>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

emm 99

emm

Użytkownik
Przejrzalem glowny temat HANK&#39;a i wyciagnalem wnioski (choc czy na pewno okaze sie gdy bede gral ;) )
Patrzac na to w ilu meczach pierwsza bramka wpada po 70` okazuje sie, ze takich zdarzen jest stosunkowo malo.

Wydaje mi sie, ze takie stawkowanie powinno przynosic lepsze efekty, niz sztywne 20,40,80, 160..

do rzeczy zaczac zdarzenie od:
- gol przed 30` -2j
- gol przed 40` -3j
- gol przed 50` -5j
- gol przed 60` -8j
- gol przed 80` -12j
Tutaj bardziej chodzi mi o zabezpieczenie i ZMINIMALIZOWANIE ewentualnej przegranej. Nie wiem jak to wyglada w waszym przypadku, ale u mnie wtopa nie trafia sie czesciej niz 10 spotkan.
Zalozmy, ze gol miedzy 60-80` to kurs ok 2,20 x12j = 26,4j odliczajac wczesniejsze straty jestesmy na minusie tylko 3,6j ktore mozemy odrobic juz na nastepnym meczu w pierwszym progu grania.
Ile razy bylo tak, ze kapital rosl niesamowicie, az nagle banka pekla bo grane bylo bezsensownie do konca...

Wszystkie uwagi mile widziane!
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Jak ten mecz nie był do grania to co było?
Oczywiście że był !!!! ale problem pewnie leżał po stronie stawkowania. Każdy zobaczył super statystyki i dalej x5 x10 albo x15 czy Bóg wie ile i klops po kapitale ( przyznam się że i ja stary wyga progresowy &quot;poszalałem&quot; w tym meczu )
Pamiętajcie że ci co grają progresję mają takie przysłowie &quot; małą łyżeczką lepiej się najesz niż chochlą&quot;
Bo zachłanność prowadzi do bankruta a później do piekła ;) ( to już moje powiedzonko :grin:
 
A 226

adiqq

Użytkownik
otóż to
dlatego ja nie lubię progresji
wychodzę z założenia, że jak typy dobre - to nie potrzeba progresji
a jak typy marne, to po jakimś czasie i tak się wpadnie na minę i wyzeruje konto - i żaden system stawkowania tego nie zmieni.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Moim zdaniem problem jest taki, że gramy nie mając na to odpowiedniego kapitału. Stawki i budżet powinny tak być ustawione abyśmy w razie wtopy stracili tylko 5% budżetu na całą progresje. Strata 5% jest do zaakceptowania.
 
