>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

L 123

lukaszbonq

Użytkownik
panowie a czy gra ktoś może stawkowanie na stały profit niezależnie od progu? Wiem, wiem - w klasycznym to im później brama tym więcej hajsu... Od pewnego czasu zmieniłem sposób na właśnie taki i bramki w pierwszych połowach lepsze pieniądze dają. pozdrawiam i życzę powodzenia
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Panowie witam, zaciekawił mnie ten system i chciałbym spróbować, polecacie coś na dzisiejszy wieczór?
Może coś z tego wybierzesz:
21:00 Marsylia
21:00 Celta Vigo
23:00 San Jose Earthquakes - nie sprawdzałem czy mogą wystąpić minutówki
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Jezeli nie masz duzego portfela, stalowych nerwow, mozgu naukowca i duzo czasu wolnego nie zaczynaj tym systemem grac ???? ???? ????
Sproboj Barcelone chociaz kursy moga nie zachwycac.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Kiedys napisalem :
Jezeli nie masz duzego portfela, stalowych nerwow, mozgu naukowca i duzo czasu wolnego nie zaczynaj tym systemem grac ???? ???? ????
Przy najniższej linii oporu dla ośmiu progów wystarczy 10 funtów na jeden mecz.
 
P 0

plecha

Użytkownik
Jezeli nie masz duzego portfela, stalowych nerwow, mozgu naukowca i duzo czasu wolnego nie zaczynaj tym systemem grac ???? ???? ????

Sproboj Barcelone chociaz kursy moga nie zachwycac.
Chyba się zgadza, może portfel mógłby być większy ???? . Lecę z Marsylią, zobaczymy jak będzie.
 
P 0

plecha

Użytkownik
Marsylia ✅
Szkoda, że nie kilka sekund wcześniej, ale są pierwsze pieniądze ????
edit:
Jednak zakładka. Zaczyna mi się system podobać ???? .
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
A ja mam mieszane uczucia, wygrane z kilkunastu meczów można przegrać na jednym meczu 0-0 grając go do końca, no i progresja, szybko zwiększające się stawki. Metoda dochodowa ale nie dla wszystkich ;) Zostanę przy swoich singlach z kursem ~2 i najczęściej płaską stawką.
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Tylko jak się nieumiejętnie zarządzania posiadanymi pieniędzmi, bądź ma niewiarygodnego pecha.
Hehe, można po polsku? ????
Większość osób grających ten system zwiększa stawki około x1,5-1,7 co próg + gra na kursie ~3, wychodzi na to, że aby odrobić porażkę 0-0, musiałbyś wygrać około 10-15 razy. Mniej jeśli wchodziłyby zakładki.
Nawet najbardziej pewny mecz może się skończyć bezbramkowo.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Napisałem po polsku, ale trzeba chyba jeszcze rozumieć co ktoś mówi, bo wyjeżdżasz mi ze stawkowaniem na dany mecz, nie wiem zupełnie dlaczego.
Najprościej napiszę, bo już łatwiej się nie da - jak każdy mecz grasz za taką samą sumę pieniędzy, to nie dziwne, że na odrabianie strat obliczasz potem 10-15 spotkań (z górną granicą to chyba trochę popłynąłeś, bo trzebaby grać same megaoverowe spotkania po kursach mniejszych niż 3.00)
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Kolega jest poczatkujacym graczem wiec nie co sie dziwic ze musi grac 10-15 meczy na odrobienie. Wystarczy dobrze zagrac 2-3 mecze i masz odrobione. Mozna tez to i w 1 meczu odrobic ale to jest wersja hardkorowa ???? Bo nie gra sie caly czas tym samym stawkowaniem. Kazdy mecz jest inny. Pograsz troche dluzej to bedziesz wiedzial co i jak stawkowac. Tego musisz sam sie nauczyc i sam dojsc kiedy i jak stawiac.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
To jest zwykłe over 0.5 z tym, że dzięki zakładkom uzyskuje się lepsze profity.
Bo dla mnie to nie jest zwykłe over 0.5.

Np. Stawiając 75j na over 0.5 z kursem @1.20 daje nam na czysto 15j.

A stawiając w systemie @Hanka łącznie 75j (do 4 progu) z kursem @3 daje nam na czysto 45j (bez zakładki).

