>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Ja z kolei polecam granie Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin. Wiadomo, dużo osób unika polskiej ligi i może to być kataklizm w tym systemie, jednak dzisiaj będzie całkiem inny mecz. Gości absolutnie nie będzie interesować jeden punkcik, więc chcąc nie chcąc się otworzą dzięki czemu albo skutecznie zakończą jakąś akcje, albo będą narażeni na bardzo groźne kontry gospodarzy. Lubinianie już są po Pucharze Polski, więc mogą, a właściwie muszą się skupić na lidze, bo porażka w tym meczu byłaby blamażem dla tak bogatego klubu.
 
C 3

cris1980

Użytkownik
Witam,

Jak się bawić to się bawić ;-)

Z moich propozycji na dzisiaj po analizie wybrałem mecze (z telewizorkiem na livesports, bo dalej nie wiem po czym wyczaić że będą interesujące nas zakłady):

20.30 Legia - Wisła
14.00 Guangzhou - Guangzhou R&amp;F
18.00 Dragovoljac - RNK Split
18.00 Levadia - Johvi FC Lokomotiv
20.30 Caen - Tours
19.00 Fenerbahce - Karabukspor

jedynie Fenerbahce nie ma TV.

Z tych meczy jeśli którykolwiek będzie miał zakłady pod system to gram każdy ze stałym zyskiem na próg 40j.

Po wczoraj (zagrany tylko jeden mecz) +120j

Pozdrawiam
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Levadia prawdopodobnie nie będzie do grania a jezli tak to kursu 3 nie złapiesz na 100%.

Inna sprawa że Twój system stawkowania ma minimalnie większe value niż over 0.5 gola czyli praktycznie wcale. Życzę szczęścia przy doborze meczów bo inaczej to będzie płacz i zgrzytanie zębów ;/

Ale po to ten temat zamieściłem żeby właśnie takie propozycje i pomysły wrzucać. Nikt nie mówił że muszą być dobre ????
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Dzisiejsza oferta nie powala. Granie meczykow ze zdecydowanym faworytem nie wchodzi w gre, stad odpuszczam mecze z kursem &lt;1.6 z dzisiejszej oferty zostaja:
1. A lustenau (2liga austriacka)
2. Istres (2liga francuska)

I oczekiwanie na lige japonska - najlepsza lige do tego systemu wg mnie
 
T 3

torresfp

Użytkownik
14.00 Guangzhou - Guangzhou R&amp;F
Niewiem kto w bet365 siedział przy tym meczu live ale po strzeleniu gola w 59 minucie zdąrzyłem postawić jeszcze zakład na gol przed 70. Powinno zaliczyć mi dwa progi. Jednak osoba zajmująca się tym meczem zaznaczyła tego gola w 61 minucie, mimo ze wszystkie livesporty itp pokazują na minutę 60... Nie rozliczyli mi jeszcze tego, zobaczymy.
 
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
Levadia prawdopodobnie nie będzie do grania a jezli tak to kursu 3 nie złapiesz na 100%.

Inna sprawa że Twój system stawkowania ma minimalnie większe value niż over 0.5 gola czyli praktycznie wcale. Życzę szczęścia przy doborze meczów bo inaczej to będzie płacz i zgrzytanie zębów ;/

Ale po to ten temat zamieściłem żeby właśnie takie propozycje i pomysły wrzucać. Nikt nie mówił że muszą być dobre ????
grajac na betfairze ma chyba nawet mniejsze: P
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
14.00 Guangzhou - Guangzhou R&amp;F
Niewiem kto w bet365 siedział przy tym meczu live ale po strzeleniu gola w 59 minucie zdąrzyłem postawić jeszcze zakład na gol przed 70. Powinno zaliczyć mi dwa progi. Jednak osoba zajmująca się tym meczem zaznaczyła tego gola w 61 minucie, mimo ze wszystkie livesporty itp pokazują na minutę 60... Nie rozliczyli mi jeszcze tego, zobaczymy.
Jak pokazesz im dowod ze gol wpadl jednak w 59 a nie 61 to uznaja i ten 2 zaklad
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 3

cris1980

Użytkownik
Ja siedziałem ale nie zagrałem tak jak Ty więc nic Ci nie pomogę ????
grajac na betfairze ma chyba nawet mniejsze: P
Nie gram w betfairze, a mój sposób grania mi odpowiada, więc nie będę rozwijał dalej tematu bo przecież każdy sposób jest dla kogoś dobry dopóki mu przynosi zyski ????
Ale każda konstruktywna krytyka mile widziana i daje graczowi powód do zastanowienia się. Więc dzięki ????
 
T 3

torresfp

Użytkownik
Jak pokazem im dowod ze gol wpadl jednak w 59 a nie 61 to uznaja i ten 2 zaklad
Oby, ale i tak jest plus. Zakład przed 70 rozliczyli. 25j na plus z tym mecze jak narazie, jak rozliczą drugi zakład, będzie dodatkowe 68j do przodu :cool:
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ktos ogladal ?
Bramka padła na 100% przed 60:00 ?
jesli tak to napewno nie bedzie problemu z rozliczeniem
sam gralem i nie ukrywam ze w moim przypadku o gruba sumke chodzi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 9

juventino188

Użytkownik
Tak, bramka padła przed 60:00 , z tego co pamiętam to chyba 59:37, w każdym bądź razie na pewno przed 60.
Jestem nowy w świecie bukmacherki, tak więc chciałbym się zapytać gdzie mam wysłać ten &quot;dowód&quot;, w której minucie wpadła bramka (do supporta?) i najlepiej z jakiej strony?
Czy może jeszcze poczekać, bo zakład wciąż jest jako nierozliczony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Dokładnie,59min z sekundami. Tez grałem i też chodzi o niemałe pieniążki. Dowód do supportu w postaci filmiku z momentu strzelenia wraz z zaznaczonym czasem. Nic innego nie przejdzie raczej...
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
dzieki juventino ;)
póki nierozliczone to nie ma sensu pisac, najpradopodobniej rozlicza poprawnie a jak nie to tez bym chwile odczekal bo multum ludzi sie rzuci naraz ????
 
J 9

juventino188

Użytkownik
Wielkie dzięki chłopaki.
No i podziękowania dla Hank&#39;a , zgodnie z hasłem &quot; Pomogłem? Podziękuj ;)&quot;,
za darmowe udostępnienie całego tego systemu, który uważam za najlepszy z dotychczasowo spotkanych. Jeszcze raz dzięki i życzę powodzenia każdemu w grze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 3

torresfp

Użytkownik
Pisałem z livechatem i dali zakład do sprawdzenia. Raz już miałem taką sytuację i zakład zaliczyli jako wygrany. Ale to była piłka ręczna i zupełnie inny przypadek.
mam dowód w postaci linku na YT ale nie mogą go tu wkleić, za mała liczba posów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
torres napisz jak Ci rozlicza pozytywnie, zobaczymy czy poprawia z automatu czy trzeba bedzie pisac, ale wnioskuje ze bedzie trzeba skoro tak dlugo wisial.
Licza pewnie ze czesc ludzi sie nie zglosi..
 
Do góry Bottom