>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
To jest zabawne, że po 425 stronach tego tematu ludzie dalej nie rozumieją kiedy ten system się bardziej opłaca od over 0.5 a kiedy nie.
Zapomniales o jednej najwazniejszej sprawie a mianowicie o ZAKŁADKI. Grajac tym systemem kazdy na nie liczy. Wiec mnie to lata czy bedzie sie oplacac over 0.5 czy tez nie.
Stare moje staty: 85 zakladek na 207 meczy.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
No okej, w kazdym siadło ale kursy w meczu PSG i Barcelony były komicznie śmieszne, bo sam chcialem grać mecz PSG, ale kursy mnie powstrzymały bo musiałbym kolosalnie zmieniać stawkowanie
 
S 3

shelby_lane

Użytkownik
w meczu Barcy i PSG można było śmiało grać na 1 gola konkretnej drużyny. kursy były wyższe, a wynik dość pewny. ale ja w sumie też nie pograłam, bo byłam tak wyrąbana po pracy, że zaraz usnęłam. dobrze, że w cześniej coś wpadło z UCAM Murcia, Villarreal, Fiorentiny i Bordeaux.
a dziś z rana Australia i Adelaide United ✅ i potem będę myśleć co dalej
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
No okej, w kazdym siadło ale kursy w meczu PSG i Barcelony były komicznie śmieszne, bo sam chcialem grać mecz PSG, ale kursy mnie powstrzymały bo musiałbym kolosalnie zmieniać stawkowanie
Na mecze Barcy, Bayernu, PSG itd i tym bardziej jak graja u siebie to nie licz na wysokie kursy. W ich meczach to sie lapie @2.50 i nawet mniej. I to konkretnie na ich gola a nie ogolnego. Wiec odpuszczasz takie mecze lub stawkowanie zwiekszasz ????
Tak samo sie tyczy jak graja narodowki np: San Marino tam to sie lapie nawet ponizej @2.
 
S 3

shelby_lane

Użytkownik
Sparta Praga vs SC Freiburg brak minutowe
Borussia Dortmund vs Standard Liege - ze względu na kursy zagram konkretnie na 1 gola dla Borussii ✅
AC Milan vs Torino ✅
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Sporo się dzieje w temacie więc może zbiorczo będę wyrażał swoją opinie do intresujących komentarzy.
nie wiem xxxx1234. mam kalkulator i u mnie wychodzi , że teoretycznie po 100 spotkaniach grając od początku płaską stawką wychodzi ok 12 % zysku. jeżeli zlikwidujesz jeden próg zysk wychodzi 15 % przy znacznie mniejszym kapitale . może inaczej liczymy

druga sprawa to fakt że w najlepszych europejskich ligach najczęstszym wynikiem do przerwy ( 31,6 % ) jest 0 - 0

gram już dość długo LTD na Betfair i z mojego doświadczenia praktycznego wychodzi że wchodzenie w rynek LTD na początku meczu jest nieopłacalne

metodę bramka do XX minuty stosuje jako uzupełnienie ze względu na przewidywalność wyników ale zasada jest ta sama . musi paść bramka

mogę się mylić ale przy moich założeniach że wynik 0 - 0 oada w ok 7% spotkań to jest to gra opłacalna nawet od pierwszego progu ale na likwidacji 2 - 3 progów zyskuje się więcej przy znacznie mniejszym ryzyku

poza tym dochodzi jeszcze jedna bardzo istotna sprawa. konto mam w EUR i 2 mecze pod rząd płaską stawką to ponad 2000 EUR .... po prostu nie mogę sobie pozwolić na taką stratę więc gram od 3 progu ponieważ to jest bezpieczniejsz. np na dzisiejszym meczu z ligi portugalskiej straciłem &quot; tylko &quot; 62 j
No to tak. xxxx1234 oczywiście ma racje, natomiast kalkulator tu raczej nie pomoże bo kolega iwanowicz nie tyle popełnia błąd ściśle matematyczny co logiczny. Przyjmijmy stawkowanie 5,9,15,24,39,63,102,165 - razem 422. No i kolega sobie myśli że tyle nie jest w stanie poświęcić więc odpuszcza 2 progi a co za tym idzie nie stawia tych ostatnich czyli całość wychodzi 155. To czego nie bierze pod uwagę że gra w tym momencie za zupełnie inna stawkę bo na każdym progu zarabia znacznie mniej, więc jak nie zachęcam w tym momencie do grania tym moim stawkowaniem a do dodania 2 i 3 przed 5.
Koszt progresji wzrośnie o 5 do 160 czyli o całe 3% a masz obstawiony mecz od początku do 80 min. Jest to chyba jeden z popularniejszych błędów w tym temacie.

