>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

klejna 108

klejna

Użytkownik
Przez to jak obstawia Darecki zastanawiam się czy opłaca się selekcje robić 1/4 jego typów to druzyny gdzie bałbym się obstawić bo forma nie taka , bo poziom gry sredni. itp a tu same PLUSY i tak wychodzą :p ???? A ostatnie moje 0:0 to na drużynach czołowych jak M.City , PSG itp
Mówiłem w tym temacie że Vilareal z Real Madryt to bardzo ryzykowany typ. Pierwsza połowa 0:0 jak padnie bramka to chyba też zaczne na pałę obstawiać :p
 
hajczos 37

hajczos

Użytkownik
Bo w większości meczy pada ta jedna bramka ale zawsze jest jakiś % że bedzie to 0:0, a jeden bezbramkowy remis w tym systemie jest bolesny ???? a robiac jakiąś analize teoretycznie zmniejszasz szanse na to 0:0
 
V 0

variant

Użytkownik
Padakę gra Real teraz.
Jeden z większych pewniaków dnia może dać niezły minus, a kursy na ogólny nie da rady już łapać.
Edit: Gram tylko do 60 na Real. Zanosiło się na tego gola dla Villarrealu
Edit2: Co za pech, Real strzela w 64.
Edit3: To był dziwny mecz 2:3 dla Realu.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Vaiant zobacz kilka godzin przed meczem napisałem że ten typ jest bardzo kiepskim pomysłem bo Real gra ba wyjeździe słabo a VIreal ma największy współczynik 0:0 w całej lidze.. Ale kto się bawił w ich zakład to życzę wymęczonego gola :p ale tylko amatorzy łapią się na takie właśnie mecze bo widzą nazwe Real Madryt.

ps Ha ha .. real przegrywa , tak jak ostatnio z Valencią. W kolejnym sezonie gram na underdogi bo widzę że większą kase można zarobić po kursach 10,00 na gol do XX minuty. Przykładowo od stycznia 2017 roku real rozegrał 13 meczy w tym 9 meczy pozwolił by przeciwnik trafił im bramkę.
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Panowie widzę duże zamieszanie wokół tego jak wybieram mecze i jak obstawiam, także wam wyjaśnię. Trochę już gram tym systemem i też zawsze analizowałem każdy mecz jaką ma formę, ile goli strzelają, h2h itp. i jakimś dziwnym trafem często było tak że moje pewniaki kończyły się wynikiem 0-0 i całodzienny zysk szedł się ...... . A od zeszłego poniedziałku wybrałem sobie wszystkie drużyny które w tym sezonie nigdy nie zakończyły się wynikiem 0-0 i chciałem sprawdzić czy to się potwierdzi. Na cały tydzień miałem 39 spotkań i wszystkie skończyły się na plusie i rzeczywiście grałem też takie drużyny na które wcześniej w życiu nic bym nie postawił a tu jednak ;)
Nawet pomyślałem niech mi jeden czy dwa mecze się złamią to i tak będzie plus ????
A co do wczorajszego meczu Villrreal - Real Madryt to na tym meczu sporo zarobiłem, ale obstawiałem oddzielnie gola na Villrreal i oddzielnie na Real Madryt bo na ogólnego się nie opłacało ;) A widziałem po kursach że bukmacher przewiduje powyżej 2.5 gola także spodziewałem się że będzie dużo bramek, zresztą oglądałem ten mecz i wyglądał obiecująco ;) Najgorzej było jak już Villrreal prowadził 2-0 to już trochę zacząłem się bać że Real nie strzeli, ale jakby nie było to jest Real ????
Ogólnie mówiąc w tym tygodniu też gram tak samo jak w zeszłym, kto chce może grać moje typy ale żeby później nie było na mnie ;) Chociaż teraz to dużo by musiało paść 0-0 żeby zbankrutować ;)
Edit: Tak mi się przypomniało że w zeszłym tygodniu w czwartek nie miałem nic do grania z moich meczy bo była liga europejska, no to oczywiście jakbym miał nie zagrać, wybrałem meczyki, obstawiłem i oczywiście jeden się złamał FC Kopenhaga wkurzyłem się i mówię sam do siebie, po co obstawiam na siłę mecze jak mam wybrane na cały tydzień te które wchodzą ;) Dlatego teraz obstawiam tylko ligi, chyba najbardziej pewne ;)
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Na ten tydzień gram 43 mecze i zobaczymy jak ten tydzień pójdzie ;)
Na dzisiaj:
1. Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław godz.18.00 ✅ 8 min
2. Galatasaray - Besiktas godz.18.00 Turcja ✅ 47 min piękna zakładka ????
3. Arouca - Belenenses godz.21.00 Portugalia ✅ 37 min
Turcję gram do końca meczu ponieważ według statystyk najwięcej goli pada pod koniec meczu.
Ogólnie tego 3 meczu też bym w ogóle nie brał pod uwagę i na pewno bym go nie grał, ale jak powiedziałem gram wszystkie 43 mecze ;)
Kasa leci, dobrze jest ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 4

wojtas219

Użytkownik
na dzisiaj:
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław ✅✅
Galatasaray - Beskitas ✅✅
Servette - Le mont ✅✅
Florentina - Torino ✅✅
Pordone - Bassano ✅
Leicester - Liverpool ✅✅
Arouca - Belenses ✅✅
Z tym Arouca bym uważał pomimo 100% over 0,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 4

wojtas219

Użytkownik
Dunav Ruse - Levski ✅ (brak miutówek)
Real Sociedad - Eibar ✅
Brighton - Newcastle ✅
Aton Villa - Bristol City ✅ (brak minutówek)
Walsall - Chesterfield (przełożony)
Rochdale - Port Vale (przełożony)
Hamilton - Aberdeen ✅✅
Bolton - Bristol Rovers ✅ (brak minutówek)
Malaga - Betis ✅✅
Valencia - Leganes ✅✅
W szkockiej oraz w 1 angielskiej możliwe brak minutówek
Do tego jeszcze:
Frankfurt - Bielefeld na gol frankfurtu ✅✅✅ podwójna zakładka ????
Lotte - Dortmund na gol dortmundund (przełożony)
jeszcze można dodać mecze 100% over 0,5 choć nie wiem czy będę grał:
Millwall - Peterborough ✅(brak minutówek)
Swindon - Gillingham FC ✅ (brak minutówek)
jeszcze zagrałem Juventus ✅
I dzień mega udany ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

szffagier

Użytkownik
Dzien dobry, panowie.

Troche juz ten watek sledze. sam gralem tak przez krotki okres czasu (na ile czas pozwalal), az do pierwszej wtopy, ktora tragedia nie byla, ale troche mnie zniechecila.
Sa tu tacy (np Darecki), ktorzy jak mniemam graja nieprzerwanie juz jakis czas.

Mozecie mi dac jakies numery, jakie wynikaja z tego systemu? Jakis bardzo ogolny zarys zarobku (lub strat :-( ) + poswiecony czas, powiedzmy, dziennie lub tygodniowo.

Bylbym wdzieczny :)
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
To już indywidualnie. Każdy w swoją stronę. Niektórzy patrzą jak leci mecz żeby ogólnie ocenić prawdopodobieństwo wpadnięcia bramki, niektórzy robią to na pałę. Jest to ogólnie strasznie czasochłonne, bo co 10 min trzeba postawić dopóki nie wpadnie bramka.
 
Do góry Bottom