>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ta Chorwacja właśnie mnie mocno gryzie. Niby Chorwaci powinni wygrać, z drugiej strony Chorwaci nie stracili bramki u siebie a Norwegowie na wyjezdzie.
Jednym napastnikiem jedni i drudzy, twardy orzech...
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
a tam nosa... fuks i tyle, ale Czesi mocno zawiedli...
zobaczymy co o 20:45, tu już na pewno nie zagram tak mocno jak wcześniej, ale też dość zdecydowanie dwa o których pisałem wcześniej.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Czy prowadzi może ktoś statystyki w którym przedziale najczęściej pada 1 gol w granych przez Was meczach? Albo może jest jakaś strona z tego typu danymi?
Będę wdzięczny za info, montuje własne stawkowanie i ułatwiłoby mi to znacznie..

taka statystyka nie ma żadnego sensu, bo dużo zależy od drużyny/kraju i od rozgrywek (liga, puchary itd.). Wszystko pięknie układa się w taki schemat, że minimalnie więcej goli (pierwszych) pada w 2 połowie, aczkolwiek wybierając spotkania mocno overowe to oczywiście przesuniemy tą krzywą bardziej w stronę pierwszej połowy, ale takie cudze statystyki nie mają sensu bo każdy wybiera inne mecze i każdemu będzie się to układało inaczej przecież...
albo prowadź sobie samemu takie statystyki, albo od razu sobie odpuść, bo przy nawet 100 spotkaniach to będzie za małą próba i dojdziesz do złych wniosków, a przy większej po prostu stracisz czas bo zobaczysz to co wyżej napisałem.
Że nie ma sensu to bym tak szybko nie stwierdzał. Porównywanie statystyk z dwóch różnych próbek nie będzie miało sensu, jeśli będą one wzięte z dwóch różnych zbiorów meczów, np. z dwóch różnych lig. Ale w pozostałych sytuacjach jest zasadne. Nawet jeśli obie próbki bierzemy losowo powiedzmy z meczów z lig europejskich i załóżmy okaże się, że w jednej próbce brakuje meczów ze Skandynawii to i tak możemy porównywać, jeśli próbki zostały wzięte z tego samego zbioru. Oczywiście że możemy uzyskać niepodobne do siebie wyniki, a prawdopodobnie stanie się tak, jeśli wariancja badanego przez nas zdarzenia jest duża na rozważanym zbiorze. Jednak im większa próbka tym lepsze wnioski będzie można wyciągnąć, o ile nasz estymator jest zbieżny ale przecież inne przypadki nas nie interesują ????
Na początek można przyjąć uproszczenie, że w minucie XX bramka pada z prawdopodobieństwem p, nie pada z prawdopodobieństwem 1-p oraz że p nie zmienia się. Wtedy mamy do czynienia z procesem Bernoulliego i na podstawie ilości goli możemy sobie to p wyestymować, a potem obliczyć nie tylko wartość oczekiwaną, ale nawet rozkład czasu pierwszej bramki. Inne pytanie to to, czy nasz model jest faktycznie dobry. Hipotezę o niezmienności p weryfikujemy doświadczalnie na satysfakcjonującym nas poziomie ufności. Jeśli ją odrzucamy to możemy spróbować modelu, w którym p jest zależne liniowo od czasu w sposób rosnący...

Czas spędzony przy tym nie będzie czasem straconym jeśli ma się pojęcie co się robi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
firel 142

firel

Użytkownik
orry, Mobile at bet365 is currently unavailable.
To place a bet please call +44 1782 684 606.
Moze to wam pomoze, nigdy nie próbowałem
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Drugi dzień eliminacji i nadal bez bezbramkowych remisów, czyżby ostatniego dnia chciał się gdzieś przemycić taki wynik? ???? Omijam z daleka obydwie Irlandię oraz Grecję ;) Reszta wydaje się jak najbardziej do gry ;)
Nawiasem, sporo dzisiaj brameczek po rykoszetach: Argentyna, Holandia, Łotwa ⚽
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
jak już omijasz to omiń jeszcze Finów, a z towarzyskich dodaj Francuzów i Brazylijczyków ;)
Finlandia gra z Irlandią Północną - między innymi o tym meczu do pominięcia wspomniałem ;) A towarzyskie mecze omijam jeszcze szerszym łukiem ;)
Edit: No i zwęszyłem pismo nosem, Węgry - Grecja 0-0 ????
Chociaż myślę, że i bez tego nie byłoby chętnych na ten mecz..
Polandia 1-1 ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
niebawem ruszą ligi - szwedzka i norweska, zwracam wam uwagę, aby mieć na nie oko ;)
Pierwsze kolejki mozna odpuścić, wiadomo, ale w kolejne to na pewno ja będę grał, bo to fajne ligi są!
 
emm 99

emm

Użytkownik
16:00
Al Dhafra - Al Nasr [delikatnie bo to ZEA, brak min - pograna Al Jazira] ✅
18:30
Liefering - Horn ✅✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom