>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
@StraszakSam ale zauwaz ze tylko Ty masz zawsze jakies zale do ludzi. Dla mnie to mozesz cale forum dac do listy ignorowanych.
Juz kiedys ludzie Cie zjechali ze sie czepasz a Ty dalej to samo robisz ....
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie musimy, ale z drugiej strony to chyba nawet dobrze przekonać co niektórych, że to co puścili po 2,37 czy 2,5, mogli śmiało puścić po kursie 3 i tym samym ugrać trochę więcej, bo w tym meczu było to jak najbardziej możliwe. Patrzeć na te dowody też nie musisz.

Co do Barca - PSG - jak najbardziej się zgadzam.
Wyżej już odpisałem co sądzę. Tobie mogę tylko pogratulować wygranej w takim razie.
Ktoś tam wyżej podał jeszcze typ na gola Schalke - to jest też dość dobry typ jak się zastanowić. Poczekać tylko na składy i też można jakoś lekko pograć, bo kursy powinny być niezłe na to.
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Ja oprócz wyżej wymienionych meczy spróbuję jeszcze Roma-City. Niby 0-0 daje awans Romie, aczkolwiek jestem przekonany, że będą się starali wygrać i awansować bezpiecznie. City żeby awansować musi strzelić, także wydaje mi się, że mecz do grania. Na gola Schalke bym raczej nie grał, tylko na gola w meczu. Maribor u siebie niepokonany w LM, świetny mecz z Chelsea, wygrana daje im awans do LE, także wydaje mi się, że lepiej grać na gola w meczu.
 
noijuz 3

noijuz

Użytkownik
Odpuszczam Schalke. Gram na gola dla Romy. Na Rzymian będą wysokie kursy i zakładke będę łapał w X0, X1 minucie, i plus taki, że gol dla Romy będzie cieszył jeszcze bardziej :razz:
W City braki odczuwalne, nie ma Aguero, Y. Toure, Kompanyego, w pierwszym skladzie nie ma Silvy, na ławce Jovetic. Roma musi atakować, tu nie ma już nic do stracenia, pilnowanie od pierwszych minut 0-0 w meczu z City było by samobójstwem.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Niegłupie byłoby też pogranie gola Ajaxu, co sądzicie? Grają u siebie, Milik od początku w składzie, może i coś ustrzeli. Kursy też powinny pozwolić na złapanie dobrych zakładek, do 30 min jest już na starcie 2,62.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Apoel to mocno underowa drużyna, raczej bym nie stawiał tamtego meczu, aczkolwiek jak Ajax szybko strzeli to może być i wysoki wynik, aczkolwiek nie polecam, są ciekawsze mecze dzisiaj.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
No i podane przeze mnie Bayern i Barca weszły ładnie. Pograłem chwilę tego gola Schalke, ale potem uznałem, że w sumie jednak nie było warto, bo to nie był mój typ od początku... także niech się dzieje co chce w tamtym meczu :razz:
no to jutro LE... zastanowić się trzeba poważnie, czy chcę ryzykować. W przerwie LM przejrzę jeszcze raz jutrzejsze spotkania i się zastanowię i rzucę propozycje.

@edit
tak wstępnie na jutro:
19:00
Apollon - Villarreal
Salzburg - Astra (!)
21:05
Napoli - Slovan Bratislava (!)
Sevilla - Rijeka
Steaua Bucharest - Din. Kiev (!)
Young Boys - Sparta Praga
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
No to zacząłem się poważnie martwić meczem Roma- City. Teraz to już na pewno Roma nie zaryzykuje, a City nie ma dzisiaj jakiejś bardzo dużej siły ognia. Mam nadzieję, że się the Citizens bardziej otworzą a wtedy może się stać wszystko.
e: piękna zakładka i gruby plus
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Czytam i czytam i jak co 20 stron przypominam że jakieś 97% ludzi kompletnie nie rozumie tego systemu, gdzie sie zarabia, dlaczego sie zarabia itd. Przypomina to troche sytuacje z silnikiem samochodu. Nie trzeba znać jak działa żeby jeździć, wystarczy posłuchać jak ktoś wytłumaczy jak się go włączą i obsługuje. Tylko że tak powiem dużo samorodnych mechaników tutaj xD
a co za tym idzie około 50% grajacych gra w taki sposob że średnio traci w stosunku do rynków przedmeczowych ^^
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Czytam i czytam i jak co 20 stron przypominam że jakieś 97% ludzi kompletnie nie rozumie tego systemu, gdzie sie zarabia, dlaczego sie zarabia itd. Przypomina to troche sytuacje z silnikiem samochodu. Nie trzeba znać jak działa żeby jeździć, wystarczy posłuchać jak ktoś wytłumaczy jak się go włączą i obsługuje. Tylko że tak powiem dużo samorodnych mechaników tutaj xD

a co za tym idzie około 50% grajacych gra w taki sposob że średnio traci w stosunku do rynków przedmeczowych ^^
Wiem co masz na myśli i myślę, że źle oceniasz niektórych forumowiczów, mam na myśli te 97%
 
firel 142

firel

Użytkownik
Czytam i czytam i jak co 20 stron przypominam że jakieś 97% ludzi kompletnie nie rozumie tego systemu, gdzie sie zarabia, dlaczego sie zarabia itd. Przypomina to troche sytuacje z silnikiem samochodu. Nie trzeba znać jak działa żeby jeździć, wystarczy posłuchać jak ktoś wytłumaczy jak się go włączą i obsługuje. Tylko że tak powiem dużo samorodnych mechaników tutaj xD

a co za tym idzie około 50% grajacych gra w taki sposob że średnio traci w stosunku do rynków przedmeczowych ^^
Mam takie pytanie do Ciebie, jaki kurs najczęściej łapiesz?
Ja myślałem by brać takie które zapewniają zakładkę w X5 minucie. Na przykład gol do 60, pobieram kurs w 45. Chociaż trzeba dobrze trafić, bo uważam że granie ponizej kursu 2,5 meczów innych niz Gibraltar - Niemcy moze okazac sie stratą in a long term
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Ja z meczy o 19 (bo o 21 nie dam rady grać) zastanawiam się nad meczami: Apollon- Villareal, Besiktas- Tottenham, Club Brugge- HJK, Borussia M.- Zurich, Salzburg- Astra. Ale jeszcze nie zdecydowałem, które zagram
 
Do góry Bottom