>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 72

siargiej

Użytkownik
Cheateroux - Creteil (Francja2) piekny mecz do grania. Proponuje grubo wchodzic i liczyc pieniazki ????
 
J 9

juventino188

Użytkownik
Uważam że do każdego typu powinno być krótkie uzasadnienie (tylko sensowne, bo analizę typu h2h to może każdy zrobić w 3 min). Mi bardziej zależy na tym, żeby ktoś kto się naprawdę zna (chodzi mi o daną ligę, ewentualnie drużynę) wypowiedział się na temat danego meczu, dlaczego powinna przynajmniej paść ta 1 bramka na co najmniej 99%. Ja na przykład interesuję się Serie A i tam mogę podawać jakieś mecze do systemu, a nie na pałę wybierać mecze po 3-minutowej analizie. To taka drobna uwaga, żeby ten temat był jeszcze bardziej przydatny.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Chateraux walczy o byt na zapleczu league 1. Graja ze soba 2 zaprzyjaznione druzyny. Do tego dochodzi fakt, ze Creteil nie walczy o nic. Poza tym sporo kasy lezy na &quot;1&quot;.

Ja wchodze grubo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 3

kksblaque666

Użytkownik
Miałem taką samą sytuacje, do tego na zegarze podczas transmisji jak padała bramka było coś koło 59:30. Wszedłem na chat bet365, przedstawiłem sytuacje i po 30 minutach wygrana pojawiła się na koncie.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Lique 2 też fajna do pogrania ;)
Ogólnie troszkę burdello tu się zrobiło nie ma tu przejrzystości
Ja uderzam o 19:00 w mecz Padovy staty mają fajne a głównie tym się kieruję przy doborze meczów ????
 
J 9

juventino188

Użytkownik
Własnie o to mi chodziło siargiej ????
Też chyba spróbuje pograć. Będziesz grał samo Chateraux czy normalnie bez ryzyka?
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Własnie o to mi chodziło siargiej ????
Też chyba spróbuje pograć. Będziesz grał samo Chateraux czy normalnie bez ryzyka?
Sadzac po kursach, roznica bedzie oscylowac +/- 1 wiec mysle, ze nie warto grac na gospodarzy, tylko ogolnie. Spodziewam sie zakladki w x5 min, to tez mi odpowiada. Powodzenia
 
firel 142

firel

Użytkownik
Można próbować Caen Tours z ligue2. Teoretycznie dobre spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
kecaj14 super dzięki za typ... padova 0-0 i kasa dzis zarobiona poszła sie ...
Nikt nie kazal Ci tego grac a po za tym patrzac na statystyki meczu po 15 minutach to sobie odpuscilem ten mecz. Czemu to zagrales ? To sie dziwie.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Z całym szacunkiem do Ciebie chciałbym Cię zawiadomić że mój typ okazał się typem prawidłowym - zawsze gram do końca... Okej nawet jeśli podałbym zły typ to zdarza się nikt tu nie daje cudownych typów takich w 100% pewnych bo każdy mecz może zakończyć się magicznym 0:0... Nie obwiniaj też mnie za porażkę bo nikt Cię nie zmusił do typowania tego akurat meczu. I dodam że jeśli ktoś tu podaje jak to ująłeś &quot;propozycje&quot; to zawsze sam później jeszcze analizuje ten mecz pod kątem statystyk itp. Przykro mi że przegrałeś.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Kusi mnie, żeby zainwestować w dwa mecze 2 ligi francuskiej od 2 połowy ????

Lens - Brest ✅
Niort - Bastia ✅

Niby założeń systemu to się nie trzyma ale widzę duże prawdopodobieństwo na wejście ????
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
ja aktualnie gram mecz Niort - Bastia ;)
ale wiesz wybieraj sam z głową
Kolejny trafiony meczyk dziś ????
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Zobacz sobie statystyki może Ci coś powiedzą - te drużyny jak zauważyłem po 65min strzelają bramki ale dla upewnienia sam sprawdź
 
T 3

torresfp

Użytkownik
Obie druzyny nic nie grają, wpakowałem już do progu 35j... ale nie ciągne tego dalej, bo chyba satysfakcjonuje ich remis 0-0
 
Do góry Bottom