>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

G 0

gonzol78

Użytkownik
jak ktoś miał odwagę grać atletico na wyjeździe, to chyba wiedział na co się pisze. No chyba, że stwierdził, że jak mistrz Hiszpanii, no to jak to może bramka nie paść do 80&#39;
Nie wskazywało nic na to że w meczu nie padnie bramka. H2H od 5 spotkań powyżej 2,5 bramek więc nie było podstaw żeby nie obstawiać tego meczu. Ostatnie spotkanie na wyjeździe skończyło się 2:4 dla Atletico. Nawet Barcelonie zdarza się nie strzelić żadnej bramki. Mówi się trudno i gra się dalej.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Nie wskazywało nic na to że w meczu nie padnie bramka. H2H od 5 spotkań powyżej 2,5 bramek więc nie było podstaw żeby nie obstawiać tego meczu. Ostatnie spotkanie na wyjeździe skończyło się 2:4 dla Atletico. Nawet Barcelonie zdarza się nie strzelić żadnej bramki. Mówi się trudno i gra się dalej.
LoL:grin: co mnie obchodzi co było 5 lat temu skoro w tym sezonie Atletico ma zupełnie nowych graczy. Davida Villa Diego Costa mówią Ci coś te nazwiska? Fakt, że gdybyśmy mówili o tamtym sezonie to mecz pewny do grania, bo Vallecano straciło najwięcej goli i kilka innych podobnych argumentów. Jednak od od tego czasu minęło kilka miesięcy... Początek sezonu to zawsze loteria, bo nie wiadomo jak drużyna wykorzystała okres przygotowawczy są drużyny, które już są na swoim najwyższym poziomie Barca, City Liverpool, a są takie które jeszcze żyją wakacjami MU, Bayern, Real czy Atletico. Mnie Atletico w ogóle nie zachęciło do gry gdy grali z Realem w superpucharze.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
jest MLS dla lunatyków, a i z ameryki południowej się coś znajdzie
Kilka stron wcześniej proponowałem tą właśnie ligę MLS Nikt nie był zainteresowany a tam padają dość często bramki.
Prawda jest taka że na każdy podany tutaj typ znajdzie się ktoś komu ten typ nie będzie odpowiadał.
Wszyscy czekają na ligi typu Hiszpania Holandia Francja a już PSG pokazało że można nieźle popłynąć na pewniakach ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie wskazywało nic na to że w meczu nie padnie bramka. H2H od 5 spotkań powyżej 2,5 bramek więc nie było podstaw żeby nie obstawiać tego meczu. Ostatnie spotkanie na wyjeździe skończyło się 2:4 dla Atletico. Nawet Barcelonie zdarza się nie strzelić żadnej bramki. Mówi się trudno i gra się dalej.
Wspaniały argument, h2h ????
TO teraz ja Ci wymienię parę argumentów, dlaczego NIE powinno się tego grać:
1. Rayo to nie jest jakiś podrzędny klubik, tylko od dłuższego czasu goszczą w Primera.
2. Diego Simeone na trybunach. Jak ktoś nie wie co ten człowiek zrobił dla klubu i kim jest dla tych piłkarzy, to nie najpierw poczyta.
3. Atletico grało Superpuchar i byli na pewno trochę zmęczeni, mimo że to początek sezonu... to zresztą było widać na murawie.

LoL:grin: co mnie obchodzi co było 5 lat temu skoro w tym sezonie Atletico ma zupełnie nowych graczy. Davida Villa Diego Costa mówią Ci coś te nazwiska? Fakt, że gdybyśmy mówili o tamtym sezonie to mecz pewny do grania, bo Vallecano straciło najwięcej goli i kilka innych podobnych argumentów. Jednak od od tego czasu minęło kilka miesięcy... Początek sezonu to zawsze loteria, bo nie wiadomo jak drużyna wykorzystała okres przygotowawczy są drużyny, które już są na swoim najwyższym poziomie Barca, City Liverpool, a są takie które jeszcze żyją wakacjami MU, Bayern, Real czy Atletico. Mnie Atletico w ogóle nie zachęciło do gry gdy grali z Realem w superpucharze.
Niesamowite, w końcu ktoś rozsądny w tym temacie! ????

Kilka stron wcześniej proponowałem tą właśnie ligę MLS Nikt nie był zainteresowany a tam padają dość często bramki.
Prawda jest taka że na każdy podany tutaj typ znajdzie się ktoś komu ten typ nie będzie odpowiadał.
Wszyscy czekają na ligi typu Hiszpania Holandia Francja a już PSG pokazało że można nieźle popłynąć na pewniakach ;)
Co Cię obchodzi &#39;ktoś&#39;? Graj MLS jak Ci się podoba, a kto głupi, niech nie korzysta. Tam mniej więcej z 60-70% spotkań jest spokojnie do gry.
PSG pewniak w tamtym meczu?
W pierwszym spotkaniu pokazali, jakim to są &#39;pewniakiem&#39;, remisując sobie z przeciętnym Stade de Reims, NA WYJEŹDZIE (to ważne, więc podkreślam żeby zwrócić uwagę).
Dodatkowo, wciąż należy pamiętać, że francuska, to liga underowa i drużyny tam nie grają wesoło i byle do przodu.
Ponadto, PSG grało właśnie na wyjeździe, co podkreśliłem już wcześniej.
Było wiadomo, że PSG gra bez Ibrahimovica. Jasne, że ten koleś to nie jest alfa i omega tej drużyny, aczkolwiek dość mocny akcent w ich ataku. Aczkolwiek mają chociażby Lavezziego, który powinien sprostać.
Nie wiem dla kogo taki mecz mógłby być pewniakiem, po tym co PSG pokazało w pierwszym meczu wyjazdowym w lidze :razz:
aha, no i dlaczego warto grać &#39;lepsze&#39; ligi? Teoretycznie jest mniejsza szansa na wałki. Oczywiście jest to szansa czysto teoretyczna, ale jednak jest to dość istotny czynnik, mimo wszystko.

