>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

bosco 372

bosco

Użytkownik
jak widzisz mecz i sie chociaz troche znasz na pilce to mozesz zarobic, po statach w ciemno mozna sie tylko utopic
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Jakieś pomysły co do City i Porto ?
Wszedlem właśnie do domu po świątecznych wojażach i nie ma za bardzo czasu na głębszą analize. Może ktoś już troche czasu na to poświecil ? ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
City jak na razie poczatek ma dobry. A Porto nie ogladam :p Ale mozna jechac.

City poluje na zrobienie zakładki ????

City -1 ale za to Crystal +1 ✅ ????
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Co myślicie o Aston Villa-QPR obydwie drużyny czeka walka o utrzymanie w PL raczej każdy bedzie chciał tutaj zgarnąć 3 punkty, które mogą sie okazać na wagę złota.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
ale to City to jest ostatnio kaszana, tak abstrahując od systemu...
Nic nie jest wieczne ????
Szwecja i Norwegia wczoraj dała zarobić tak jak StraszakSam o nich wspominałeś.
Kursy nawet nie były złe.

Nie wiecie jak tam puchary przeważnie wyglądają? bo u &quot;niemców&quot; i &quot;włoszków&quot; dzisiaj coś ciekawego może być.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nic nie jest wieczne ????
Szwecja i Norwegia wczoraj dała zarobić tak jak StraszakSam o nich wspominałeś.
Kursy nawet nie były złe.

Nie wiecie jak tam puchary przeważnie wyglądają? bo u &quot;niemców&quot; i &quot;włoszków&quot; dzisiaj coś ciekawego może być.
ja odradzam Norwegów i Szwedów tak przez 3 kolejki, bo początek sezonu to jednak jes pewne ryzyko.
Puchary u nich wyglądają jak to wszędzie, także ja odpuszczam puchary w takich kiepściejszych ligach zupełnie.

Co do AV i QPR - bardzo dobry wybór, powinno być bezproblemowo jeśli chodzi o bramkę, ale bez szaleństw ze stawką, średnia będzie odpowiednia.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Dzięki ja narazie gram stała stawka na wszystkie spotkania. Wiem, ze gracie jak juz padnie gol to do jeszcze jednego myśle, ze to może być gra do pierwszej bramkI, a pózniej obrona Częstochowy.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No to kto był posrany na Realu ? ???? DDD
Warte uwagi były dzisiaj kolosalne różnice pomiędzy meczem Barcelony a Realu na kolejne 10minutówki mimo że kurs na brak gola w meczu był taki sam przed meczem i w trakcie meczu zmieniał się podobnie.
Zauważam że im więcej wiem tym mniej wiem ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Zauważam że im więcej wiem tym mniej wiem ????
To chyba dlatego, że u buka idioci nie pracują i robią wszystko by uprzykrzyć życie graczom.
Ja wczoraj pięknie wykasowałem zakładki za Napoli, Liverpool i trzecią bramkę PSG ????
Gdyby to nie weszło to byłoby trzeba wpłacać kasę :p
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
No to kto był posrany na Realu ? ???? DDD(
Mega dziwny był ten mecz, a wynik to tylko odzwierciedla. Ja miałem już momenty że mocno się zastanawiałem czy nie przerwać, ale potem się pojawiało &quot;nie no, Rayo nie straci albo nie strzeli gola z Realem? No way...&quot; no i udało się na szczęście, ale jeszcze trochę i gacie by szły do wymiany :razz:
 
emm 99

emm

Użytkownik
Nie gram juz wiecej meczy o takich kursach, no dramatycznie.. na stole 2 tygodnie roboty a tu brak bramki, choc akcji cala masa.. 60-70 zagrane na otarcie lez [strach wyeliminowal] takze do weekendu musze sie przylozyc wyjatkowo dobrze.

A tak w ogole Bayer - Bayern, to &#39;Lewy&#39; prawidlowo tego gola zdobyl?
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Ajj 1 minuta w Valencii a ładna zakładka by weszła ???? Wiem, mecz raczej underowy ale obie drużyny mają spore walory ofensywne i kursy były bardzo przyjemne, więc się skusiłem.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
To trzeba mieć pecha wybrać jedyny mecz ze Szwecji, w którym padło 0-0. Na szczęście późno zacząłem i tylko 4 progi. Gracie Lecha dalej?
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Villareal zależnie od tego co się będzie działo na boisku pogram, szacuję, że od ~20 minuty.
Statystyka po stronie Espanyolu, na razie nie ruszam.
Ajj i gol Espanyolu, trudno.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jak pójdziesz kiedyś spać, zamiast siedzieć o 04:30 na forum to i wyniki się poprawią :razz:
stronę wcześniej przecież pisałeś, że z tym realem to pograłeś, to jak?
 
Do góry Bottom