To jest zabawne, że po 425 stronach tego tematu ludzie dalej nie rozumieją kiedy ten system się bardziej opłaca od over 0.5 a kiedy nie.
Smutne podsumowanie, ale niestety niezwykle trafne. Większość nie widzi np kiedy buk kombinuje z minutówkami i nie ma sensu grać, co nam daje granie i w jaki sposób w danym meczu, a do tego każdy jeszcze kombinuje po swojemu bez zrozumienia tematu ????

Zapomniales o jednej najwazniejszej sprawie a mianowicie o ZAKŁADKI. Grajac tym systemem kazdy na nie liczy. Wiec mnie to lata czy bedzie sie oplacac over 0.5 czy tez nie.
Stare moje staty: 85 zakladek na 207 meczy.
Na wstępie zaznaczam że nie zamierzam Cię nawracać Yamakasi bo chyba już nie ma sensu :razz: Grasz po swojemu nie bacząc na liczby, ale jak zarabiasz to ja zupełnie szczerze jestem zadowolony że wniosłem jakiś wkład do tego.
A wracając do Twojej wypowiedzi to jakby to najgrzeczniej powiedzieć, g... prawda ????
Dlatego wszyscy czekamy na zakładke bo tak jest skonstruowana że daje duży dopał, jakby była inaczej to już tak dobrze nie jest.
Posługiwałem się już liczbami ale niektórych to nie przekonuje więc dam przykład z życia oparty o te liczby.
Wyobraźmy sobie że wygrana z gola do 80min to nasza wypłata. Zgadzamy się na zmienienie tej wypłaty w sposob jak w moim systemie. Co to oznacza. Otóż w zależności kiedy padnie bramka bez zakładki otrzymujemy od 33% wypłaty( feralna 11-12 min ???? ) aż do około 200% wypłaty przy golu miedzy 70 a 80 min. Teraz zakładki. Pierwsze 2 czyli wczesne gole daja nam najczesciej nasza wypłate taka jakbysmy ja zawsze dostawali. Kolejne zakładki to już premie swiateczne, premie kwartalne a koncowe zakladki to nazwałbym % z zysku firmy ????

Spójrzmy teraz na pomysł Yamakasi.
Otóż każdy brak zakładki w meczu daje nam 20-25% wypłaty, nawet gole po 70 min, mało tego nawet zakładka przed 40 min daje nam mniej pieniędzy niż otrzymalibyśmy na wypłacie. Zostaja tylko plusy na późnych golach gdzie ta zakładka faktycznie jest dłuższa ale nawet wtedy premia wynosi 60-75% premii przy moim systemie. Tak więc tą odmiane nazwałbym nie gol do 80min a gol miedzy 40 a 80 min liczac tylko i wylacznie na zakladke ;).

Liczę że wytłumaczyłem to w sposób najprostszy z możliwych.


A i jeszcze mi się przypomniało. Post użytkownika wojtas
Na dzisiaj:
Central Coast Mariners ✅
Betis ✅
Celta Vigo ✅
Villarreal ✅
Sporting ✅
Udinese ✅
Genoa ✅
Lazio ✅
Sassuolo ⛔
AC Milan ✅

Jak pisałem wielokrotnie w graniu nie gola do 80 min a całego meczu z urzedu NIE MA ZADNEGO VALUE. Wynika to właśnie z tych ostatnich 10min które zwykle są przekombinowane przez buka i mocno oparte o tendencje na rynkach. To nie znaczy że w 80min zawsze odpuszczamy, ale system w tym momencie sie zakonczyl niepowodzeniem. Od nas zalezy czy i jak gramy ostatni próg bo to już osobna historia. Patrząc na wykaz meczów przedstawionych prze kolege to wygląda nieźle prawda, prawie samy + ? Błąd, z tego wychodzi spory minus. Rozliczanie więc w temacie goli po 80 min na + uważam za błąd bo wtedy ⛔ powinien wygladać tak ⛔⛔⛔⛔⛔

