>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

D 33

darecki11111

Użytkownik
ddk1910 kiedy ostatnim razem Ci nie wszedł jakiś mecz? Bo widzę że skuteczność masz naprawdę super, chociaż rzadko gram twoje typy to chyba zacznę ;)
Jakim stawkowaniem grasz takie podstawowe mecze?
Kurcze muszę się odkuć po wczorajszym dniu ):
 
P 0

piotrek82

Użytkownik
Widzę że niektórzy zaawansowani gracze tego systemu zwiększyli swoje stawkowanie. Jakimi stawkami juz gracie i jak finansowo wchodzicie np. po weekendowym graniu?
 
K 0

krystekpgn

Użytkownik
Widzę że niektórzy zaawansowani gracze tego systemu zwiększyli swoje stawkowanie. Jakimi stawkami juz gracie i jak finansowo wchodzicie np. po weekendowym graniu?
Ja gram taki system jaki podawał Hank. Ewentualnie jeśli jest mega mecz pewny, wtedy gram x2 ;)
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
ddk1910 kiedy ostatnim razem Ci nie wszedł jakiś mecz? Bo widzę że skuteczność masz naprawdę super, chociaż rzadko gram twoje typy to chyba zacznę ;)

Jakim stawkowaniem grasz takie podstawowe mecze?

Kurcze muszę się odkuć po wczorajszym dniu ):
Ostatni mecz ktory mi nie wszedł to było 18 września w Primera Divison Osasuna vs Celta. Stawkowanie podstawowe teraz to 2,2,4,6,10,16,26,42,68.
 
M 0

matysb19

Użytkownik
Witam jestem nowy i od kilku dni analizuję to forum i posty
Mam nadzieję że uzyskam tu odpowiedzi na pytania które mnie nurtują lub mi pomogą w skubaniu buka:)
Wczoraj zagrałem LM i jestem na +.
Pytanie może dziwne ale laika w tym temacie.
Stawiacie na początku meczu wszystkie progi od razu czy czekacie w każdej 10minutówce na lepszy kurs na kolejny próg?
Ja czekałem do kursu min 2.7-3 na kolejnym progu i nawet mi kilka zakładek weszło:)
Pozdrawiam
 
aban 17

aban

Użytkownik
Tak czekają i przy każdej kolejne końcówce danej dekady stawiają na następną tj w 7 minucie na gol przed 20 w17 na gol przed 30 itd. Ja osobiście grałem dwa razy i za drugim utonąłem na liverpoorze ale stawiałem w ~8:30 po kursie 3 nawet 4 czasem ????
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Ostatni mecz ktory mi nie wszedł to było 18 września w Primera Divison Osasuna vs Celta. Stawkowanie podstawowe teraz to 2,2,4,6,10,16,26,42,68.
Zacnie. Ja na 8 czy 10 wytypowanych meczów, ktore niekoniecznie gram, zawsze trafiam jakieś 0:0. Nie jestem w plecy ale to mnie denerwuje. Moze powinienem właśnie tak grać. Zamiast progi na gol, to mecze na 0:0.
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Kto wie, możesz spróbować Brajan82. Mi osobiście pomogło granie mniejszej ilości spotkań, już nie gram na siłę tak jak wcześniej. Po prostu nie ilość tylko jakość ????
 
Do góry Bottom