawkując w ten sposó musisz czekać do ~25 minuty meczu, żeby postawić &lt;30 minutą. Tracisz prawie 1/3 aktywnego czasu gry. Sam pomyśl, czy warto.
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Stawkując w ten sposó musisz czekać do ~25 minuty meczu, żeby postawić &lt;30 minutą. Tracisz prawie 1/3 aktywnego czasu gry. Sam pomyśl, czy warto.
Nie, musi czekac do ~15min, wtedy kurs na gola do 30min będzie w granicach tego 3.00 ;) Mimo wszystko też uważam że tracisz za dużo czasu. Ale tak jak było tu często wspominane, zrób testy. Może taki typ gry będzie Tobie odpowiadał ;)
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Można postawić na początku meczu 1j na gola przed 30 po kursie (z pamięci, mogę się mylić) 1,5-1,8, tylko wtedy naprawdę groszowe zyski wpadają.
Też większość tutaj gra na rosnący zysk z każdym progiem, bo trzeba sobie wynagrodzić stres czekania na gola. Koniec końców narzekamy, że gol padł szybko bo jest z tego słaby zysk. A skoro typujemy mecz, w którym według nas będzie grad goli, to bramka powiedzmy po 70 minucie (rozbicie banku to złapanie zakładki między 70 a 80 minutą) świadczy, że ten mecz był średnio do grania, ale mieliśmy farta ;) Wniosek z tego taki, że największe kokosy tu można zbić na słabych, prawie przegranych typach ;)
 
Do góry Bottom