No, w każdym razie dziś warto polować na Capital One, o ile będą minutówki i odpowiednie składy tych czołowych ekip.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
No, w każdym razie dziś warto polować na Capital One, o ile będą minutówki i odpowiednie składy tych czołowych ekip.
A jeżeli te czołowe ekipy wyjdą składem rezerwowym to równoznaczne jest z tym, że będzie 0:0? Chyba nie. Trochę dziwny argument przy doborze spotkań chyba, że obstawiasz bramkę dla konkretnej drużyny. Patrząc na to z innej strony drużyna przeciwna właśnie w brakach kadrowych faworytów upatruje swojej szansy co często idzie w parze z bardziej otwartą grą. Co do zawodników rezerwowych to często chcą oni zaprezentować się z jak najlepszej strony, więc moim zdaniem to, że któraś z drużyn &quot;olała&quot; sobie dane spotkanie wcale nie musi się odbijać na ilości bramek w meczu.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Co Cię obchodzi &#39;ktoś&#39;? Graj MLS jak Ci się podoba, a kto głupi, niech nie korzysta.
Pewnie że gram i jak na razie jest ok ???? Chodziło mi bardziej o to że temat jest po to aby sobie pomagać i wspólnymi siłami wybierać mecze do grania.
Proponuje tez aby dyskusja dotycząca danego meczu toczyła się przed meczem a nie po jego zakończeniu.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
A jeżeli te czołowe ekipy wyjdą składem rezerwowym to równoznaczne jest z tym, że będzie 0:0? Chyba nie. Trochę dziwny argument przy doborze spotkań chyba, że obstawiasz bramkę dla konkretnej drużyny. Patrząc na to z innej strony drużyna przeciwna właśnie w brakach kadrowych faworytów upatruje swojej szansy co często idzie w parze z bardziej otwartą grą. Co do zawodników rezerwowych to często chcą oni zaprezentować się z jak najlepszej strony, więc moim zdaniem to, że któraś z drużyn &quot;olała&quot; sobie dane spotkanie wcale nie musi się odbijać na ilości bramek w meczu.
Nie jest jednoznaczne, że będzie 0:0, ale Ty chyba nie rozumiesz, że szansa na bramkę a ryzyko 0:0 w spotkaniu, to nie są równorzędne wartości, które definiują, czy spotkanie się nadaje, czy też nie. To nie jest 50/50. Wpadka kosztuje tutaj dużo więcej, niż wygrana, ale jeśli chcesz swoje pieniądze powierzać ambitnej grze ekipom z 3 ligi angielskiej, &#39;bo faworyt gra rezerwowymi&#39;, to życzę powodzenia i mogę tylko dwa powyższe posty skierować raz jeszcze do przeczytania i zastanowienia się ????

Proponuje tez aby dyskusja dotycząca danego meczu toczyła się przed meczem a nie po jego zakończeniu.
Bardzo chętnie, tylko widzisz, ja nie w każdy dzień mam tyle czasu i nie chce mi się też za każdym razem wchodzić i mówić, że odrzuciłym 3 na 5 z tych spotkań, które tu są podawane. Ja napisałem wyżej czym się kieruję.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Nie jest jednoznaczne, że będzie 0:0, ale Ty chyba nie rozumiesz, że szansa na bramkę a ryzyko 0:0 w spotkaniu, to nie są równorzędne wartości, które definiują, czy spotkanie się nadaje, czy też nie. To nie jest 50/50.
Rozumiem to bardzo dobrze, ale idąc twoim tokiem rozumowania to, że któraś z drużyn wyjdzie składem rezerwowy odbija się na ilości bramek w meczu a tak moim zdaniem nie jest.
Wpadka kosztuje tutaj dużo więcej, niż wygrana.
Chcąc lub nie poruszyłeś bardzo ważny temat. Tutaj według mnie kłania się dobór odpowiednich spotkań. Nie sztuką jest grać mecze Relu, Barcelony, Bayernu, PSG, Ajaxu itp. po śmiesznych kursach i wygrać 10 razy z rzędu by przy 11 razie zaliczyć wpadkę i być na minusie pomimo wcześniejszych wygranych. Sztuką jest zagrać 4 bardziej ryzykowne mecze (często w mniej popularnych ligach) by przy wpadce w 5 spotkaniu wciąż być na plusie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Co myślicie o Zenit - St.Liege?
Warto?
Myślałem dzisiaj o dwóch meczach: Zenitu ✅ i APOEL✅. Spróbuję zagrać Zenit od 20 lub 30 minuty. Jak wiadomo to druga runda więc goście muszą postawić wszystko na jedną kartę. Ja gram ale będę ostrożny ze stawkami.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Rozumiem to bardzo dobrze, ale idąc twoim tokiem rozumowania to, że któraś z drużyn wyjdzie składem rezerwowy odbija się na ilości bramek w meczu a tak moim zdaniem nie jest.