No to na tym kończymy wydanie &quot;gazetki systemowej&quot; nie wiem jeszcze czy będzie to tygodnik czy miesięcznik, pewnie będzie zależeć od ilości pomysłów pojawiających sięw temacie.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, przemyślenia bądź chciałby coś sobie przeliczyć a nie wie do końca jak się ma za to zabrać to zapraszam na priv. Może nie jestem błyskawiczny w odpisywaniu, ale zawsze staram się odpowiedzieć.
Co do moich przemyśleń jeszcze to u mnie np, ilość meczy w weekend to około 10-20 x tyle co w dzień powszedni. Tutaj widzę żę to 2-3x . Nie mówię że to błąd bo + to zawsze +, ale starajcie unikać się grania codziennie bo wtedy to się staje nawykiem i szukacie na siłe. Ja czasem jak biedna oferta to i 3 dni nic nie ruszam. Ważne żeby być pewnym że gramy mecz bo mamy pełne przekonanie do tego a nie dlatego że lubimy/chcemy/musimy. Pozdrawiam
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
No to tak. xxxx1234 oczywiście ma racje, natomiast kalkulator tu raczej nie pomoże bo kolega iwanowicz nie tyle popełnia błąd ściśle matematyczny co logiczny. Przyjmijmy stawkowanie 5,9,15,24,39,63,102,165 - razem 422. No i kolega sobie myśli że tyle nie jest w stanie poświęcić więc odpuszcza 2 progi a co za tym idzie nie stawia tych ostatnich czyli całość wychodzi 155. To czego nie bierze pod uwagę że gra w tym momencie za zupełnie inna stawkę bo na każdym progu zarabia znacznie mniej, więc jak nie zachęcam w tym momencie do grania tym moim stawkowaniem a do dodania 2 i 3 przed 5.
Koszt progresji wzrośnie o 5 do 160 czyli o całe 3% a masz obstawiony mecz od początku do 80 min. Jest to chyba jeden z popularniejszych błędów w tym temacie.
zacznę może od tego, że jeżeli już odpuszczałbym jeden z progów to raczej początkowe niż końcowe i szczerze mówiąc wolałbym na końcu podnieść stawki niż je totalnie odpuszczać w najlepszym momencie meczu
możliwe że popełniam błąd logiczny ponieważ liczę to czysto matematycznie. wg mnie przy proponowanym przez Ciebie stawkowaniu 5,9,15 ... największy procentowo zysk uzyskamy na pierwszych progach czyli przy relatywnie małych zyskach ( 5 x 3,00 kurs = 200% zysku ) na ostatnim progu z zakładanych 165 j daje nam 73 j zysku czyli niewiele ponad 17 %
i właśnie do tego zmierzam że z mojego punktu widzenia ( nikt nie musi się ze mną zgadzać ) wolałbym postawić akcenty na minuty w których najczęściej padają bramki czyli np 30 - 75 min. oczywiście to Twój system a moje pomysły to herezje ale jeżeli nie bierzemy pod uwagę zakładek to nasze ewentualne błędy dość dużo kosztują i odrobienie takich chociażby 422 j trochę jednak zajmie
oczywiście można się łudzić że tak dobrze przeanalizujemy mecze , że na pewno 0 - 0 nie będzie
oczywiście każdy stawki może sobie dobierać dowolnie . interesuje mnie tylko dlaczego tak się upieracie przy obstawianiu pierwszych minut meczu ? zyski niewielkie, bramki w pierwszych minutach oczywiście padają ale nie sądzę że gdybym chciał obstawiać np w 6 min meczu gola do 20 min a bramka padnie w 5 min to jakoś to strasznie przeżyję. nie wygrałem 4 j ....
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
No to tak. xxxx1234 oczywiście ma racje, natomiast kalkulator tu raczej nie pomoże bo kolega iwanowicz nie tyle popełnia błąd ściśle matematyczny co logiczny. Przyjmijmy stawkowanie 5,9,15,24,39,63,102,165 - razem 422. No i kolega sobie myśli że tyle nie jest w stanie poświęcić więc odpuszcza 2 progi a co za tym idzie nie stawia tych ostatnich czyli całość wychodzi 155. To czego nie bierze pod uwagę że gra w tym momencie za zupełnie inna stawkę bo na każdym progu zarabia znacznie mniej, więc jak nie zachęcam w tym momencie do grania tym moim stawkowaniem a do dodania 2 i 3 przed 5.