M 3

madrista77

Użytkownik
System bardzo dobry trzeba tylko umiejętnie wybierać mecze, nie grać nic na siłe, ja na tym systemie w czasie sezonu osiągałem zysk 200-500 zł miesięcznie, za każdym razem podwyższąc o 50 % stawkę, zawsze oglądam mecz na żywo i jak nic się nie dzieję to czekam na zwiększenie kursu
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Moim zdaniem problem jest taki, że gramy nie mając na to odpowiedniego kapitału. Stawki i budżet powinny tak być ustawione abyśmy w razie wtopy stracili tylko 5% budżetu na całą progresje. Strata 5% jest do zaakceptowania.
W poprzednich postach o tym pisałem, dla niecierpliwych przychodów :grin: granie za 30 % budżetu ( wtedy to jakby to 3x sztuka:) choć ideałem jest granie za 10 % kapitału
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Dzisiaj normalnie bym grał trzy mecze w Dani o 19.00 i dwa mecze w Szwecji na godzinę 19.00. Ale się wstrzymałem bo do głowy mi przyszedł fajny eksperyment myślowy na tych meczach.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
W poprzednich postach o tym pisałem, dla niecierpliwych przychodów :grin: granie za 30 % budżetu ( wtedy to jakby to 3x sztuka:) choć ideałem jest granie za 10 % kapitału
podstępnie zapytam - za jaki % budżetu przeznaczonego na gre, zagrałbyś 1 zwykły typ?
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
podstępnie zapytam - za jaki % budżetu przeznaczonego na gre, zagrałbyś 1 zwykły typ?
Teoretycznie nie ma &quot;zwykłego&quot; czy &quot;niezwykłego&quot; typu czyli nie ma pewniaków i mniej pewnych. Więc grasz za 10% kapitału KAŻDĄ progresję.
Czyli biorąc &quot;rozkład Hanka&quot; 3+3+5+8+13+20+35+50+80 w sumie 217j
Czyli mając budżet 2170j grasz za 10% i śmiejesz się z tych co bankrutują ;) bo ty masz bankruta gdzieś :grin: ( oczywiście trzeba zachować skuteczność min 90% over0,5 ) ( no ale słaba skuteczność rozłoży każdy system ! )
Ps Wiem że co niektórym zaburzyłem miraż o wakacjach pod palmami ???? ale taka jest prawda o progresji
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Teoretycznie nie ma &quot;zwykłego&quot; czy &quot;niezwykłego&quot; typu czyli nie ma pewniaków i mniej pewnych. Więc grasz za 10% kapitału KAŻDĄ progresję.
Czyli biorąc &quot;rozkład Hanka&quot; 3+3+5+8+13+20+35+50+80 w sumie 217j
Czyli mając budżet 2170j grasz za 10% i śmiejesz się z tych co bankrutują ;) bo ty masz bankruta gdzieś :grin: ( oczywiście trzeba zachować skuteczność min 90% over0,5 ) ( no ale słaba skuteczność rozłoży każdy system ! )
Ps Wiem że co niektórym zaburzyłem miraż o wakacjach pod palmami ???? ale taka jest prawda o progresji
mniej więcej o taką odpowiedź mi chodziło
czyli stawka początkowa to 0,1% całego budżetu, a maksymalna stawka to 3,6% budżetu - przy czym przegrywając tę max stawkę jesteś 10% budżetu w plecy.
Pisząc zwykły zakład - miałem na mysli każdy inny, nie związany z progresją.
Dla mnie max stawka to 2% budżetu na typ, a grając wysokie kursy które gram najczęściej - 0,5% budżetu na typ.
Więc tak jak napisałeś - grając za 0,1% budżetu zyski będą adekwatne, niestety nie można grać za więcej, bo ryzyko jest zbyt duże.
Bardzo podobna sytuacja ma miejsce w przypadku mojego stawkowania. Miałem już takie długie serie porażek, że gdyby nie wypracowany wcześniej zysk i te 0,5% to byłbym bankrutem
Aha, ja przegrywając 20 zakładów pod rząd, też jestem te 10% budżetu w plecy ;)
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Eksperyment myślowy dzisiaj się powiódł, jeszcze 95 meczy i będzie można wyciągać wnioski.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
mniej więcej o taką odpowiedź mi chodziło
czyli stawka początkowa to 0,1% całego budżetu, a maksymalna stawka to 3,6% budżetu - przy czym przegrywając tę max stawkę jesteś 10% budżetu w plecy.
Pisząc zwykły zakład - miałem na mysli każdy inny, nie związany z progresją.
Dla mnie max stawka to 2% budżetu na typ, a grając wysokie kursy które gram najczęściej - 0,5% budżetu na typ.
Więc tak jak napisałeś - grając za 0,1% budżetu zyski będą adekwatne, niestety nie można grać za więcej, bo ryzyko jest zbyt duże.
Bardzo podobna sytuacja ma miejsce w przypadku mojego stawkowania. Miałem już takie długie serie porażek, że gdyby nie wypracowany wcześniej zysk i te 0,5% to byłbym bankrutem
Aha, ja przegrywając 20 zakładów pod rząd, też jestem te 10% budżetu w plecy ;)
W sumie to nie wiem co to &quot;inny zakład nie związany z progresją&quot; :) bo ze mnie typer jak &quot;z koziej dupy mleko&quot; może w życiu sam postawiłem ze 3-4 kupony. Przy bukach trzyma mnie tylko progresja inaczej mnie tu by nie było. Dla mnie ten system który tu Hank przedstawił jest świetny a że czasochłonny trudno w końcu żyjemy w dobie mobilnych urządzeń. Po prostu trzeba złapać w zęby cierpliwość i rozsądnie grać !
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Przyglądam się od dłuższego czasu waszym poczynaniom i muszę przyznać że mam niezły ubaw z tego co się tu wyprawia :)
Postanowiłem napisać post choć zdaję sobie sprawę że nie przysporzy mi zbyt wielu przyjaciół
Wracając do źródła czyli tematu głównego @hanka piszę on że granie na over 0,5 gola z kursami 1,01-1,05 to słaby interes i ja się z tym zgadzam,następnie podaje swoje stawkowanie i co z tego wynika ano to że grając do 80 min inwestujemy 217j wygrywając 26j-66j czyli jakby nie liczyć kurs plus-minus 1,12-1,32 więc już dużo lepiej-niestety dla mnie to wciąż słabo-duży wkład a ryzyko wcale nie małe,80 min z życia wyjęte a kurs 0,11-0,27 w górę
Ale za to ile emocji przysporzył swoim pomysłem zamieniając forum w swoisty czat gdzie co minutę ktoś piszę że jest gol!!!czy grać dalej?byle co,byle do przodu ,byle jak najwięcej zarobić,bo przecież strzelą,stawki x5,x10,x20 bo analiza,statystyki,wiedza itd.itp.
Jaka wiedza?przecież zgadujemy...przykładów macie w tych dwóch tematach mnóstwo,przykładów na własnej skórze a wniosków żeby ktoś wyciągnął jakoś nie widzę
Jedyny plus tego sposobu to tak jak piszę autor:
grając live mamy wpływ na zakład bo w każdej chwili możemy zrezygnować i minimalizować straty,tylko kto z was i ile razy tak zrobił? a może strzelą przecież jeszcze tyle czasu zostało,jeszcze mam trochę wygranej kasy to postawię-przecież muszą strzelić bo analiza w 20 ostatnich meczach zawsze strzelali a w meczu nic się nie dzieje no ale oni go nie oglądają bo już zaczyna się następny nie mniej pewny więc trzeba zagrać i tak gracie pięć meczy na raz nie patrząc na żaden z nich
Parę postów wyżej @hank wypowiedział bardzo trafne zdanie oddające sedno sprawy&quot;...system jest tylko i aż tak dobry jak typujący który go używa..&quot; więc ja go nie używam nagminnie bo typerem jestem ch..owym co wielokrotnie tu na forum udowodniłem a czy drużyna strzeli bramkę to podejrzewam że tego nawet trener nie wie a co dopiero my podparci,analizami , statystykami itd.
Absolutnie nie mam na celu nikogo zniechęcać do grania tym sposobem bo i tak niektórzy wiedzą lepiej bo wygrali parę złotych i dalej będą tłuc kasiorę,ja sam go czasami używam ale do grania na doga co daje mi rozsądne rozporządzanie stawkami a wygranie dwóch z pięciu spotkań z kursami @6,00 wzwyż pozwala mi być na plus a i zakładki się też zdarzają np.Sassuolo-Juve kurs@15 i @7 gol w 9 min
A do autora sposobu jak i tego wątku mam pytanie:
@Hank myślę że żartowałeś z tym skrillem i 50 zł? jak i teraz czy FB płaci coś za ilość postów? bo tak myślę że po co ci takie drobne jak przecież wymyśliłeś genialny sposób na wygrywanie....oczywiście też żartuje mam nadzieję jak i ty;)
Pozdro i wysokich wygranych :spokodfhgfh:
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
otóż to
dlatego ja nie lubię progresji
wychodzę z założenia, że jak typy dobre - to nie potrzeba progresji
a jak typy marne, to po jakimś czasie i tak się wpadnie na minę i wyzeruje konto - i żaden system stawkowania tego nie zmieni.
to co tu robisz jak nie lubisz progresji? grasz bo wszyscy grają?
Ja jestem typerem z dupy ale dzięki progresji od dłuższego czasu jestem na plusie,tylko ja zanim wyłożę grubszą kasę to testuje coś za najmniejsze możliwe stawki i oceniam czy jest to warte uwagi czy nie,najwyżej stracę 50j a nie 5000j
Tak jak teraz gram swoje HT/FT 1 euro 1j a testowałem za 0,10 euro 1j
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
Moim zdaniem problem jest taki, że gramy nie mając na to odpowiedniego kapitału.
i to jest sedno sprawy a właściwe tego systemu
bo jeżeli ma on być maksymalnie uniwersalny to potrzeba odpowiedniego kapitału
wyobraźmy sobie sytuacje że mamy nieograniczony kapitał
wcale nie musimy grać systemem Hanka
ponieważ wbrew pozorom jest on bardzo kaso-żerny
kiedyś obliczyłem sobie ile kosztował podobny system na Bwinie tylko 15 minutowy i wyszło mi że przy kursie 2.00 i zakładanym zysku 2 euro
obstawienie 6 kwadransów czyli całego meczu kosztuje 128 euro
w momencie wtopy zagranie progresją w następnym meczu 3 kwadransów czyli 1 połowy będzie nas kosztowało 1022 euro
natomiast obstawianie over 0.5 HT przy kursie np. 1.30 i zakładanym zysku ok. 4 euro kosztuje nas ok. 60 euro w razie wtopy obstawienie drugiego całego meczu ciągłą progresją w ten sam sposób kosztowało by 1230 euro czyli już taniej niż w systemie 15 minutowym
reasumując nim więcej progów tym progresja bardziej kosztowna i mimo że system 10 minutowy ma wysokie kursy to gdyby rozpisać go progresją na 2 mecze okaże się droższy niż over 0.5 rozpisany na 1HT i 2HT również na 2 mecze
tak więc mając nieograniczony budżet moglibyśmy grać spokojnie progresją nawet over 0.5 FT i być może kosztowało by to nas najtaniej
np. grając over 0.5 FT przy kursie 1.05 zakładając zysk 2 euro 1 mecz kosztuje nas 40 euro
a w razie wtopy grając progresją 2 mecz kosztował by 880 euro
cały plus systemu Hanka polega na tym że na B365 można łączyć ze sobą kolejne 10 min progi dzięki czemu maksymalizujemy zysk ale nie uciekniemy od nieuniknionej wtopy
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Wydaje mi się, że nawet mająć nieograniczony budżet to najkorzystniej wyjdzie progresja na over 1,5 osobiście myślę nad graniem ako dwóch over 1,5 w progresji. Jak znajdę czas to założę własny topic i postaram się skleić jakąś statystykę dla tego. Grając dwa razy over 1,5 w ako uzyskujemy kurs od 2,50-wzwyż a tym samy inwestujemy mniej kapitału w całe przedsiewzięcie no i mniej tracimy na to czasu, bo wiadomo over można sobie puścić i iść z psem pobiegać nad rzeką nie martwiąc się czy uda się złapać zakładkę. Ale na razie to tylko moje gdybanie, przeprowadzę testy to będziemy mieli więcej informacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 3