Chcąc lub nie poruszyłeś bardzo ważny temat. Tutaj według mnie kłania się dobór odpowiednich spotkań. Nie sztuką jest grać mecze Relu, Barcelony, Bayernu, PSG, Ajaxu itp. po śmiesznych kursach i wygrać 10 razy z rzędu by przy 11 razie zaliczyć wpadkę i być na minusie pomimo wcześniejszych wygranych. Sztuką jest zagrać 4 bardziej ryzykowne mecze (często w mniej popularnych ligach) by przy wpadce w 5 spotkaniu wciąż być na plusie.
W 100% się z Tobą nie zgadzę i mam poglądy o 180 stopni w drugą stronę. Rezerwowy skład nie ma znaczenia? Według mnie ma bardzo duże, bo nie bez powodu zawodnicy grzeją ławę. Jeżeli grasz spotkanie Barcy i spotkanie jakieś egzotycznej anonimowej drużyny po takich samych stawkach to się nie dziwie, że tak podchodzisz do tematu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emm 99

emm

Użytkownik
Panowie, w ogole nie rozumiem waszych rozkmin.. sam dam sobie jeszcze jedna szanse, po ostatnim podwojnym 0:0 - szybkie ✅ 1000zl i spokoj.

Teraz wyczekam maksymalnie i z ogromna skutecznoscia zagram 3-4 mecze w przeciagu 2 tygodni, oczywiscie poinformuje Was o tym.
Pytanie jak stawkujecie zakladki w ktorej min puszczacie i po jakich kursach gracie?
 
P 6

pasozyt6

Użytkownik
Ja wyczekuję na @3.0, ale jak wiem że się późno pojawi (Barca, Real itd.) to łapię 2.75 itp. Do tego tabelka w excelu i sam oblicza stawki aby być na +
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Rezerwowy skład nie ma znaczenia? Według mnie ma bardzo duże, bo nie bez powodu zawodnicy grzeją ławę.
Podaj przykład dlaczego ma bardzo duże znaczenie.
Jeżeli grasz spotkanie Barcy i spotkanie jakieś egzotycznej anonimowej drużyny po takich samych stawkach to się nie dziwie, że tak podchodzisz do tematu.
Wspominałem już kilkakrotnie, że staram się nie grać spotkań z udziałem drużyn wyjątkowo overowych bo kursy w tych meczach są wręcz śmieszne i moim zdaniem nieopłacalne. Ale każdy gra jak chce i jak mu wygodniej.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Ja wyczekuję na @3.0, ale jak wiem że się późno pojawi (Barca, Real itd.) to łapię 2.75 itp. Do tego tabelka w excelu i sam oblicza stawki aby być na +
Coś tu nie gra. W trwającym właśnie meczu Zenitu Kurs 2,75 jest w okolicach np 38 minuty. W meczach takich jak gra Real aby złapać kurs 2,75 to będzie to 39 40 i wyżej minuta. Jak kolega łapie te kursy to nie wiem.O zakładkach można zapomnieć a na nich ten system polega.
Bardzo dużym ryzykiem jest postawienie zakładu po 9 minucie danego przedziału.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Podaj przykład dlaczego ma bardzo duże znaczenie.



Wspominałem już kilkakrotnie, że staram się nie grać spotkań z udziałem drużyn wyjątkowo overowych bo kursy w tych meczach są wręcz śmieszne i moim zdaniem nieopłacalne. Ale każdy gra jak chce i jak mu wygodniej.
Choćby mecz PSG bez Zlatana w meczu o pkt z jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Choćby zawodnicy w Atletico, którzy zastąpili tych co odeszli. Najprostszy argument są dużo słabsi i drużyna nie ma już takiego potencjału w ataku. Coś za coś trudno oczekiwać żeby w spotkaniach zdecydowanych faworytów kursy były wysokie. Tobie się nie opłaci grać inny się cieszy z łatwego zarobku w każdym bądź razie życze powodzenia w dalszej grze.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Choćby mecz PSG bez Zlatana w meczu o pkt z jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Choćby zawodnicy w Atletico, którzy zastąpili tych co odeszli. Najprostszy argument są dużo słabsi i drużyna nie ma już takiego potencjału w ataku.
To, że drużyna traci na swoim potencjale z powodu braku kluczowego gracza to jest akurat oczywiste. Mi chodziło bardziej o konkretny przykład gdzie w pucharze faworyt wystawia rezerwowy skład ????
 
Do góry Bottom