>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

muntar 506

muntar

Użytkownik
Od paru dni mam wrazenie, ze ten temat sie nadaje.. do hydeparku.

Teraz bawi mnie kolega muntar, ktory w tej chwili otrzymuje ???? i moze isc do szatni. Popatrz czym czestujesz ludzi chocby przez ostatnie 48godziny i ile z tych spotkan konczylo sie 0-0. Granie na pałe wszystkiego jak leci, a przynajmniej wiekszosci prowadzi do bankructwa co mozemy obserwowac juz u niektorych. Dla mnie mozesz miec tysiac reputy, a nie masz nic madrego do powiedzenia. Pisze o tym, bo uwazam ze nalezy obnazac osoby, ktorych skutecznosc typow jest na tak niskim poziomie. Kazdy ma swoj rozum i gra wg wlasnego uznania, ale niektorzy maja go mniej i buduja gre na takim pseudotypowaniu.
Wole poczytac Hanka, ktory tu przyjdzie nad ranem i powie czego to on nie gral.


Poza tym mozna zauwazyc, ze dramaty ludzi zaczynaja sie po 80 minucie gdy kursy na bet sa smieszne (w meczach mocno overowych) a stawki kosmiczne. Nie dziwie sie ze niektorzy odpadli w 80&#39; przy takim Molde. Ale rozwiazaniem raczej nie jest wchodzenie od 30&#39; zamiast od 1&#39;. Nie tedy droga.
Sory kolego ale w ciągu całego tygodnia podałem ok 25 typów, które grałem i tylko w dwóch nie padły żadne bramki Mallorca &amp; Sandnes. A jak jesteś kozak to pokaż lepszą skuteczność. Nie liczę wczorajszych meczy co podawałem, gdzie wyraźnie zaznaczyłem, że nie gram tego a robię test.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Co wy robicie z tego tematu. Jak nie macie typów to nic nie piszcie, a o przegranych (bo od nich zaczęły się wasze bunty) żalcie się rodzicom/żonom, a nie hankowi, który tylko wskazał wam drogę do powiększenia profitu. Jezu

Od teraz kto się tu wypowie bez podania ciekawego typu i analizy ten pedał ????
Ja proponuje koledze przeczytać ze zrozumieniem pierwszy post.
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
Uszaty, podajesz wyliczenia do kontynuowania progresji na 2 meczu. Wytłumacz mi jaki jest sens zmienianie tego systemu z tylko Tobie znanego powodu po to tylko aby przedstawić jakies wyliczenia, które pokaża że to nie jest dobry pomysl oO. Chyba że to miałabyć jakaś dygresja.
raczej dygresja
uważam że Twój system jest OK
kiedyś grałem 15 minutówki na Bwinie a nawet próbowałem 5 minutówek na WHillu ale to już ekstrema :grin: była!
ale lepsze efekty uzyskałem grając progresje kolejnych połówek meczu over 0.5
w swoich obliczeniach chciałem wykazać że im więcej progów tym progresja staje się droższa mimo wyższych kursów
natomiast twój system na B365 ma tą przewagę że progi nie są sztywne i można je łączyć
nawet sobie zagrałem kilka meczy i nawet zarobiłem
łapałem sobie 3 progi po kursach 4.00 następny 3.25 a potem ten sam kiedy wzrośnie do 4.00 i znowu 3.25 itd
największym minusem tego systemu jest to ze nie obejmuje on wszystkich meczy na B365 np. 2 ligi holenderskiej i czeskich młodzieżówek ale przecież oni na tym B365 to nie debile ;) i wiedzą że to były prawdziwe żniwa dla graczy
to tyle
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Przeczytałem.. Iiiii?
I jak widać brak efektu zrozumienia.
Brak rozumu u niektórych aż razi. Każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat po to on jest ale co to kolegę obchodzi. W tylnej części ciała ma czytanie bo to przecież wysiłek i wręcz trzeba mu podać mecz gdzie będzie +0,5 Szkoda że masz na tyle mało w głowie aby samemu wytypować mecz tylko liczysz na ludzi z forum.
 
