>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
pusty masz racje
tak to jest jak się na kolanie robi na szybko :p
nie będę już zmieniał i dawał nowego linku
wystarczy zmienić komórki B4 i C4 aby w mianowniku było 87 a nie 83.
Reszta powinna już działać dobrze.
Sorry za błąd
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dla mnie oprócz Rosji i Białorusi to wszystko wygląda albo okej albo nawet lepiej ????
Destro jeśli idzie o eliminacje w Europie to nie pamietam zeby nie było minutówek, a przy tak klasowych drużynach to wydaje sie to praktycznie pewne że beda minutówki
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
No to bajka, byleby kursy umożliwiły grę ;)
_Hank_ dochodzą moje PW? Bo mimo, iż wysyłam skrzynka nadawcza jest pusta..
Jeśli nie, czym może być to spowodowane?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
jak w meczach eliminacyjnych miało by nie być minutówek, to nie wiem gdzie miałyby być ????
a kursy zawsze umożliwiają grę bardziej lub mniej ryzykowną. Można oszacować je mniej więcej przecież ;)
a co do PW to dochodzą, nawet jeśli nie masz ich w nadawczej.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ostatnio dziwne rzeczy się dzieją z tymi minutówkami.
Ciekawostka, zauważylem że jak mecz jest na polsacie sport to jest do grania :p
Szkoda trochę Słowacji, ale Słowenia zakładka, Anglia zakładka, Hiszpania zakładka, tylko Austria beznadziejnie.
Grunt że do przodu i wyjątkowo bezstresowo ;)
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Czy prowadzi może ktoś statystyki w którym przedziale najczęściej pada 1 gol w granych przez Was meczach? Albo może jest jakaś strona z tego typu danymi?
Będę wdzięczny za info, montuje własne stawkowanie i ułatwiłoby mi to znacznie..
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
taka statystyka nie ma żadnego sensu, bo dużo zależy od drużyny/kraju i od rozgrywek (liga, puchary itd.). Wszystko pięknie układa się w taki schemat, że minimalnie więcej goli (pierwszych) pada w 2 połowie, aczkolwiek wybierając spotkania mocno overowe to oczywiście przesuniemy tą krzywą bardziej w stronę pierwszej połowy, ale takie cudze statystyki nie mają sensu bo każdy wybiera inne mecze i każdemu będzie się to układało inaczej przecież...
albo prowadź sobie samemu takie statystyki, albo od razu sobie odpuść, bo przy nawet 100 spotkaniach to będzie za małą próba i dojdziesz do złych wniosków, a przy większej po prostu stracisz czas bo zobaczysz to co wyżej napisałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
taka statystyka nie ma żadnego sensu, bo dużo zależy od drużyny/kraju i od rozgrywek (liga, puchary itd.). Wszystko pięknie układa się w taki schemat, że minimalnie więcej goli (pierwszych) pada w 2 połowie, aczkolwiek wybierając spotkania mocno overowe to oczywiście przesuniemy tą krzywą bardziej w stronę pierwszej połowy, ale takie cudze statystyki nie mają sensu bo każdy wybiera inne mecze i każdemu będzie się to układało inaczej przecież...
albo prowadź sobie samemu takie statystyki, albo od razu sobie odpuść, bo przy nawet 100 spotkaniach to będzie za małą próba i dojdziesz do złych wniosków, a przy większej po prostu stracisz czas bo zobaczysz to co wyżej napisałem.
Masz rację, dzięki za to, że otworzyłeś mi oczy ;) ✅
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
normalny system stawkowania jest naprawdę dobry (tj jego zamysł) i ja też potrzebowałem czasu, żeby zauważyć różnicę :razz:

tymczasem dziś ciekawym meczem wydaje się Kazachstan z Islandią... Islandia teoretycznie powinna spokojnie dać radę, aczkolwiek duży dystans, klimat i tego typu czynniki dzielą oba kraje i może być ciekawie... ja to spotkanie gram, a po ustawieniu i skłądach dobiorę stawkę początkową... jak przez 20 minut nie bedzie bramki a Kazachstan bedzie gral w swoim stylu - ofensywnie, to może zwiększę stawkę.
Poza tym:
z 18:00 wszystko poza Azerbejdżanem

20:00
Maroko - Urugwaj (może? Tyle że towarzyski i stawka bedzie raczej rekreacyjna)

z 20:45 nie polecam Belgii i Bośniaków, pozostałę dwa jak najbardziej można bedzie przydusić. (Belgia nie bo im nie ufam... młoda, chwiejna reprezentacja. O Bośniakach to się nawet nie wypowiadam bo kto widzi ich poczynania to sam wie o co chodzi)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ile ludzi tyle typów ale jak można stawiać Kazachstan grubiej a nie grać Bośni czy Belgii to nie wiem :p
W Kazachstanie, Azerbejdżanie itp gra się ciężko i o bramki ciężko. Ja osobiście odpuszczam.
Ogolnie jestem zdania że nie ma co zbyt wielkiej wagi przywiazywac do wynikow z jesieni bo sporo czasu minelo i forma zawodnikow/ druzyn moze być zupelnie inna.
Bosnia moim zdaniem 2 czesci eliminacji nie zagra juz tak slabo a np Islandia aż tak dobrze.
Sobota dzisiaj więc może nie być czasu na granie, ale ja mam zaznaczone na dzisiaj Czechy, Belgia, Bośnia, Holandia.
Żeby nie było że się nie dziele typami :p
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ile ludzi tyle typów ale jak można stawiać Kazachstan grubiej a nie grać Bośni czy Belgii to nie wiem :p
nie napisalem ze bede grał Kazachstan grubiej, o ile nie zajdą odpowiednie okoliczności. Czytaj uważniej Hank ????
a co do Bośni, to chyba nie pamietasz albo nie widziales ich gry reprezentacyjnej. To nie jest forma poszczególnego zawodnika czy zawodników nawet, bo w klubach grają normalnie, dobrze. Oni po prostu nie czują się na boisku nawzajem, zero jakiejś chemii i zgrania.
A Islandia to bardzo zgrany ze sobą zespół i niezły kolektyw i raczej nie posypie im się gra z dnia na dzień.

@edit
u Kazachów lipa w kontruowaniu akcji, nie ma co zwiększać stawki.
 
Do góry Bottom