>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
albo tak jak ostatnio miałem w jednym meczu karnego w 68 min. rynek odblokowali w 71 przy stanie 1 - 0 a bramka padła 30 sec po 70 i całość do ....
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
No niestety te blokowanie rynku to minus tego calego systemu. Ale zgadza sie ze zakladki wchodza w 40% i ze w pierwszych dwoch progach najwiecej jest goli. Wnioski sa jednoznacze. Pierwsze dwa progi na zakladke reszta bez i tak malo goli pada po 80 minucie ze chyba warto odpuszczac ten prog.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Klejna nie wierze Ty w tym temacie, pamiętam jak zaczynałem grać tym systemem jakieś 3-4 lata temu to się śmiałeś w swoim temacie z tych co grali &quot;gol do xx minuty&quot; twierdząc, że większy potencjał jest w grze over 0,5.
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
troche mialem przerwy od systemu ale powoli wracam do grania

15:00 Torino - Pescara (rozwazam gre na gola tylko Torino) ✅
18:30 Las Palmas - Sevilla ✅ :cool:
20:45 Cagliari - Juve ✅
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
20:45 Lazio - AC Milan ✅

do tego jezeli kursy beda zadowalajce to rozwaze gre na gola City:
21:00 Bournemouth - Man City ✅✅
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Panowie jutro Play offy Ligi Europejskiej. Jakie mecze waszym zdaniem to &quot;pewniaki&quot;
Ja puki co myślę że w tych meczach padnia bramka:
- Gent- Tottenham
- Legia Warszawa - Ajax
- Celta Vigo - Shahktar
- Menchester U. - St. Etienne
Może ktoś uważa inaczej? . Jakieś jeszcze &quot;pewniaki&quot; z ligi Europejskiej ktoś przewiduje.
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Celta Vigo - Shakhtar ✅
FK Rostov - Sparta Praga ✅
Ludogorets - FC Copenhagen ✅
Olympiakos - Osmanlispor ⛔
Ath. Bilbao - APOEL ✅
H. Beer Sheva - Besiktas ✅
Man. Utd - St. Etienne ✅
PAOK - Schalke ✅
W sumie po głębszej analizie odpuściłbym te dwa mecze:FK Rostov i PAOK bo różnie może być, a szkoda kasy ;)
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
kilka lat temu poświęciłem trochę czasu na stworzenie arkusza ze statystykami skuteczności na podstawie 5 ostatnich sezonów oraz szczegółowiej o ostatni sezon (wówczas &#39;13/14). Może komuś się przyda pod selekcję meczy. Stronka, z której lubiłem korzystać- schemat sprawdzenia również w załączniku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
klejna 108

klejna

Użytkownik
Adik dzięki , fajna tabelka ????

A ja mam pytanie. Początkowo próbowałem stawkowanie przy kursie 3,0. A co myślicie o takim puszczaniu zakładu.
1. Do 10 min kurs 5,0
2. Do 20 min kurs 3,25
3. Do 30 min Kurs 2,75
4. Do 40 min kurs 3,0
5. Do 50 min Kurs 3,0
6. Do 60 min Kurs 3,0
7. Do 70 min Kurs 2,66
8. Do 80 min Kurs 2,66
Stawkowanie z progresywnym zyskiem do 6 progu oscylujace przy 5-6 zł ( przy 1x ). W 7 i 8 progu stawkowanie na zysk netto przy 1-2 zł lecz przy większej szansie na zakładkę przez kurs 2,66. Kurs przy progu 2 i 3 też uległ modyfikacji bo z tego co wyczytałem w tym temacie około 35-40 procent bramek pada do 20 minuty przy overowych spotkaniach typu Juventus , Real , Bayern itp . Dlatego zwiększyłem szanse na zakładkę przy 3 progu.
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
kilka lat temu poświęciłem trochę czasu na stworzenie arkusza ze statystykami skuteczności na podstawie 5 ostatnich sezonów oraz szczegółowiej o ostatni sezon (wówczas &#39;13/14). Może komuś się przyda pod selekcję meczy. Stronka, z której lubiłem korzystać- schemat sprawdzenia również w załączniku.
Kurczę, kupę czasu musiałeś na tą tabelkę poświęcić!!! Szkoda że nie masz takiej na ten sezon ;) ale chyba sam sobie zrobię bo to naprawdę pomaga w typowaniu ????
Dzięki za stronkę, na pewno się przyda ;)
Reputa poszła ;)
 
Do góry Bottom