W 0

wookithenewguy

Użytkownik
I jak widać brak efektu zrozumienia.
Brak rozumu u niektórych aż razi. Każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat po to on jest ale co to kolegę obchodzi. W tylnej części ciała ma czytanie bo to przecież wysiłek i wręcz trzeba mu podać mecz gdzie będzie +0,5 Szkoda że masz na tyle mało w głowie aby samemu wytypować mecz tylko liczysz na ludzi z forum.
Ja pierdziele ale z ciebie tępy, nadęty buc. Nie zbyt to miłe prawda? Aaaale..
Poza tymi nieprzyjemnymi komentarzami na temat mojej inteligencji w pełni się z tobą zgadzam

&quot;każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat bo po to on jest&quot;
&quot;wypowiedzieć się na temat&quot;
&quot;na temat&quot;

Ostatnio nikt nie wypowiada się na temat i to mnie razi. Rozumiesz?

Dalej- tak się składa, że w ogóle nie typuję tym sposobem ale ciekawi mnie on i ciekawią mnie wasze typy i stosunek w/l więc w temacie &quot;typy, pomysły i analizy&quot; chciałbym zobaczyć właśnie to, a nie twoje i innych pierdzielenie i narzekanie.


Rozumiesz? To takie proste, więc nie obrażaj mnie, nie podważaj moich zdolności czytania ze zrozumieniem tylko ogarnij o co mi chodzi, bo drażni mnie twoja ignorancja
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
bo drażni mnie twoja ignorancja
A mnie drażni jak czytam:
Od teraz kto się tu wypowie bez podania ciekawego typu i analizy ten pedał
Jeżeli to jest twój poziom to ja się do niego nie zniżam i nie wchodzę w dyskusje.

Co wy robicie z tego tematu. Jak nie macie typów to nic nie piszcie
Cała twoja mądrość zawarta w kilku słowach wnosząca wiele do dyskusji.
I tak na przyszłość już się nie wypowiadaj bez podania typów bo będziesz ....:grin:
Koniec
 
W 0

wookithenewguy

Użytkownik
Baleronik, z tym pedałem to był oczywisty żart i namowa do opanowania się. Nie spinaj się tak, wielce poważny i elokwentny bucu ;)

&quot;Cała twoja mądrość zawarta w kilku słowach wnosząca wiele do dyskusji.&quot;

Twoja mądrość ograniczyła się do wskazania mi posta w którym jak byk pisze o czym powinien być temat. Natomiast wszyscy, ty i(nie oszukując samego siebie) ja też robimy tu gnój, więc przestań mnie drażnić.

Chciałem przywołać ludzi do porządku i powrotu do rozmów na temat, a ty wciągnąłeś mnie w tak jałową konwersację, że jest mi wstyd..

Wy wszyscy myśleliście, że Boga/buka za nogi złapaliście, a to nie jest magiczny system w którym się nie traci. Kilka pomyłek i pogłupieliście. Kubeł zimnej wody na głowę i powodzenia bo wszyscy mamy jeden cel i jednego wroga ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dobra koniec napinania sie, wyslijcie sobie na pw kto ma wiekszego.
Dzisiaj nie było prawie nic do grania, ale z drugiej strony nie było na czym wtopic ????
Osobiscie gralem tylko Guangzhou 1 i 2 bramke oraz Malmo. Duzo nie ryzykowalem, auta za to nie kupie ale na waciki jest.
Powodzenia jutro i peace czy jakos tak
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 226

