>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

D 33

darecki11111

Użytkownik
Przecież Ddk1910 codziennie wrzuca swoje typy, także trochę cierpliwości i będą ;)
Co myślicie o meczu Barcelona-Valencia bo jakoś dziwnie wysoki kurs na Barcę.
Barca strzeli gola w pierwszej połowie? Chciałbym grubiej obstawić ;)
 
V 0

variant

Użytkownik
Dobrze że nie gram już swoich typów bo też bym grał to co Ty, + Heidenheim-Dresden zakończony 0:0...
Czasem mam wrażenie że jak wezmę na pałę nawet underowy mecz to będzie większe prawdopodobieństwo bramki niż po &quot;moich analizach&quot;.
Teraz korzystam tylko z typów ddk1910. Jest na +.
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Dla każdego coś dobrego
Holandia Eredevise 14:30 Groningen-AZ Alkmaar✅
Włochy Serie A 15:00 Crotone-Napoli✅
Niemcy Bundesliga 15:30 RB Leipzig-Werder Brema✅
17:30 Schalke-Mainz✅
Szwajcaria Super Legaue 16:00 FC Lausanne-Sport - FC Sion✅
Belgia Pro Legaue 18:00 KRC Genk - St. Truidense VV✅
Hiszpania Primera Division 20:45 Real Madryt-Athletic Bilbao✅
Portugala Primeira Liga 21:15 Belenenses Lizbona-Benfica Lizbona✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 33

darecki11111

Użytkownik
Dobrze że nie gram już swoich typów bo też bym grał to co Ty, + Heidenheim-Dresden zakończony 0:0...
Czasem mam wrażenie że jak wezmę na pałę nawet underowy mecz to będzie większe prawdopodobieństwo bramki niż po &quot;moich analizach&quot;.
Teraz korzystam tylko z typów ddk1910. Jest na +.
Powiem Ci że też czasami dochodzę do takich wniosków ;)
Jednak nie ma to jak typy ddk1910 ;)
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Aban trudno mi teraz jednoznacznie stwierdzić jaki zarobek z minutowek ,ponieważ oprócz tego gram jeszcze overy bramkowe i na tym też konkretnie zarabiam .ogólnie rzecz biorąc np.W ostatnie 6 dni obrocilem bonus w dafabet i zyskalem 420 zl przy stawkach 20/30 zl na kupon no i plus minutowki na bet365 i live też parę setów także bardzo dobra passa trwa,a jak mi idzie dobrze to i też dzielę się z wami moimi propozycjami.Dzisiaj tak jak podałem zamierzam pograć sporo spotkań, bo i oferta na dziś szeroka i zobaczymy czy to nie będzie przysłowiowy gwóźdź do trumny.Na pewno gram ostrożnie Crotone Napoli i Alkmaar,myślę że reszta powinna wejść spokojnie. Napoli ostrożnie dlatego ze niby różnica klas ogromna,Crotone najsłabsze w lidze Ale trzeba też zauważyć ostatnio słaba formę drużyny z Neaopolu + wyjazd+już się na nich raz przejechałem kiedyś, natomiast Alkmaar też słabiej ostatnio Ale liga holenderska overova i raczej te brameczki padaja
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Aban myślę że np. Schalke-Mainz , Real-Bilbao, Lausanne-Sion, Niemcy - amatorzy, Liga Regionalna Bawarii Greuther Furth II - 1. FC Nurnberg II będą obfitować w kilka bramek, kwestia jaki over w danym spotkaniu chcesz sobie zagrać. Ja np. na takie pewniejsze wg mnie gram over 2.5 maksymalnie a mniej pewne to np. lacza sobie w ako 2 spotkanie po overku 1.5. jeśli chodzi o overki to można nieźle zarobić nawet na ligach egzotycznych, ja ostatnio dwa razy nieźle przyciąłem na lidze Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz angielskich amatorow ???? a jeszcze Belenenses -Benfica wygląda dziś ciekawie h2h z ostatnich 2 lat wszystkie wygrane Benfici do zera : 1-0, 3-0,2-0,6-0,5-0 + Benfica w dobrej formie.
http://www.eprogresja.pl/statystyki/pilkarskie/ligi_under_over/ ciekawe strona ze statystykami over/under mozna sprawdzic w bieżącym sezonie jak to wygląda w poszczególnych ligach albo we wcześniejszych latach.
Darecki11111 nie martw się do Ciebie też się fart uśmiechnie, tylko nie graj na siłę aby się odkuć po porażce bo to prowadzi szybko do kolejnego minusa/
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Według mnie wszystko się może zdarzyć i będzie to spektakl obfitujacy w kilka bramek tak jak wczoraj Valencia vs Barcelona, albo druga opcja mecz z małą ilością goli a może nawet z bezbramkowym remisem.osobiście ja unikam grania Atletico bo dla mnie to ekipa underowa
 
aban 17

aban

Użytkownik
czy mam rację, że w niższych ligach typu 5/6 angielska pada więcej bramek, lub amatorzy bo tam często jedna drużyna ma przewagę znaczącą nad drugą? Wiecie tak jak kiedys w podstawówce się grało że przez 45 minut wfu wynik 10:0 xd
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Masz rację tylko też Kursy odpowiednio niższe czasem np na over 2,5 miałem 1,40 ,no i też trzeba uważać bo to że w lidze pada po kilka bramek co mecz nie znaczy że nie trafi się też mecz underowy
 
Do góry Bottom