>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

muntar 506

muntar

Użytkownik
Dawno nie grałem tym systemem, naszła mnie ochota pograć wybieram spotkanie Ligue 2 we Francji Brest - Tours. Argumenty? Widzicie tu gdzieś 0:0 ?
Pojedynki bezpośrednie: BREST - TOURS
14.03.14 LIG Brest Tours 2 : 0
04.10.13 LIG Tours Brest 1 : 1
30.04.10 LIG Brest Tours 2 : 0
04.12.09 LIG Tours Brest 0 : 1
13.03.09 LIG Brest Tours 0 : 1
03.10.08 LIG Tours Brest 2 : 0
18.05.07 LIG Tours Brest 1 : 2
08.12.06 LIG Brest Tours 1 : 1
03.04.04 NAT Brest Tours 1 : 0
10.10.03 NAT Tours Brest 1 : 2
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Ja widzę, że Brest to najczęściej remisuje 0:0 w całej lidze - 4 na 9 w ogóle rozegranych meczów
Milan z Chievo też 10 lat wygrywał na SS i wygrał w ten weekend. Są takie mecze które są specyficzne. Olimpia Asuncion - 3 De Octubre(Febrero?) przez wszystkie spotkania ok 15 spotkań wszystkie spotkania poza jednym 2 bramkowe wzywż ???? Liczę że i dzisiaj statystyka nie zakłamie rzeczywistości.
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Myślę, że w co drugim wyniku 0-0 można się doszukac, że w poprzednich 10 spotkaniach tych drużyn taki nie padł i nie jest to absolutnie żaden argument. Pierwszy przykład z brzegu, wczorajszy mecz Anderlecht-Genk. W 50 spotkaniach H2H nie było 0-0 (możliwe nawet, że więcej, nie chciało mi się szukac statystyk dalszych niż 1997r.). Wynik wczoraj? Bezbramkowo.
Jest to ewidentnie mecz podwyższonego ryzyka, ale wiadomo że i tak 8/10 takich spotkań mimo wszystko wejdzie. Kursy za to sporo lepsze, więc może w tym szaleństwie jest metoda.
Żeby nie było, że neguję typ a sam nie podaję swojego- zwyczajnie ostatnio nie gram. Co nieco wyciągam wnioski, analizuję i może wrócę po przerwie reprezentacyjnej.
 
sts1906 3

sts1906

Użytkownik
A może faktycznie warto dać sobie siana przez te parę dni??
Po co walić w underową francję/belgię??
Sami prosicie się o problemy ;) i do tego poniedziałek dziś-dzień dziwnych wyników ;)
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
A może faktycznie warto dać sobie siana przez te parę dni??

Po co walić w underową francję/belgię??

Sami prosicie się o problemy ;) i do tego poniedziałek dziś-dzień dziwnych wyników ;)
Ponad dekada spotkań tych zespołów over 0,5 beż żadnego remisu bezbramkowego to słaba próba? :]
 
Do góry Bottom