>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

noijuz 3

noijuz

Użytkownik
Dzisiaj
17:30 Dynamo Moskwa-Omonia ✅
21:15 Rijeka-S.Tiraspol ✅⛔ plus bo gol padł, minus bo zbyt pozno i przegralem kilka złotych na 2 progach ;p
W obydwu meczach teoretycznie mocni gospodarze powinni cos strzelić.
Ogólnie dzisiaj Liga Europejska wyglada tak, ze faworyci w wiekszosci graja na wyjazdach, a na wyjazdach jak pokazal Arsenal róznie to bywa, nie trzeba taką siła atakowac bo jest rewanż u siebie i moze z tego wyjśc takie 0-0..
Chociaż nie wiem czy nie dac na wstrzymanie do weekendu, startuje Bundesliga i Primiera Division, rzuciłem okiem i na moje jest wiele ciekawych meczy.
 
P 6

pasozyt6

Użytkownik
Ja wytypowałem :
PSV vs Soligorsk
gol w 59&#39;, ladna zakladeczka
AEL Limassol vs Tottenham - brak zakładów
Grać czy nie grać to zobaczę po pierwszych 10min meczu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Jeżeli będą minutówki to zagram:
HJK - Rapid✅✅✅zakładka
Karabakh - Twente(brak zakładów)(i całe szczęście)
Petrolul - Din. Zagreb✅✅✅zakładka
Sarajevo - Moenchengladbach✅✅✅zakładka
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
http://www.livesports.pl/ jeśli obok meczu jest ikonka &quot;live centre&quot; to to spotkanie będzie miało minutówki na 99%, są oczywiście przypadki że nie ma tej ikony a nasz zakład jest ????
Mylisz się. Live Center to nic innego jak informacje o meczu ale dostępne na stronie livesprts ???? Przykład z samej góry strony Brazylia i 3 dzisiejsze mecze nie były dostępne w minutach ale wcześniejszy mecz Korea Nigeria już był. W tym drugim przypadku nie było livecenter. To bet 365 wyznacza spotkania. Kolejny i chyba najlepszy przykład to mecz Interu. Była ikonka telewizorka i live i...nie było minut ????
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Rozumiem, a da się w jakiś sposób sprawdzić czy w danym meczu były minutówki jeśli nie śledziłem spotkania ?
Sa ligi, ktore sa w calosci na minutowki, jak angielska, hiszpanska,francuska, niemiecka, wloska, polska (tam bedzie kazdy mecz 1 ligi) w rosyjskiej,norweskiej,mls,dunskiej,slowenskiej,tureckiej daja 90 procent meczow (zdarzaja sie pojedyncze mecze, ktorych nie ma) w ameryce pld sa chyba wszystkie z kamerkami. Reszta roznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 25

decline11

Użytkownik
Sa ligi, ktore sa w calosci na minutowki, jak angielska, hiszpanska,francuska, niemiecka, wloska, polska (tam bedzie kazdy mecz 1 ligi) w rosyjskiej,norweskiej,mls,dunskiej,slowenskiej,tureckiej daja 90 procent meczow (zdarzaja sie pojedyncze mecze, ktorych nie ma) w ameryce pld sa chyba wszystkie z kamerkami. Reszta roznie
Nie o to chodzilo w pytaniu. Kolega chcial wiedziec czy byla opcja &quot;gol do xx minuty&quot; w danym spotkaniu. Mozesz to ustalic wybierajac &quot;Wyniki&quot; na samej dole strony bet365 i potem &quot;Sport-pilka nozna-szukaj wedlug-na zywo&quot;. Nastepnie klikasz WYNIKI i w odpowiedzi otrzymujesz liste spotkan z interesujacego okresu. Klikasz na dane spotkanie, po czym &quot;Wynik meczu&quot;. Opcja &quot;Wygrana&quot; przy danej opcji oznacza sukces. Nie do konca jeszcze to rozkminilem. Prace w poszukiwaniach znacznie ulatwi wcisniecie CTRL+F i wpisanie &quot;czas nastepnego gola..&quot;. Dziala w tym przypadku, czego nie da sie powiedziec o calosci strony bet365 napisanej we flash&#39;u. Pozdro dla grajacych.
ps: wydaje mi sie, ze w wynikach podaja maksymalny kurs dla bramki w momencie konca danego okresu 10min... (?)
 
P 6

pasozyt6

Użytkownik
Okk dzieki. Śledzę coś sobie tam liczę, notuję - jedno jest pewne ! Trzeba poczekać jak się ligi rozruszają to będzie łatwiej typować. Góra 2 spotkania dziennie, weekend obficiej i powinno być dobrze
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Wyjasnij ostani prog. To ma byc gol do 90min? Bo jesli tak, to kursie rzedu 3,5 zapomnij. 3,5 bedzie w okolicach 85 minuty, a opcji &quot;gol do 90 minuty&quot; w ofercie nie ma. 2,25 ok 78-79 minuty i to wszysko na co mozesz liczyc w &quot;medialnych&quot; spotkaniach, i tu chodzi o opcje &quot;powyzej 0,5 gola&quot; ktora w porywach dochodzi do 2,50. A wtedy robi sie minus na ostanim progu. Co zrobisz jesli gol padnie miedzy 79 a 85 minuta? Postawisz na drugiego czy zaakceptujesz straty?
Pewnie, że tak - masz racje. Jednak sam napisałem, że kursy są do korekty dla każdego. Ja zrobiłem sobie tą tabelkę dużo wcześniej i tak szczerze mówiąc jeszcze nie miałem okazji dojechania do ostatniego progu, więc i nie miałem szansy poprawić tego kursu. Niemniej uważam, że każdy średnio roztargniony poradzi sobie z edycją tego dla własnych potrzeb.

Pozdrawiam
 
noijuz 3

noijuz

Użytkownik
Machnąłem sie dzisiaj z rozpedu na meczu PSV-Soliegorsk i zamiast gol przed 60&#39;, postawilem na to ze PSV bedzie prowadzilo przed 60&#39;, jednak szczęsliwie weszlo i kurs byl wyzszy wiec ładna kasa wpadła;]
Teraz pogralem dwa pierwsze progi od 20&#39; na Rijeke i darowałem sobie, słabo to wygląda, Rijeka kompletnie bez pomysłu, a jak dotąd ten zespol i w pucharach i w lidze dostarczal mi zawsze regularnie zysk. Tak czy siak na PSV dzisiaj fajna kasa, do tego pare złoty na Dynamo Moskwa i spory plus dzisiaj:razz:
Jutro oczywiscie Bayern-Wolfsburg :razz: ✅
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Witam. Dzisiaj do gry wybrałem mecze teoretycznie wyrównane gdzie nie ma zdecydowanego faworyta. Dodatkowo w każdym z meczów drużyny w poprzedniej kolejce ligowej traciły punkty, co mam nadzieję zmobilizuje je do lepszej, ofensywnej gry i chęci zwycięstwa.
18.00 Zawisza - Lechia 0:2 ✅
18.30 Heidenheim - Munich 1860 2:2 ✅
19.00 Mjallby - Helsingborg 1:2 ✅
20.00 Heracles - Cambuur(brak zakładów)
 
T 11

tvister116

Użytkownik
Lukasz99 w jednym meczu jest 8 zakładów bo do 80min, raczej wątpię żeby kogoś było stac zaczynanie nastepnego meczu od 9 progu, no chyba ze fibonaccim, to jest to jeszcze możliwe ????
 
Do góry Bottom