adiqq

Użytkownik
tak żeby definitywnie zakończyć temat z mojej strony
Po kolei
Adiqq, każdy ma swoje preferencje i masz pełne prawo nie lubić progresji, ale jeżeli wolisz posłać zakład za 30 zl i mieć do wygrania 35 zl zamiast kolejno za 5, 10 i 15 i mieć do wygrania odpowiednio np. 38,39,40 tzn że chyba lepiej zakończyć przygodę z bukmacherką...
Dla mnie kluczowym czynnikiem jest zysk w stosunku do tego co oferuje bukmacher, a czy to będzie progresja, tańczenie nago wokół laptopa, czy układanie tarota to nie ma dla mnie większego znaczenia.
chyba nie zwróciłeś uwagi na to co ja gram....
graj/grajcie sobie co chcecie, tylko ze wyroiło sie ostatnio tyle tematów progresywnych - że przekraczają masę krytyczną....
będzie duży entuzjazm aż do serii spektakularnych wtop po czym wszystko wróci na punktu wyjścia (u co poniektórych już wróciło) - stąd moja taka a nie inna wypowiedź, bo w zalewie hurraoptymizmu krytyczne głosy czasami są potrzebne.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Ciekawe hank czy ty w rzeczywistości osiagasz takie zyski bo koloryzujesz ze ike ty to wygrywasz.pokaż chociaż kilka skanow kuponów bo pisac tez moge
To mnie tez rozwala xD Wyciaga wiecej niz ze stalej roboty...a dopomina sie kasy za system ???? ostatnio po kolejce ligi norweskiej (bodajze 6meczow) bylo raz 0-0 i w drugim Molde w 93min 1-0. Co bylo po meczach? Gralem wszystkie mecze oprocz Molde i tego 0-0 xD Jestem super ????

Eot: na dzisiaj Kapfenberg - Horn i Altach - Mattersburg.
 
P 0

prusak

Użytkownik
Altach - Mattersburg przybliżysz trochę ten mecz ? widac bramki Altach strzela ???? tylko sprawa mistrzostwa jest już tam pewna
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Ciekawe hank czy ty w rzeczywistości osiagasz takie zyski bo koloryzujesz ze ike ty to wygrywasz.pokaż chociaż kilka skanow kuponów bo pisac tez moge
Problem z systemem Hanka polega też troche na tym że podał go &quot;na tacy&quot; ale &quot;porzucił&quot;, z reguły koledzy tworzący system ciągną go i podają typy które grają. Bez obrazy Hank ale stąd ataki na Ciebie czy to Wurdara72 czy innych kolegów na forum. Wrzucasz tylko czasami co grałeś, nic poza tym. Te 50 stron mielenia to po części twoja zasługa niestety.;)
 
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
To mnie tez rozwala xD Wyciaga wiecej niz ze stalej roboty...a dopomina sie kasy za system ???? ostatnio po kolejce ligi norweskiej (bodajze 6meczow) bylo raz 0-0 i w drugim Molde w 93min 1-0. Co bylo po meczach? Gralem wszystkie mecze oprocz Molde i tego 0-0 xD Jestem super ????
Eot: na dzisiaj Kapfenberg - Horn i Altach - Mattersburg.
przeciez to byla ironia, ja pierdole co za ludzie XD
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
@pgram jesli zabierasz sie za progresje sprawdz sobie najpierw wszystkie kupony jakie zagrales z systemu hanka gdybys to gral plaska stawka powiedzmy po 5o j kazdy . Jesli oddelas takich kuponow ponad 500 i bylbys przynajmniej w okliach zera wtedy szukaj stradegii do tej gry . Jesli bylbys na minusie przy plaskiej stawce do taj sobie spokoj i oczekuj typow lepszych od siebie np Hanka
Caly czas wam powtarzam że jesli chcecie wygrac wojne z bucami to podstawa sa typy ktore musza byc ponad przecietne a nie system hanka co wy myslicie ze bet386 tych 10 minutowek dobrze nie obliczyl zanim puscił w obieg
Chyba ze wam ludzie chodzi o to ze raz przegrywam raz wygrywam z tym ciut wiecej przegrywam z czasem ale mam dobra zabawe to oki
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dobra co jak co, ale macie dar przekonywania.

Popełniłem faktycznie kilka błędów, 1 to było założenie tutaj tego temat z myślą &quot;może mi pomogą i może ja będę w stanie pomóc komuś&quot;. Skończyło się na tym że pomocy nie otrzymałem ( chociaż nie okazała się potrzebna) a moja chęć pomocy innym skończyła się na kpinach, szyderstwach i oskarżeniach o kłamstwa.
Drugi to wdawanie się w dyskusje z zakompleksionymi pieniaczami.

