>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

muntar 506

muntar

Użytkownik
Ja sobie troszkę zmodyfikowałem system Hanka pod swoje potrzeby. W dużej mierze głównie chodzi o trafienie zakładek dzieki którym uzyskamy łączne value w okolicach 7,00. Często w swojej grze wchodzę albo od początku meczu, albo tak jak też pisałem wchodzę w mecz przy stanie 0-0 po przerwie. Może trafienie w drugim wariancie gola nie jest tak zyskowne bo wiadomo mamy mniejszy wkład progresji bo mamy mniej progów zagranych ale tym samym mamy mniejszy wkład włożony. A bardzo często w dużej liczby meczów gdzie buki wystawiają over 1,5 na połówkę a do przerwy nie pada nic to w drugiej połowie padają szybko gole w okolicy do 60 czy 70 minuty.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Toronto - new york
Goscie strzelaja mnostwo bramek, tyle samo tez traca. Daje to 3 bramki na mecz. Z kolei gospodarze w tym sezonie nie remisuja. Jedyna ujemna skladowa to te nieszczesne 0-0 w zeszlym sezonie w h2h. Ja gram srednio i ide spac. Powodzenia
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Zagram ten mecz dobieram też niskie stawkowanie
Po meczu spadam jutro jest wiele ciekawych spotkań ????
Powodzenia!
 
S 72

siargiej

Użytkownik
oto ile daje analiza. Ominalem slask, korone, steaue, mallorce, bayern, ktore skonczyly sie kleska i bodajze 5 spotkan, ktore by weszly. Analiza to podstawa ????
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
kolego, praktcznie każdy tutaj jest poprostu uzależniony od grania i praktycznie każdy znajduje mase wytłumaczeń na to żeby grać dalej ???? &quot;odkuje się, to tylko chwilowe, musi się dać zarabiać, przecież ludzie zarabiają, widziałem na forum&quot; itd itp a założe się że gdyby każdy uczciwie miał tutaj napisać co grają w tym temacie i &quot;bawią się w to już kilka dobrych lat&quot; jest pewnie ostro w pizde do tyłu. A może się myle... przychodzą tygodnie, a nawet miesiące gdzie możesz być super do przodu ale w rozrachunku kilkuletnim wątpie żeby się ktoś znalazł kto z ręką na sercu powie - tak za kase wygraną od bukmacherów kupiłem sobie samochód albo wybudowałem dom albo pojechała w podróż dookoła świata
Co prawda za pieniądze od buka samochodu nie kupiłem ani domu ani podróży dookoła świata ale 2 lata temu wpłaciłem do bettsona ( dla bonusu) 111 zł i od tamtej pory nie wpłaciłem z własnej kieszeni ani 1 zł a już parę tysiączków wypłaciłem.

ALE NIE O TYM ten temat !!!!
Znowu zaśmieciliśmy temat a miał być o typach do NAJLEPSZEJ metody gry na live
JESZCZE RAZ DZIĘKI HANK
i nie śmiećcie w tym temacie !!!!
 
D 25

decline11

Użytkownik
oto ile daje analiza. Ominalem slask, korone, steaue, mallorce, bayern, ktore skonczyly sie kleska i bodajze 5 spotkan, ktore by weszly. Analiza to podstawa ????
Caly czas tak twierdze. Nie trzeba nawet byc super typerem aby cos tam wyczytac z tabeli. Dane typu srednia goli na mecz, nawet kurs wystawiany przez buka duzo mowia. Generalnie nie gram nic powyzej 2,0. Najlepiej 1,5-1,8 na gospodarzy, zadnych 0-0 w bezsposrednich i jakos idzie. Niektore ligi odpadaja typu polska, francuska i ze 2 inne.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Może nie w temacie itp ale jeśli macie tel z androidem to polecam darmową aplikację 365scores czasem się przydaję jak się odejdzie na sekundę od kompa ????
Powiadomienia dźwiękowe o bramce i rozpoczęciu meczu więc spoko aplikacja

Cóż padła bramka niestety nie udało się na zakładce ale zawsze zysk ????
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Dziś warto zagrać mecz Furth - Hamburg.
0:0 nikomu nic nie daje, będą chcieli strzelić szybko.
Nie było w historii dwumeczu zakończonego 0:0

Szansa na 1 bramkę: 5/5
 
P 0

prusak

Użytkownik
Moja propozycja to Parma-LivornoParma walczy dziś o puchary z Torino napewno beda chcieli wygrac ten mecz . Livorno to ostatnia drużyna tabeli która traci troche bramek
1- bramka 5/5
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Ja proponuje mecz ligi chinskiej Hangzhou Greentown - Guangzhou Evergrande. Guangzhou to maszyna do strzelania bramek, reszta oba zespoły mają najwyższą średnią jeśli chodzi o strzelone bramki na mecz. Kursy tez są w miarę dobre i zakładkę można złapać.
1 bramka: 5/5
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
muntar 506

muntar

Użytkownik
Warto tykać mecz Sociedad - Villarreal?? Sociedad w przypadku wygranej i porażki bądź remisu Sevilli awansuje na lokatę, która zapewnia bezpośredni udział w fazie grupowej ligi europejskiej. W starciach bezpośrednich obu ekip padł tylko 1 remis 0:0 na 23 spotkania. Obie ekipy mają już zapewniony udział w kwalach do ligi europejskiej. Co myślicie??
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Sevilla gra dzisiaj o pietruche bo ma zapewniony awans do fazy grupowej po zdobyciu trofeum. Sociedad walczy o ta faze. Nie znaczy to że RS wygra a Sevilla przegra, ale trzeba mieć rzetelne informacje żeby ocenić spotkanie ;)
 
P 0

prusak

Użytkownik
Warto tykać mecz Sociedad - Villarreal?? Sociedad w przypadku wygranej i porażki bądź remisu Sevilli awansuje na lokatę, która zapewnia bezpośredni udział w fazie grupowej ligi europejskiej. W starciach bezpośrednich obu ekip padł tylko 1 remis 0:0 na 23 spotkania. Obie ekipy mają już zapewniony udział w kwalach do ligi europejskiej. Co myślicie??
,yslałem o tym meczu ale boje sie remisu na 0-0 dwa zespoły maja juz gre w pucharach i tu możne być rożny mecz
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Ciekawie również wyglądają 2 mecze w lidze ukraińskiej
http://www.livesports.pl/mecz/n10fAITh/#tabela;table;overall
http://www.livesports.pl/mecz/UPka9xqa/#tabela;table;overall
Metalist jeśli wygra a Dnipro przegra awansuje na 2 miejsce zapewniające kwalifikacje do LM. Przez to w tych dwóch meczach powinna nawiązać się walka dodam też że Dnipro walczące z Donieckiem będzie miało trudny mecz bo jak widać w tabeli jest ciasno i Donieck walczy o miejsce premiujące do kwalifikacji LE ????
Dnipro w meczach z donieckiem nigdy u siebie nie zaliczyło wyniku 0:0
Bardziej jestem skłonny grać w meczu dnipro ????
Sorka za tekst być może niezrozumiały ale wybitnym polonistą to ja nie jestem ;) Mam nadzieję że zrozumieliście
 
Do góry Bottom