madrista77

Użytkownik
Jak już prędzej napisałem dla mnie system kapitalny gram nim pół roku i w ciągu miesiąca mój najniższy zysk to ok 200 zł. Dla mnie albo nie znacie się na piłce nożnej, albo się podniecacie i myślicie że bramki będą w każdym meczu, trzeba grać ok 15 meczy w miesiącu które są rzetelnie wyselekcjonowane, np jak city grało o mistrza to w ślepo można było grać ostatnie dwie ostatnie kolejki, bo wiadomo było że nie przepuszczą takiej okazji i na tych tylko dwóch meczach zarobiłem ok 200 zł. Grunt to dobrze przeanalizować mecze, jeśli ktoś nie potrafi wybrać 15 meczy w ciągu miesiąca w którym napewno będzie bramka to jest dla mnie amatorem ciepłych bułek i niech nigdy więcej nie gra tym systemem
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
Grając dwa razy over 1,5 w ako uzyskujemy kurs od 2,50-wzwyż
zakładając optymistycznie że średni kurs na over 1.5 FT wynosi 1.35
to z dwóch meczy masz ako po kursie 1.82
żeby uzyskać z dwóch meczy ako np. 2.25 musiałbyś znaleźć 2 mecze w których kurs na over 1.5 FT wynosi 1.50 co zdarza się raczej w ligach głęboko underowych
 
L 25

lukasz_

Użytkownik
Od paru dni mam wrazenie, ze ten temat sie nadaje.. do hydeparku.

Teraz bawi mnie kolega muntar, ktory w tej chwili otrzymuje ???? i moze isc do szatni. Popatrz czym czestujesz ludzi chocby przez ostatnie 48godziny i ile z tych spotkan konczylo sie 0-0. Granie na pałe wszystkiego jak leci, a przynajmniej wiekszosci prowadzi do bankructwa co mozemy obserwowac juz u niektorych. Dla mnie mozesz miec tysiac reputy, a nie masz nic madrego do powiedzenia. Pisze o tym, bo uwazam ze nalezy obnazac osoby, ktorych skutecznosc typow jest na tak niskim poziomie. Kazdy ma swoj rozum i gra wg wlasnego uznania, ale niektorzy maja go mniej i buduja gre na takim pseudotypowaniu.
Wole poczytac Hanka, ktory tu przyjdzie nad ranem i powie czego to on nie gral.


Poza tym mozna zauwazyc, ze dramaty ludzi zaczynaja sie po 80 minucie gdy kursy na bet sa smieszne (w meczach mocno overowych) a stawki kosmiczne. Nie dziwie sie ze niektorzy odpadli w 80&#39; przy takim Molde. Ale rozwiazaniem raczej nie jest wchodzenie od 30&#39; zamiast od 1&#39;. Nie tedy droga.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
to co tu robisz jak nie lubisz progresji? grasz bo wszyscy grają?
Ja jestem typerem z dupy ale dzięki progresji od dłuższego czasu jestem na plusie,tylko ja zanim wyłożę grubszą kasę to testuje coś za najmniejsze możliwe stawki i oceniam czy jest to warte uwagi czy nie,najwyżej stracę 50j a nie 5000j
Tak jak teraz gram swoje HT/FT 1 euro 1j a testowałem za 0,10 euro 1j
obserwowałem z ciekawości i z tej samej ciekawości za pare zł zagrałem kilka razy. I tyle
I zdania co do progresji nie zmienię raczej ;)
 
Do góry Bottom