>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

R 367

romeo12345

Użytkownik
Pamiętajcie, że oprucz Belgi to są wszystko puchary. Ja bym te mecze grał za drobne.
Edit.
Spojrzałem na mecz Napoli który przecierz wczoraj był. Czyli puchar to tylko Celtic. Ja bym bardziej poszedł w Lokeren i Mechelen niz w Anderlecht i Brugie.
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Obserwuje ten wątek od początku i zastanawia mnie jedno dlaczego autor tego systemu nie podaje typów? Wstydzi się? Boi że zarobicie więcej od niego? Liczy na udoskonalenie systemu? Jak ktoś na to wpadł to nie piszcie tutaj bo po co ma z tego korzystać i się mądrzyć. wątek z podawaniem typów jest tak naprawdę martwy
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Obserwuje ten wątek od początku i zastanawia mnie jedno dlaczego autor tego systemu nie podaje typów? Wstydzi się? Boi że zarobicie więcej od niego? Liczy na udoskonalenie systemu? Jak ktoś na to wpadł to nie piszcie tutaj bo po co ma z tego korzystać i się mądrzyć. wątek z podawaniem typów jest tak naprawdę martwy
Autor tego wątku nie podaje typów ponieważ co nie którzy płacą mu za typowanie. Także gdyby naprawdę dużo kasy zarabiał na tym systemie to by nie musiał łakomić się na parę groszy i by podawał typy w temacie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Autor tego wątku nie podaje typów ponieważ co nie którzy płacą mu za typowanie. Także gdyby naprawdę dużo kasy zarabiał na tym systemie to by nie musiał łakomić się na parę groszy i by podawał typy w temacie ;)
Wow masz jakieś dowody na te pomówienia?
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Witam
Mam pytanie na temat opłacalności. Co lepiej robić obstawiać w ostatniej minucie
danego przedziału czasowego np 9 minut , 19 minuta... itp bo wtedy kurs jest najwyższy bliski 4,0. Czy lepiej np w 17-18 minucie gdzie kursy oscylują na poziomie 3,0 ale jest szansa na zakładkę ktoś to kalkulował ?, może wychodzi na to samo cały czas kurs 3,75-4,0 bez zakładek lub 3,0 z zakładkami.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Wyliczylem to . Ja akurat inne stawkowanie stosuje ale to bez znaczenia. Obliczenia. Zalozenia zakladki padaja co 40 % zakladow czyli na 10 meczy to 4x . stawka 2zl x 3.0 kurs = 6zl potem stawka 3zl x 3.0 kurs = 9 zl. Razem to 15 zl a wklad 5 zl . A zysk czysty to 10 zl . czyli na 10 spotkan 4x po 10 zl = 40zl z pozostalych 6 spotkan mam zysk z jednego lub drugiego progu czyli 4 zl. 4zl x 6spotkan to 24 zl. 40 zl + 24 zl to 64 zl . to obliczenia dla metody z zakladkami. Teraz lecimy z obliczeniami bez zakladki ale z wyzszym kursem 3,75. 2zl x 3,75 = 7,50 czy 5,5 zl zysk x 10 to 55zl a dla progu wyzej to 3x 3,75 = 11,25 po odliczeniu wkladu z tych dwoch progow to 6,25 zl x 10 to 62,50 zl . Wychodzi na to ze oplaca sie grac z zakladkami bo jest wiekszy zysk ale pod warunkiem ze zakladki wchodza w 40 procentach . Czyli kurs 3.0 musi byc w max 6 , 16 ,26 .... Minucie . Czy do tego czasu jest kurs 3.0 czy jest mniejszy jak mniejszy to nie oplaca sie grac zakladkami tylko czekac do np 19minuty i 30 sekundy i stawiac przy wyzszym kursie. Dobrze gadam?
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Podsumowanie tego oplacalnosci tego systemu z doswiadczenia wiem ze Kurs 3,0 nie pojawia sie w momencie do 15:59 , 25:59.Kurs jest nizszy. To nie oplaca sie grac na tzw zakladki bardziej oplacalne bedzie grac przy kursach w ostatnich sekundach progu np 19 :30s , 29:30s ... . Biorac pod uwage fakt ze 20 % bramek czyli najwiecej pada w pierwszych dwoch progach.Wyjatkowo obstawial bym te progi na zakladki nawet w 17 czy 18 minuciel. W pozostalych progach w 29 minucie z sekundami
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
może na krótką metę te 40 % jest realne ( jak zagrasz 3 mecze i się uda ) ale na dłuższą to raczej musisz obliczyć ilość minut w meczu, ilość minut które obejmie zakładka i wychodzi ci %. jeżeli grasz jednominutowe to masz w meczu 8 minut z zakładką czyli 10 % z 8 progów, jeżeli 2 minutowe to 16 min .... itd
żeby uzyskać na dłuższą metę 40 % zakładek trafionych to musiał być stawiać kolejny próg w 5,15,25 ... min po kursie 2,0
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Podsumowanie tego oplacalnosci tego systemu z doswiadczenia wiem ze Kurs 3,0 nie pojawia sie w momencie do 15:59 , 25:59.Kurs jest nizszy. To nie oplaca sie grac na tzw zakladki bardziej oplacalne bedzie grac przy kursach w ostatnich sekundach progu np 19 :30s , 29:30s ... . Biorac pod uwage fakt ze 20 % bramek czyli najwiecej pada w pierwszych dwoch progach.Wyjatkowo obstawial bym te progi na zakladki nawet w 17 czy 18 minuciel. W pozostalych progach w 29 minucie z sekundami
29.30 poczekaj jak Ci się zawiesi rynek to będziesz miał dopiero test nerwów
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Jak tak piszecie o zakladkach to macie tutaj jakies dane ktore posiadam. Moze Wam cos pomoze w tej dyskusji. Tylko ze tego nie jestescie wstanie dokladnie obliczyc. Bo nastepne 200 meczy moze calkiem inaczej z zakladkami wygladac.
Mecze zagrane : 222
Ilość zakładek: 88
Ilość zakładek w danym przedziale czasowym:
10-20 = 39
20-30 = 16
30-40 = 8
40-50 = 9
50-60 = 8
60-70 = 6
70-80 = 2
Kursy byly lapane rozne od 2,5 do 3.
 
Do góry Bottom