>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

A 1

arsenewenger

Użytkownik
Zawisza - Lechia ✅
Bayern - Wolfsburg ✅
PSG - Evian TG ⛔
Heracles - Cambuur
I jak dadzą minutówki CSKA Sofia - Marek Dupnica

edyta
W meczach CSKA i Heraclesa nie dali minutówek. Dlatego gram od 10 minuty mecze:
FK Teplice - Slovan Liberec od 10 minuty ✅
Angers - Chateauroux od 20 minuty ✅

edyta
PSG odpuszczone w 70 minucie.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
13.30 (Chiny) Guangzhou - Changchun✅ (zakładka)
18.00 Haugesund - Bodo/Glimt
18.00 Rosenborg - Sarpsborg
19.00 RNK Split - Belupo
Niestety na pozostałe 3 spotkania nie było zakładów. Tym bardziej szkoda bo w każdym z nich byłaby trafiona zakładka.
 
P 6

pasozyt6

Użytkownik
Ja wytypowałem ciut inaczej, zobaczymy czy będą zakłady:
13:00 Harbin vs Hangzhou

16:00 StainTown vs Weston - brak zakładu
17.30 Rodde vs Molde 2 - brak zakładu
18:00 Odds2 vs Vinbjart - brak zakładu
20:00 Volendam vs Roda
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
16:00 StainTown vs Weston
17.30 Rodde vs Molde 2
18:00 Odds2 vs Vinbjart
20:00 Volendam vs Roda
Z tych typów raczej nic nie będzie dostępne do grania a Odds2 nie ma nawet w ofercie bet365 ????
Odds2 pojawił się jednak w ofercie live. Co do minut zobaczymy przed spotkaniem.
 
noijuz 3

noijuz

Użytkownik
Real - Cordoba chyba dzisiaj pewniak :razz: Zaklady na pewno beda, ta Cordoba to dopiero 7 zespół poprzedniego sezonu drugiej ligi, mimo to w barażach awansowali, o Realu nie trzeba chyba pisać, po wpadce w Superpucharze, mysle, ze rozjada Cordobe paroma bramkami.
Po za tym na Szweckiej i Fińskiej można co znaleźć, tam praktycznie w każdym meczu bramki jakieś.
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Real - Cordoba chyba dzisiaj pewniak :razz: Zaklady na pewno beda, ta Cordoba to dopiero 7 zespół poprzedniego sezonu drugiej ligi, mimo to w barażach awansowali, o Realu nie trzeba chyba pisać, po wpadce w Superpucharze, mysle, ze rozjada Cordobe paroma bramkami.
Po za tym na Szweckiej i Fińskiej można co znaleźć, tam praktycznie w każdym meczu bramki jakieś.
Nie ma pewniaków...nigdy:cool: chociaż w przypadku tego meczu w grę wchodzą jedynie zakłady na real, ale będą pewnie marne i wyłapanie zakładki będzie graniczyło z cudem
 
noijuz 3

noijuz

Użytkownik
Fakt, z tymi kursami będzie pewnie marnie..
Dzisiaj dwa mecze w fińskiej i dwa remisy 0-0, na szcęście nie dali zakładów na minuty :razz:
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Ogląda ktoś Fenerbahce - Galata? Sędzia przerywa spotkanie na 3 minuty by zawodnicy napili się wody (żeby było śmieszniej robi to w 34 minucie), później przedłuża pierwszą połowę tylko o 1. Policja z tarczami chroni zawodnika wykonującego rzut rożny by nie dostał jakimś przedmiotem ???? . Ogólnie paranoja ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Grającym raczej nie jest do śmiechu.
Wyluzuj :razz:
jak ktoś miał odwagę grać atletico na wyjeździe, to chyba wiedział na co się pisze. No chyba, że stwierdził, że jak mistrz Hiszpanii, no to jak to może bramka nie paść do 80&#39; :razz:


Swoją drogą to ciekawę lekturę mi zapewniacie i dzięki wam dowiaduję się o ligach i spotkaniach, o których nie wiedziałem jeszcze do niedawna zupełnie nic.


A tak abstrahując od Rayo i Atletico... serio - chce wam się ryzykować i grać spotkania z takich lig w stylu &quot;wielka niewiadoma&quot;? Zgaduję, że większość z was nie ma ogromnego budżetu i nie może sobie pozwolić na odpowiednie ograniczenie i kapitału i jednak każda przegrana dość mocno &#39;boli&#39;.
Nie lepiej grać tylko mecze znanych lig, ew. mocno overowych, niż szukać takich wynalazków, jakie są tutaj podawane od paru dobrych stron?

Ja jestem zdania, że żniwa się zbiera w weekend, a jak coś będzie w jakiś dzień roboczy, to jest tylko dodatek i bardzo fajnie, ale granie meczu w każdy dzień &#39;bo trzeba grać, bo mecze są&#39; to jest głupota, szczególnie jak ktoś zbiera kapitał na grubszą grę później (a zgaduję, że lwia część wypowiadających się tutaj tak właśnie ma). Sezon cały długi i szeroki przed nami. Jest dużo świetnych lig europejskich, liga mistrzów, europejska (spotkania pucharowe i dwumecze są fuj!), będą eliminacje do ME, są konkretne ekipy (np. Dynamo Zagrzeb), jest MLS dla lunatyków, a i z ameryki południowej się coś znajdzie ;)
a wy gracie jakieś fińskie, tureckie (wtf, tak underowa liga i zespoły w niej grające?), 2 norwesja i jakieś jeszcze inne, o których nawet nie pamiętam.

Nie wiem czy macie jakieś magiczne stawkowanie czy co, ale ogólnie jak na jedną wtopę przypada 10 wygranych, to przy paru zakładkach można mówić o zarobku... po co grać na siłę, wygrać parę, żeby potem utopić na jednym spotkaniu?

Wiem, że może trochę się powtarzam, ale nie mogę wyjść ze zdziwienia, jak te same osoby, z uporem maniaka to robią, przegrywają i dalej niczego to ich nie uczy. Dla mnie coś takiego jest niepojęte, bo normalna osoba, jak się sparzy, to wyciąga wnioski i rękę zabiera, a nie przykłada raz jeszcze w to samo miejsce raz za razem :razz:

Nie żeby mnie to jakoś bardzo bolało, bo bet dzięki temu ma nadal zysk z tego rynku i na pewno go zostawi, a może nawet wprowadzi na inne, interesujące ligi, ale ludzie, szanujcie swoje (albo też rodziców, nie wnikam) pieniądze.

Zaraz ktoś powie, że nie podaję typów - a no nie podaję, bo uważam, że naprawdę nie trzeba mieć jakiejś ogromnej wiedzy i zorientowania w temacie piłki nożnej, żeby po statystykach i własnej wiedzy nie móc wybrać spotkań, w których będą bramki. Trochę statystyk, trochę oglądania spotkań i voi la, grać i liczyć na szczęście ;)


Generalnie proponuję, żebyście przed meczem zadali sobie pytanie - Czy uważam, że w tym meczu będzie over 2,5 bramki i postawiłbym taki zakład?
Jak odpowiedź twierdząca, to do gry, jak przecząca - czy warto ryzykować?


Pozdrawiam i życzę powodzenia oraz większej rozwagi. Mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowany, jak swojego czasu, autor tematu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom