>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Wchodzę w Barcelonę grubo. (gol ogólny)
co do premier league to nie rozmieniajcie się na drobne i polecałbym wam jednak rozważenie Man. Utd bo to moim zdaniem najlepszy mecz na dziś. Później Chelsea i dopiero później City.
 
F 0

fijal

Użytkownik
składy z HP
United XI: De Gea, McNair, Jones, Evans, Rojo, Blind, Di Maria, Januzaj, Rooney, van Persie, Falcao.


Burnley FC
Heaton; Trippier, Keane, Shackell (c), Mee; Boyd, Arfield, Jones, Kightly; Barnes, Ings

TEAMS: #WHUFC starting XI: Adrian, Jenkinson, Tomkins, Kouyate, Cresswell, Song (c), Amafitano, Downing, Valencia, Sakho, Cole

Chelsea team v Everton: Cech; Ivanovic, Zouma, Terry (c), Azpilicueta; Ramires, Matic; Cuadrado, Willian, Hazard; Remy.

tarting XI vs Man City: Begovic; Cameron, Wollscheid, Muniesa, Bardsley; Arnautovic, Nzonzi, Whelan (c), Moses; Diouf, Crouch.

Hart, Zabaleta, Kompany (C), Mangala, Kolarov, Fernando, Fernandinho, Nasri, Milner, Silva, Aguero
 
emm 99

emm

Użytkownik
ManU wychodzi najmocniejszym skladem i powinni zdecydowanie dac rade, dlatego jednak tam lokuje tez swoj kapital.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Kurde blisko miałem do wielkiego szczęścia na tej Barcelonie :razz:
no to teraz Manu, ale juz nie tak grubo, bo ja im nie ufam w tym sezonie, albo raczej van Gaalowi
@edit
no i dobra jest, na dziś koniec, można sobie odpocząć :razz:
Na jutro zaraz podam swoje typy.
A jednak jutro wolne, okazuje się :razz:
jak się ktoś bardzo nie może powstrzymać to Galatasaray - Konyaspor
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Ahh ta Chelsea. Drugi raz mogli mnie sprowadzić do parteru ???? Ale się udało, warto jednak grać do końca.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Marsylia bardzo dobry wybór, PSV dobry wybór, według mnie.
Ja od siebie dodam jeszcze coś z 2 francuskiej, tak za mniej niż średnią stawkę:
Tours - Arles-Avignon
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Bez lipy...dzisiaj grubo gram Westerlo i Auxerre, troszke lzej Marsylie i Porto i za drobniaczki Zawisze
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Do gry na dziś:
⚽ Marseille - Reims ✅6 minuta
⚽ Alkmaar - Psv ✅3 minuta
⚽ Westerlo - Genk ✅1 minuta
⚽ Porto - Guimares
Niby bardzo fajnie bo szybko siada, ale z drugiej strony to źle bo bardzo niskie wygrane. Jak do tego podchodzicie? Cieszycie się z takiego obrotu sytuacji czy wręcz przeciwnie? ;)
W myśl zasady, nie graj polskiej ligi.
Polać mu! Bardzo mądrze prawi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom