>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

P 13

pusty

Użytkownik
Dziwne, przecież powinny być wszystkie mecze tej fazy LE, łącznie z tymi, które podałem wcześniej.
większość mecze będzie ale nie wszystkie, widzę ze meczu Rio Ave - Elfsborg będzie transmisja w bet to i 10 minutowka będzie, rano nie było
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Nie macie innych problemow ? Tylko sie zastawiacie - &quot;Bedzie czy nie bedzie?&quot;
Poprostu wrzucajcie typy a przed meczem sie okaze.
Proste ?
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Na rozpoczęcie weekendu proponuje Szachtar o ile będą zakładki, bo z ukraińską ligą to loteria + za drobne Valencia:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 92

cebulka

Użytkownik
Patrząc na ostatnie wyniki obydwu drużyn musiałby być kursy chyba 6.0 na 10 minutowy przedział żeby zagrać takie spotkanie. Pożyjemy zobaczymy ja już parę postów wcześniej życzyłem powodzenia i nadal to podtrzymuje. Od tego weekendu ruszają wszystkie ligi łącznie z serie A, a Ty nadal się upierasz przy TME. Niech każdy gra po swojemu. Szachtar ✅: :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 92

cebulka

Użytkownik
oj kolega chce trochę was potrollowac a wy się dajecie ????
Nie no gość pisał, że podaje mniej overowe mecze gdzie są większe kursy i łatwiej złapać zakładkę, ale meczem Piasta według mnie pojechał po bandzie. Widzę, że wudar w innym temacie też stawia, że w tym meczu też będą 2-3 bramki. Mnie kompletnie nic do tego meczu nie przekonuje spotkają się dwie najsłabsze drużyny w TME dla mnie ten mecz kompletnie się nie nadaje do grania.
 
M 8

maestro92

Użytkownik
20:30 Augsburg- Dortmund

W 6 ostatnich meczach tych drużyn padły aż 22 bramki, co daje 3,66 bramki na mecz. Dodatkowo Borussia będzie chciała się odbić za pierwszy mecz.

20:30 Wisła- Bełchatów

Wisła w takiej formie, i z Semirem to niemal pewniak. Bełchatów z przodu tez prezentuje się nieźle. Myślę, że będą co najmniej 3 bramki w tym spotkaniu
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
20:30 Augsburg- Dortmund

W 6 ostatnich meczach tych drużyn padły aż 22 bramki, co daje 3,66 bramki na mecz. Dodatkowo Borussia będzie chciała się odbić za pierwszy mecz.

Chcieć zawsze można....
Gospodarze zamurują bramkę i po zawodach.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Nie no gość pisał, że podaje mniej overowe mecze gdzie są większe kursy i łatwiej złapać zakładkę, ale meczem Piasta według mnie pojechał po bandzie. Widzę, że wudar w innym temacie też stawia, że w tym meczu też będą 2-3 bramki. Mnie kompletnie nic do tego meczu nie przekonuje spotkają się dwie najsłabsze drużyny w TME dla mnie ten mecz kompletnie się nie nadaje do grania.
O to mi w skrócie chodzilo, dzisiaj jest z a dużo fajnych spotkan zeby grac takich leszczy ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Nie no gość pisał, że podaje mniej overowe mecze gdzie są większe kursy i łatwiej złapać zakładkę, ale meczem Piasta według mnie pojechał po bandzie. Widzę, że wudar w innym temacie też stawia, że w tym meczu też będą 2-3 bramki. Mnie kompletnie nic do tego meczu nie przekonuje spotkają się dwie najsłabsze drużyny w TME dla mnie ten mecz kompletnie się nie nadaje do grania.
nie chcę się wtrącać w wasze trzepanie kasy ale skoro zostałem tu przywołany....
Nie wiem czym się kierujecie przy wyborze spotkań ale pachnie mi to straszną amatorką:zoltakartka:
&quot;spotykają się dwie najsłabsze drużyny&quot; już samo to kwalifikuje ten mecz do obstawiania...w dodatku Zawisza najwięcej bramek straconych w lidze
A tak a propos jest 3:0 :razz:
Pozdrawiam i powodzenia
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Propozycje na dziś:

Metalist - Ruch ✅
Torino - Split ✅
Rio Ave - Elfsborg ✅
Serio grałeś Ruch też w dogrywce?

Ja chyba zacznę zapisywać kto co proponuje, bo dam sobie rękę uciąć, że ktoś pisał, że z LE jest pewny tylko Debrecena, wynik 0:0, po poście ani śladu ;)
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
P 22

pgrom

Użytkownik
Tak czytam te wasze posty i śmiać mi sie chce, co rusz to wypowiada sie specjalista od obstawiania i typowania spotkań (zwlaszcza po meczu ktory wiekszosc gra i pada wynik 0:zero ???? ) Kolego Wudar72 podawaj jakies mecze do grania i wtedy zobaczymy twoj profesjonalizm ???? Prawda jest taka ze nie ma nikogo z grajacych ktorzy obstawili by wszystkie mecze ktore grali ze 100% skutecznoscia. Obserwuje ten temat od poczatku, jeszcze jak Hank pisal w swoim glownym temacie i caly czas przewala sie to samo i powraca jak bumerang temat jak obstawiac, jak stawkowac itd. A wystarczy poczytac pare stron tego tematu lub Hanka...
 
C 92

cebulka

Użytkownik
nie chcę się wtrącać w wasze trzepanie kasy ale skoro zostałem tu przywołany....
Nie wiem czym się kierujecie przy wyborze spotkań ale pachnie mi to straszną amatorką:zoltakartka:
&quot;spotykają się dwie najsłabsze drużyny&quot; już samo to kwalifikuje ten mecz do obstawiania...w dodatku Zawisza najwięcej bramek straconych w lidze
A tak a propos jest 3:0 :razz:
Pozdrawiam i powodzenia
Nie tak dawno PGS też grało z drużyna która straciła najwięcej bramek w lidze i jak się skończyło 90% osób w tym temacie wie. Fakt, że grało na wyjeździe i bez Zlatana, ale mimo wszystko swojego przeciwnika powinno wciągnąć nosem. Wudar i co z tego, że skończyło się 3:0 skoro pierwsza bramka w meczu Piasta padła dopiero na przedostatnim progu. Z perspektywy gracza ok, bo zysk jest. Nie wiem jak kursy, ale wątpię, że były adekwatne do ryzyka tego spotkania (jak dla mnie). &quot;spotykają się dwie najsłabsze drużyny&quot; źle to odczytałeś:zoltakartka: chodzi o to, że mecze się ogląda żeby widzieć czy grać dalej czy odpuścić. I nie wiem czy ktoś po pierwszej połowie ciągnął by dalej ten mecz bo sytuacji tam za dużo chyba nie było (przynajmniej takie są recenzje). Trzeba być na prawde masochistą żeby wybrać sobie takie spotkanie do oglądania i grania.
 
Do góry Bottom