Koszt progresji wzrośnie o 5 do 160 czyli o całe 3% a masz obstawiony mecz od początku do 80 min. Jest to chyba jeden z popularniejszych błędów w tym temacie.
zacznę może od tego, że jeżeli już odpuszczałbym jeden z progów to raczej początkowe niż końcowe i szczerze mówiąc wolałbym na końcu podnieść stawki niż je totalnie odpuszczać w najlepszym momencie meczu
możliwe że popełniam błąd logiczny ponieważ liczę to czysto matematycznie. wg mnie przy proponowanym przez Ciebie stawkowaniu 5,9,15 ... największy procentowo zysk uzyskamy na pierwszych progach czyli przy relatywnie małych zyskach ( 5 x 3,00 kurs = 200% zysku ) na ostatnim progu z zakładanych 165 j daje nam 73 j zysku czyli niewiele ponad 17 %
i właśnie do tego zmierzam że z mojego punktu widzenia ( nikt nie musi się ze mną zgadzać ) wolałbym postawić akcenty na minuty w których najczęściej padają bramki czyli np 30 - 75 min. oczywiście to Twój system ( dodatkowo bronią cię wyniki ) a moje pomysły to herezje ale jeżeli nie bierzemy pod uwagę zakładek to nasze ewentualne błędy dość dużo kosztują i odrobienie takich chociażby 422 j trochę jednak zajmie
oczywiście można się łudzić że tak dobrze przeanalizujemy mecze , że na pewno 0 - 0 nie będzie
oczywiście każdy stawki może sobie dobierać dowolnie . interesuje mnie tylko dlaczego tak się upieracie przy obstawianiu pierwszych minut meczu ? zyski niewielkie, bramki w pierwszych minutach oczywiście padają ale nie sądzę że gdybym chciał obstawiać np w 6 min meczu gola do 20 min a bramka padnie w 5 min to jakoś to strasznie przeżyję. nie wygrałem 4 j ....
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
zacznę może od tego, że jeżeli już odpuszczałbym jeden z progów to raczej początkowe niż końcowe i szczerze mówiąc wolałbym na końcu podnieść stawki niż je totalnie odpuszczać w najlepszym momencie meczu
możliwe że popełniam błąd logiczny ponieważ liczę to czysto matematycznie. wg mnie przy proponowanym przez Ciebie stawkowaniu 5,9,15 ... największy procentowo zysk uzyskamy na pierwszych progach czyli przy relatywnie małych zyskach ( 5 x 3,00 kurs = 200% zysku ) na ostatnim progu z zakładanych 165 j daje nam 73 j zysku czyli niewiele ponad 17 %
i właśnie do tego zmierzam że z mojego punktu widzenia ( nikt nie musi się ze mną zgadzać ) wolałbym postawić akcenty na minuty w których najczęściej padają bramki czyli np 30 - 75 min. oczywiście to Twój system ( dodatkowo bronią cię wyniki ) a moje pomysły to herezje ale jeżeli nie bierzemy pod uwagę zakładek to nasze ewentualne błędy dość dużo kosztują i odrobienie takich chociażby 422 j trochę jednak zajmie
oczywiście można się łudzić że tak dobrze przeanalizujemy mecze , że na pewno 0 - 0 nie będzie
oczywiście każdy stawki może sobie dobierać dowolnie . interesuje mnie tylko dlaczego tak się upieracie przy obstawianiu pierwszych minut meczu ? zyski niewielkie, bramki w pierwszych minutach oczywiście padają ale nie sądzę że gdybym chciał obstawiać np w 6 min meczu gola do 20 min a bramka padnie w 5 min to jakoś to strasznie przeżyję. nie wygrałem 4 j ....
To podaj na przykładzie jak Ty byś to widział.
 
W 4

wojtas219

Użytkownik
Romeo nie mogę PW wysyłać, podeślij mi maila mam poczte na tlen.pl a login taki sam jak tu. Adresu e-mail też nie mogę w poście podać dlatego tak napisałem xd
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Ok, pora wrócić do gry. Dziś ubogo, ale ja zagralbym 2 spotkania:

Alanyaspor - Besiktas ✅
Ajax II - Almere City (przełożony)
 
Do góry Bottom