>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

muntar 506

muntar

Użytkownik
Ja sobie troszkę zmodyfikowałem system Hanka pod swoje potrzeby. W dużej mierze głównie chodzi o trafienie zakładek dzieki którym uzyskamy łączne value w okolicach 7,00. Często w swojej grze wchodzę albo od początku meczu, albo tak jak też pisałem wchodzę w mecz przy stanie 0-0 po przerwie. Może trafienie w drugim wariancie gola nie jest tak zyskowne bo wiadomo mamy mniejszy wkład progresji bo mamy mniej progów zagranych ale tym samym mamy mniejszy wkład włożony. A bardzo często w dużej liczby meczów gdzie buki wystawiają over 1,5 na połówkę a do przerwy nie pada nic to w drugiej połowie padają szybko gole w okolicy do 60 czy 70 minuty.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Toronto - new york
Goscie strzelaja mnostwo bramek, tyle samo tez traca. Daje to 3 bramki na mecz. Z kolei gospodarze w tym sezonie nie remisuja. Jedyna ujemna skladowa to te nieszczesne 0-0 w zeszlym sezonie w h2h. Ja gram srednio i ide spac. Powodzenia
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Zagram ten mecz dobieram też niskie stawkowanie
Po meczu spadam jutro jest wiele ciekawych spotkań ????
Powodzenia!
 
S 72

siargiej

Użytkownik
oto ile daje analiza. Ominalem slask, korone, steaue, mallorce, bayern, ktore skonczyly sie kleska i bodajze 5 spotkan, ktore by weszly. Analiza to podstawa ????
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
kolego, praktcznie każdy tutaj jest poprostu uzależniony od grania i praktycznie każdy znajduje mase wytłumaczeń na to żeby grać dalej ???? &quot;odkuje się, to tylko chwilowe, musi się dać zarabiać, przecież ludzie zarabiają, widziałem na forum&quot; itd itp a założe się że gdyby każdy uczciwie miał tutaj napisać co grają w tym temacie i &quot;bawią się w to już kilka dobrych lat&quot; jest pewnie ostro w pizde do tyłu. A może się myle... przychodzą tygodnie, a nawet miesiące gdzie możesz być super do przodu ale w rozrachunku kilkuletnim wątpie żeby się ktoś znalazł kto z ręką na sercu powie - tak za kase wygraną od bukmacherów kupiłem sobie samochód albo wybudowałem dom albo pojechała w podróż dookoła świata
Co prawda za pieniądze od buka samochodu nie kupiłem ani domu ani podróży dookoła świata ale 2 lata temu wpłaciłem do bettsona ( dla bonusu) 111 zł i od tamtej pory nie wpłaciłem z własnej kieszeni ani 1 zł a już parę tysiączków wypłaciłem.

ALE NIE O TYM ten temat !!!!
Znowu zaśmieciliśmy temat a miał być o typach do NAJLEPSZEJ metody gry na live
JESZCZE RAZ DZIĘKI HANK
i nie śmiećcie w tym temacie !!!!
 
D 25

decline11

Użytkownik
oto ile daje analiza. Ominalem slask, korone, steaue, mallorce, bayern, ktore skonczyly sie kleska i bodajze 5 spotkan, ktore by weszly. Analiza to podstawa ????
Caly czas tak twierdze. Nie trzeba nawet byc super typerem aby cos tam wyczytac z tabeli. Dane typu srednia goli na mecz, nawet kurs wystawiany przez buka duzo mowia. Generalnie nie gram nic powyzej 2,0. Najlepiej 1,5-1,8 na gospodarzy, zadnych 0-0 w bezsposrednich i jakos idzie. Niektore ligi odpadaja typu polska, francuska i ze 2 inne.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Może nie w temacie itp ale jeśli macie tel z androidem to polecam darmową aplikację 365scores czasem się przydaję jak się odejdzie na sekundę od kompa ????
Powiadomienia dźwiękowe o bramce i rozpoczęciu meczu więc spoko aplikacja

Cóż padła bramka niestety nie udało się na zakładce ale zawsze zysk ????
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Dziś warto zagrać mecz Furth - Hamburg.
0:0 nikomu nic nie daje, będą chcieli strzelić szybko.
Nie było w historii dwumeczu zakończonego 0:0

Szansa na 1 bramkę: 5/5
 
P 0

prusak

Użytkownik
Moja propozycja to Parma-LivornoParma walczy dziś o puchary z Torino napewno beda chcieli wygrac ten mecz . Livorno to ostatnia drużyna tabeli która traci troche bramek
1- bramka 5/5
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Ja proponuje mecz ligi chinskiej Hangzhou Greentown - Guangzhou Evergrande. Guangzhou to maszyna do strzelania bramek, reszta oba zespoły mają najwyższą średnią jeśli chodzi o strzelone bramki na mecz. Kursy tez są w miarę dobre i zakładkę można złapać.
1 bramka: 5/5
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
muntar 506

muntar

Użytkownik
Warto tykać mecz Sociedad - Villarreal?? Sociedad w przypadku wygranej i porażki bądź remisu Sevilli awansuje na lokatę, która zapewnia bezpośredni udział w fazie grupowej ligi europejskiej. W starciach bezpośrednich obu ekip padł tylko 1 remis 0:0 na 23 spotkania. Obie ekipy mają już zapewniony udział w kwalach do ligi europejskiej. Co myślicie??
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Sevilla gra dzisiaj o pietruche bo ma zapewniony awans do fazy grupowej po zdobyciu trofeum. Sociedad walczy o ta faze. Nie znaczy to że RS wygra a Sevilla przegra, ale trzeba mieć rzetelne informacje żeby ocenić spotkanie ;)
 
P 0

prusak

Użytkownik
Warto tykać mecz Sociedad - Villarreal?? Sociedad w przypadku wygranej i porażki bądź remisu Sevilli awansuje na lokatę, która zapewnia bezpośredni udział w fazie grupowej ligi europejskiej. W starciach bezpośrednich obu ekip padł tylko 1 remis 0:0 na 23 spotkania. Obie ekipy mają już zapewniony udział w kwalach do ligi europejskiej. Co myślicie??
,yslałem o tym meczu ale boje sie remisu na 0-0 dwa zespoły maja juz gre w pucharach i tu możne być rożny mecz
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Ciekawie również wyglądają 2 mecze w lidze ukraińskiej
http://www.livesports.pl/mecz/n10fAITh/#tabela;table;overall
http://www.livesports.pl/mecz/UPka9xqa/#tabela;table;overall
Metalist jeśli wygra a Dnipro przegra awansuje na 2 miejsce zapewniające kwalifikacje do LM. Przez to w tych dwóch meczach powinna nawiązać się walka dodam też że Dnipro walczące z Donieckiem będzie miało trudny mecz bo jak widać w tabeli jest ciasno i Donieck walczy o miejsce premiujące do kwalifikacji LE ????
Dnipro w meczach z donieckiem nigdy u siebie nie zaliczyło wyniku 0:0
Bardziej jestem skłonny grać w meczu dnipro ????
Sorka za tekst być może niezrozumiały ale wybitnym polonistą to ja nie jestem ;) Mam nadzieję że zrozumieliście
 
Do góry Bottom