Rozpiska stawkowania 5+10+20+40=75j

Więc wytłumacz mi jakim cudem ten system jest zwykłym over 0.5 ?
I że tylko dzięki zakładkom uzyskuje się profity ?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Rozumiem ze bukmacherka to nie sprint ale bez przesady 10 funtów na jeden mecz ? Jaja sobie robisz ? ????
Przy moich zarobkach to &quot;aż&quot; 10 funtów.
Za dużo już bukmacherka zjadła mi kasy, żebym jeszcze dokładał do biznesu ????
wiec gram sobie za grosze i pisząc o tych 10 funtach chcę pokazać, że można się bawić mając nawet tylko tyle.
Bo dla mnie to nie jest zwykłe over 0.5.
Np. Stawiając 75j na over 0.5 z kursem @1.20 daje nam na czysto 15j.
A stawiając w systemie @Hanka łącznie 75j (do 4 progu) z kursem @3 daje nam na czysto 45j (bez zakładki).
Rozpiska stawkowania 5+10+20+40=75j
Więc wytłumacz mi jakim cudem ten system jest zwykłym over 0.5 ?
I że tylko dzięki zakładkom uzyskuje się profity ?
bo 75j to masz grę do 40 min.
Pomnóż sobie całkowity wkład (do 90 min ) x 1.10 - dużo mniej zarobisz ?
Co do zakładek to policz sobie zysk po 20 meczach over 0.5 i 20 meczach bez zakładek by Hank.
O czasie spędzonym na każdym meczu się nie wypowiem, a przecież czas to pieniądz.

Tak czy siak to nie ważne.
Sposób Hank&#39;a jest bardzo dobrym ale tak jak pisałeś: trzeba mieć kasę, czas i silne nerwy ???? a to mocne współczynniki, które w over 0.5 nie występują (lub występują w mniejszym stopniu)
stąd ten system jest nie dla każdego ????
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Napisałem po polsku, ale trzeba chyba jeszcze rozumieć co ktoś mówi, bo wyjeżdżasz mi ze stawkowaniem na dany mecz, nie wiem zupełnie dlaczego.
Najprościej napiszę, bo już łatwiej się nie da - jak każdy mecz grasz za taką samą sumę pieniędzy, to nie dziwne, że na odrabianie strat obliczasz potem 10-15 spotkań (z górną granicą to chyba trochę popłynąłeś, bo trzebaby grać same megaoverowe spotkania po kursach mniejszych niż 3.00)
Nieumiejętnie zarządza, a nieumiejętnie zarządzania, chyba jest różnica.
To, że każdy mecz różnie się stawkuje, zależnie od naszej pewności to oczywista oczywistość. Po prostu chciałem jedynie zwrócić uwagę, że przy wtopie na wyniku 0-0 można mieć spore plecy, ok argument, że znajdujesz dobre spotkanie, grasz odważnie i odrabiasz w 1 mecz... Albo ostro powiększasz straty, bo mocno stawkujesz a tu 0-0. Nie musisz do mnie pisać z góry, bo rozumiem jak to działa, i jaki profit jest gdy wejdzie zakładka. Po prostu podchodzę do tego z dystansem. Chyba lepsze to niż podjaranie się i utrata sporej części budżetu. Dyskusje na ten temat uważam za zakończoną, nie gracie za moje pieniądze, dopóki przynosi wam do wymierne korzyści to nic tylko się cieszyć, ja zostanę głównie przy moich dotychczasowych typach, czasem popróbuję jak będzie ciekawy mecz tego systemu.
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
No i nieprzyjemna sytuacja, grałem Anderlecht, w 50 którejś minucie bet365 zdjął go z oferty, potem około 60 dodał z powrotem ale z blokadą obstawiania zakładów i gol. No i kasa do piachu ;p
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
No i nieprzyjemna sytuacja, grałem Anderlecht, w 50 którejś minucie bet365 zdjął go z oferty, potem około 60 dodał z powrotem ale z blokadą obstawiania zakładów i gol. No i kasa do piachu ;p
Nie raz już tak bywało i trzeba się z tym liczyć :p Fakt faktem bramka wpadła więc typ nie był zły tylko tym razem bet w kulki zaleciał.
 
Do góry Bottom