>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Z ligi mistrzów chciałbym pograć Bayer - Tottenham i Leicester - Kopenhaga. Nie chce nadziać sie na 0-0 ale ten pierwszy mecz chyba pewniejszy jest. Czy gracie cos na konkretna drużynę??
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Zacznijmy od tego, że w tym meczu ciężko będzie złapać kurs 3.0 na linii ogólnej....W bramkostrzelnych ligach również ciężko złapać kurs 3.0. Wszystko zależy od spotkania. A co do 3 gola na real to chyba nie powinno być problemu
A po co ns trzeci gol?? Cały budżet na ten mecz zainwestuj w 3 czy 4 progi ;)
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Leicester - Kopenhaga
Leicester 2 ostanie mecze bez bramek, u siebie na 6 meczów, strzelonych 8 bramek
(1.33 na mecz), straconych bramek u siebie 3 czyli mało tracą, w sumie mało strzelają i mało tracą, dla mnie trudny mecz ;)
Ale za to myślę że Kopenhaga strzeli brameczkę ;)
Co Ci będę mówił poczytaj sobie, tutaj wszystko masz na temat drużyn: tabelepilkarskie.com zakładka Livescore wybierz swój mecz i wejdź sobie w statystyki Leicester
i sam dojdziesz do swoich wniosków ;)
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
A po co ns trzeci gol?? Cały budżet na ten mecz zainwestuj w 3 czy 4 progi
Gorzej jak Legia stanie murem i żadnej bramki nie puszczą do przerwy i cały budżet pójdzie się ..........
Tak jak ja zagrałem mecz Napoli-Atalanta typowo na Napoli i 800zł poszło się ......
naprawdę różnie to bywa ;)
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Darecki11111 oprócz mnie to chyba nikt nie grał Liverpoolu ja też zazwyczaj nie gram meczy gdy spotykają się dwa silne zespoły, ale wczoraj było inaczej i to była w 100% przemyślana decyzja. Gram tym systemem od dwóch lat (możesz się cofnąć jakieś 100 stron tego tematu i zobaczysz moje pierwsze posty) i skoro nadal to robię to znaczy, że moja skuteczność jest dobra i system daje mi ✅ a moje typy nie są wybierane na pałę i gram akuratnie to bo nic innego nie ma.

Real Madryt - Legia ✅

Dynamo Zagrzeb - Sevilla ✅

Lyon - Juventus Turyn ✅

LASK Linz - Neustad ✅

Austria Lustenau - BW Linz ⛔
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
xxxx1234 jak mówisz że dobrze przemyślałeś ten mecz to ok, zwracam honor, tylko szkoda że nie padła żadna brameczka ;)
Ja tylko napisałem ku przestrodze dla innych, nie wiem czy dużo ludzi tu wychodzi na plus, ja długo wychodziłem na minus dlatego chciałem ostrzec innych przed takimi meczami że lepiej wybrać coś ciekawszego ;)
A tak ogólnie fajnie że się rozruszał temat ???? W końcu coś się dzieje ????
Braian82 niestety nie mogę Ci odpisać na pw ponieważ nie mam napisanych 10 postów i mam blokadę ;)
Widzę że ddk1910 nie będzie grał real-legia i też chyba sobie odpuszczę ten meczyk.
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Ja na początek gram:
Austria 18.30
A.Lustenau - BW Linz ⛔
LASK Linz - Neustadt ✅
Liga Mistrzów:
Sporting - Dortmund wydaje mi się że sporo goli będzie ;)
Zastanawiam się jeszcze nad meczem który ddk1910 wrzucił mianowicie:
Cliftonville - Linfield
wydaje mi się bardzo atrakcyjny mecz, faworytem jest Linfield strzelają masę goli na 10 meczy 24 gole, coś pięknego, tylko ostatnio 2 mecze na wyjeździe przegrali w tym 1 mecz 0-0. Ale raczej go zagram i to na faworyta ;)
 
V 0

variant

Użytkownik
Austria Lustenau - BW Linz (tutaj spodziewam się gola dopiero w drugiej połowie Lustenau stwarza dużo sytuacji do strzelenia bramki, ale ich skuteczność jest tragiczna)
Grają taką padakę że po pierwszej połowie przerwałem, chyba będzie 0:0.
EDIT:
W pozostałych trzech meczach tej kolejki padło 3,4 i 6 goli
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Jak gracie Legie?
Ja juz nie gram :p Dwa gole mi starcza bo i tak kursy sa juz lipne na maxa.
Real odrobil mi Austrie i jeszcze dal dobrego ✅
W morde a w 15 minucie sie zastanawialem czy nie ppograc za drobne na reszte progow do 80 minuty na gola Legii ???????????? I wykrecili karnego ;( 6 progow by wlazlo.
Do 80 minuty na gola Legi bylo 3.25
Zawsze tak chce zagrac na meczach Realu, Barcy, Bayernu ale zawsze sie wacham. Przeciez gospodarze tez moga stracic brame. A kursy na gosci sa dobre.
 
aban 17

aban

Użytkownik
Ja grałem legię weszło gol do 18 minuty, potem 2x do 30 minuty jeszcze weszło i odpuściłem. Trochę odrobiłem z wczorajszego liverpoolu, ale bądźmy szczerzy- wczoraj powinna przynajmniej jedna bramka paść mimo tego że mecz był nudny to od czasu do czasu coś się działo. Nie wiem czy grać tym systemem, wydaje mi się ciekawy ale mam dużego pecha i chyba wolę przedmeczówki lub mini tasiemki ;) W każdym razie powodzenia życzę tym starym wyjadaczom z tego tematu ????
 
Do góry Bottom