>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

noijuz 3

noijuz

Użytkownik
Dzisiaj
17:30 Dynamo Moskwa-Omonia ✅
21:15 Rijeka-S.Tiraspol ✅⛔ plus bo gol padł, minus bo zbyt pozno i przegralem kilka złotych na 2 progach ;p
W obydwu meczach teoretycznie mocni gospodarze powinni cos strzelić.
Ogólnie dzisiaj Liga Europejska wyglada tak, ze faworyci w wiekszosci graja na wyjazdach, a na wyjazdach jak pokazal Arsenal róznie to bywa, nie trzeba taką siła atakowac bo jest rewanż u siebie i moze z tego wyjśc takie 0-0..
Chociaż nie wiem czy nie dac na wstrzymanie do weekendu, startuje Bundesliga i Primiera Division, rzuciłem okiem i na moje jest wiele ciekawych meczy.
 
P 6

pasozyt6

Użytkownik
Ja wytypowałem :
PSV vs Soligorsk
gol w 59&#39;, ladna zakladeczka
AEL Limassol vs Tottenham - brak zakładów
Grać czy nie grać to zobaczę po pierwszych 10min meczu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Jeżeli będą minutówki to zagram:
HJK - Rapid✅✅✅zakładka
Karabakh - Twente(brak zakładów)(i całe szczęście)
Petrolul - Din. Zagreb✅✅✅zakładka
Sarajevo - Moenchengladbach✅✅✅zakładka
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
http://www.livesports.pl/ jeśli obok meczu jest ikonka &quot;live centre&quot; to to spotkanie będzie miało minutówki na 99%, są oczywiście przypadki że nie ma tej ikony a nasz zakład jest ????
Mylisz się. Live Center to nic innego jak informacje o meczu ale dostępne na stronie livesprts ???? Przykład z samej góry strony Brazylia i 3 dzisiejsze mecze nie były dostępne w minutach ale wcześniejszy mecz Korea Nigeria już był. W tym drugim przypadku nie było livecenter. To bet 365 wyznacza spotkania. Kolejny i chyba najlepszy przykład to mecz Interu. Była ikonka telewizorka i live i...nie było minut ????
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Rozumiem, a da się w jakiś sposób sprawdzić czy w danym meczu były minutówki jeśli nie śledziłem spotkania ?
Sa ligi, ktore sa w calosci na minutowki, jak angielska, hiszpanska,francuska, niemiecka, wloska, polska (tam bedzie kazdy mecz 1 ligi) w rosyjskiej,norweskiej,mls,dunskiej,slowenskiej,tureckiej daja 90 procent meczow (zdarzaja sie pojedyncze mecze, ktorych nie ma) w ameryce pld sa chyba wszystkie z kamerkami. Reszta roznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 25

decline11

Użytkownik
Sa ligi, ktore sa w calosci na minutowki, jak angielska, hiszpanska,francuska, niemiecka, wloska, polska (tam bedzie kazdy mecz 1 ligi) w rosyjskiej,norweskiej,mls,dunskiej,slowenskiej,tureckiej daja 90 procent meczow (zdarzaja sie pojedyncze mecze, ktorych nie ma) w ameryce pld sa chyba wszystkie z kamerkami. Reszta roznie
Nie o to chodzilo w pytaniu. Kolega chcial wiedziec czy byla opcja &quot;gol do xx minuty&quot; w danym spotkaniu. Mozesz to ustalic wybierajac &quot;Wyniki&quot; na samej dole strony bet365 i potem &quot;Sport-pilka nozna-szukaj wedlug-na zywo&quot;. Nastepnie klikasz WYNIKI i w odpowiedzi otrzymujesz liste spotkan z interesujacego okresu. Klikasz na dane spotkanie, po czym &quot;Wynik meczu&quot;. Opcja &quot;Wygrana&quot; przy danej opcji oznacza sukces. Nie do konca jeszcze to rozkminilem. Prace w poszukiwaniach znacznie ulatwi wcisniecie CTRL+F i wpisanie &quot;czas nastepnego gola..&quot;. Dziala w tym przypadku, czego nie da sie powiedziec o calosci strony bet365 napisanej we flash&#39;u. Pozdro dla grajacych.
ps: wydaje mi sie, ze w wynikach podaja maksymalny kurs dla bramki w momencie konca danego okresu 10min... (?)
 
P 6

pasozyt6

Użytkownik
Okk dzieki. Śledzę coś sobie tam liczę, notuję - jedno jest pewne ! Trzeba poczekać jak się ligi rozruszają to będzie łatwiej typować. Góra 2 spotkania dziennie, weekend obficiej i powinno być dobrze
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Wyjasnij ostani prog. To ma byc gol do 90min? Bo jesli tak, to kursie rzedu 3,5 zapomnij. 3,5 bedzie w okolicach 85 minuty, a opcji &quot;gol do 90 minuty&quot; w ofercie nie ma. 2,25 ok 78-79 minuty i to wszysko na co mozesz liczyc w &quot;medialnych&quot; spotkaniach, i tu chodzi o opcje &quot;powyzej 0,5 gola&quot; ktora w porywach dochodzi do 2,50. A wtedy robi sie minus na ostanim progu. Co zrobisz jesli gol padnie miedzy 79 a 85 minuta? Postawisz na drugiego czy zaakceptujesz straty?
Pewnie, że tak - masz racje. Jednak sam napisałem, że kursy są do korekty dla każdego. Ja zrobiłem sobie tą tabelkę dużo wcześniej i tak szczerze mówiąc jeszcze nie miałem okazji dojechania do ostatniego progu, więc i nie miałem szansy poprawić tego kursu. Niemniej uważam, że każdy średnio roztargniony poradzi sobie z edycją tego dla własnych potrzeb.

Pozdrawiam
 
noijuz 3

noijuz

Użytkownik
Machnąłem sie dzisiaj z rozpedu na meczu PSV-Soliegorsk i zamiast gol przed 60&#39;, postawilem na to ze PSV bedzie prowadzilo przed 60&#39;, jednak szczęsliwie weszlo i kurs byl wyzszy wiec ładna kasa wpadła;]
Teraz pogralem dwa pierwsze progi od 20&#39; na Rijeke i darowałem sobie, słabo to wygląda, Rijeka kompletnie bez pomysłu, a jak dotąd ten zespol i w pucharach i w lidze dostarczal mi zawsze regularnie zysk. Tak czy siak na PSV dzisiaj fajna kasa, do tego pare złoty na Dynamo Moskwa i spory plus dzisiaj:razz:
Jutro oczywiscie Bayern-Wolfsburg :razz: ✅
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Witam. Dzisiaj do gry wybrałem mecze teoretycznie wyrównane gdzie nie ma zdecydowanego faworyta. Dodatkowo w każdym z meczów drużyny w poprzedniej kolejce ligowej traciły punkty, co mam nadzieję zmobilizuje je do lepszej, ofensywnej gry i chęci zwycięstwa.
18.00 Zawisza - Lechia 0:2 ✅
18.30 Heidenheim - Munich 1860 2:2 ✅
19.00 Mjallby - Helsingborg 1:2 ✅
20.00 Heracles - Cambuur(brak zakładów)
 
T 11

tvister116

Użytkownik
Lukasz99 w jednym meczu jest 8 zakładów bo do 80min, raczej wątpię żeby kogoś było stac zaczynanie nastepnego meczu od 9 progu, no chyba ze fibonaccim, to jest to jeszcze możliwe ????
 
Do góry Bottom