>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

1golxx 105

1golxx

Użytkownik
Wtedy najlepiej zwiększyc o dużo stawkę i grać, nie ma opuszczania. Dość często wpadają bramki po 80 minucie także tracicie sporo
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Wtedy najlepiej zwiększyc o dużo stawkę i grać, nie ma opuszczania. Dość często wpadają bramki po 80 minucie także tracicie sporo
Życzę powodzenia taką grą, jak wcześniej w kilku postach pisałem, że lepiej zdublować dwa pierwsze progi żeby zagrać do końca, jak oczywiście stawka pozwala, 2,37 to musiałbym przemnozyć stawkę na progu 9 razy 3 lub 4 co przewyższyłoby sporo mój budżet na mecz, mecz był nudny i niewiele wskazywało ze wpadnie bramka, cóz wpadła trudno sie mówi odrobimy to sobie gdzieś, gorzej jakbym zagrał i by nie wlazło oj bym się wkurzył ;)
Ciekawostka na koniec Trzeci mecz bez bramek Sogndal ? (Liga Norweska)
90&#39; Bezpośrednio z rzutu rożnego ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Boże co za herezje w tym temacie ????
Zgaduje że do oryginalnego tematu nikt nawet nie zajrzał. Jak ktoś planuje grać na poważnie i dba o swoje pieniądze to odsyłam. Z tego co widze to tu każdy traci w stosunku do rynków przedmeczowych tylko sobie z tego sprawy nie zdaje...
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Boże co za herezje w tym temacie ????
Zgaduje że do oryginalnego tematu nikt nawet nie zajrzał. Jak ktoś planuje grać na poważnie i dba o swoje pieniądze to odsyłam. Z tego co widze to tu każdy traci w stosunku do rynków przedmeczowych tylko sobie z tego sprawy nie zdaje...
Jaśniej ;) ? Twój przeczytałem od dechy do dechy ale nie za bardzo wiem co masz na mysli ????
Co do wątków to juz naliczyłem 4 jeden świeży dziś założony
 
aban 17

aban

Użytkownik
możesz wyjaśnić hank o co ci chodzi? Też czytałem nie jedną stronę Twojego tematu a nie kumam gdzie i które to te herezje
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Ja już od pewnego czasu gram do końca, jeżeli w danym spotkaniu tak jak dzisiaj w tym Genk mało się dzieje to od 70 min w kalkulatorze ustawiam zysk praktycznie na zero . Jeśli gol padnie z zakłAdką to zysk większy , jeśli bez zakładki to zero lub grosze. Ten sposób W moim przypadku lepiej się sprawdza,bo gdy odpuszczalem grę spotkań przed końcowym gwizdkiem to wielokrotnie okazywało się ze tą bramką jednak była, a gdy decydowalem się grać do końca to kończyło się po 0-0 dlatego tak to sobie wykombinowalem.
 
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
Ja już od pewnego czasu gram do końca, jeżeli w danym spotkaniu tak jak dzisiaj w tym Genk mało się dzieje to od 70 min w kalkulatorze ustawiam zysk praktycznie na zero . Jeśli gol padnie z zakłAdką to zysk większy , jeśli bez zakładki to zero lub grosze. Ten sposób W moim przypadku lepiej się sprawdza,bo gdy odpuszczalem grę spotkań przed końcowym gwizdkiem to wielokrotnie okazywało się ze tą bramką jednak była, a gdy decydowalem się grać do końca to kończyło się po 0-0 dlatego tak to sobie wykombinowalem.

Dobrze napisałeś polać mu
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Boże co za herezje w tym temacie ????

Zgaduje że do oryginalnego tematu nikt nawet nie zajrzał. Jak ktoś planuje grać na poważnie i dba o swoje pieniądze to odsyłam. Z tego co widze to tu każdy traci w stosunku do rynków przedmeczowych tylko sobie z tego sprawy nie zdaje...
Mysle, ze chodzi o granie po nedznych kursach, tracicie w stosunku do normalnego over 0,5 w meczu
 
Do góry Bottom