&quot;No bo przecież jak to jest możliwe że ja wtapiam kase, a jakiś Hank zarabia. Przecież to niemożliwe&quot;

Prawda taka że w bukmacherce siedzę już w sumie 15 lat i raz było lepiej raz gorzej ale nie licząc ostatniego półrocza to pewnie sumarycznie minus. Nie ukrywam, że zawsze zazdrościłem tym którzy potrafili na tym zarobić, ale mam nadzieję że poziom kultury trzymałem bez względu na rezultaty moje czy innych. Tutaj niestety bywa to różnie.

Definitywnie kończę swoją przygodę z tym forum, bo obok kilku jednostek wybitnych, z których porad i typów korzystałem, kilku życzliwych ze zdrowym podejściem do zycia i bukmacherki, lwią część stanowią ludzie, którzy chyba tylko zaglądają na forum żeby się pocieszyć że inni też przegrywają no i trochę pohejtować.



Zamieszczam kilka screenów, ale nie żeby udowadniać pieniaczom, a żeby pokazać zainteresowanym że przy odrobinie myślenia i pracy da się.
udało się znaleźć 3 storny pod rząd gdzie głownie grane były bramki
http://zapodaj.net/6b9187032629b.png.html
http://zapodaj.net/9d592cbc9bb1c.png.html
http://zapodaj.net/0fa59debc5314.png.html
oraz bilans miedzy 10 a 22 maja, dalej niestety nie da się bo za dużo danych
http://zapodaj.net/032bc519e2174.png.html


Jako, że mam się za człowieka który potrafi wyciągać wnioski z błędnych decyzji ( w bukmacherce mi 15lat zeszlo :razz ???? to liczę że te doświadczenia, niekoniecznie dobre, też zaprocentują.

Jakże na czasie jest Polskie powiedzenie &quot; Nie rób drugiemu dobrze, nie będzie Ci źle.
Żegnam i życzę powodzenia.
H.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Altach - Mattersburg przybliżysz trochę ten mecz ? widac bramki Altach strzela ???? tylko sprawa mistrzostwa jest już tam pewna
Jak widac austria2 praktycznie nie notuje 0-0. Jesli Altach mialby odpuszczac, zrobiliby to juz kilka kolejek temu, bo mistrza maja juz kupe czasu.
Srednia bramek z ostatnich 5 spotkan to ponad 3, do tego dochodza korzystne h2h i profil ligi. Wg jednego z programow o/u 2.5 szanse na +2.5 wynosza ok 70%, jak dlA mnie PEFFKA :cool:
Co do meczu Molde....Uwielbiam grac na przelamanie. W ostatniej kolejce gospodarze 0-0, Molde 1-0 wymeczone w 93min. H2H korzystne, liga norweska bardzo overowa, ok 60% na over 2.5, nic tylko brac :cool:
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Jak widac austria2 praktycznie nie notuje 0-0. Jesli Altach mialby odpuszczac, zrobiliby to juz kilka kolejek temu, bo mistrza maja juz kupe czasu.
Srednia bramek z ostatnich 5 spotkan to ponad 3, do tego dochodza korzystne h2h i profil ligi. Wg jednego z programow o/u 2.5 szanse na +2.5 wynosza ok 70%, jak dlA mnie PEFFKA :cool:
Co do meczu Molde....Uwielbiam grac na przelamanie. W ostatniej kolejce gospodarze 0-0, Molde 1-0 wymeczone w 93min. H2H korzystne, liga norweska bardzo overowa, ok 60% na over 2.5, nic tylko brac :cool:
nie sądzisz że trochę sobie przeczysz? Z jednej strony piszesz że uwielbiasz grać na przełamanie, a z drugiej polecasz granie typu - Altach - Mattersburg w którym przełamaniem będzie mała ilość goli (lub wręcz 0:0)
Dla mnie ten typ to raczej Under 3,25 (bo taką linię jako główną mają na spotkanie poważni bukmacherzy)
 
Do góry Bottom