>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
wytłumaczy mi ktoś te typy? do której minuty typujecie? i co konkretnie, drużyna czy mecz? no i jaki buk? bo widzę że tu dużo wam wchodzi
 
firel 142

firel

Użytkownik
wytłumaczy mi ktoś te typy? do której minuty typujecie? i co konkretnie, drużyna czy mecz? no i jaki buk? bo widzę że tu dużo wam wchodzi
jest do tego odpowiedni temat. bet365, gol do xx minuty progresja. mecze. od 10-80 lub 90&quot; zależy od budżetu
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Nie polecam grać Juventusu z Atletico. Remis daje awans Juve i 1. miejsce w grupie Atletico, więc w pewnym sensie zadowala obie drużyny, do tego Atletico ustawi się defensywnie, z wymagającymi przeciwnikami na wyjazdach zazwyczaj tak grają. Dzisiaj polecam mecz Realu, Olympiakosu. Zastanawiam się też nad Dortmund- Anderlecht i Liverpoolem- Basel (normalnie bym tego nie stawiał, ale the Reds muszą wygrać, więc mecz może być otwarty i mogą paść bramki).
e: Juve- Atleti dokładnie tak jak się można było spodziewać. Juve nieźli kunktatorzy, szkoda, że ich Atletico nie pokarało.
 
firel 142

firel

Użytkownik
Ja myślałem dziś o:
Real vs Ludogorets jesli kursy pozwola,
Dortmund vs Anderlecht,
Galata vs Arsenal, e: nie gra Sanchez
Liverpool vs Basel,
oraz być może Benfica vs Leverkusen.

Jakieś za/przeciw?
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Galata vs Arsenal,
oraz być może Benfica vs Leverkusen.


Jakieś za/przeciw?
Mecz Galata- Arsenal to mecz praktycznie o nic, bo wątpliwa jest przegrana Borussi. Może to być atut, ale może być też oszczędzanie się, składy powiedzą trochę więcej. A Benfica mocno underowa w tej edycji LM, w dodatku pewne ostatnie miejsce w grupie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
noijuz 3

noijuz

Użytkownik
JA dzisiaj zagram na gola dla Olimpiakosu. Grecy beda chcieli wygrac bo w przypadku ich wygranej i porazki Juve to oni awansuja. MAlmoe na wyjazdach w LM tragedia, a w gorącym Pireusie bramki traca najlepsi, tylko wspomniec, że Atletico dostało 3.
Fajnie wyglada Dortmund, tylko oni juz nie maja parcia na granie bo awans mają. Arsenal tez powinnien cos strzelić, ale grają bez Alexisa Sancheza, a w Galatasaray zwolniono trenera wiec moglo coś tam sie zmienic i roznie moze byc.
Ciekawie wyglada Benfica-Leverkusen. Gdzieś czytałem, że
W kadrze Benfiki nie ma wielu zawodników podstawowego skład, m.in.: Enzo Pereza, Rubena Amorima, Nicolasa Gaitana, Eduardo Salvio, Miralem Sulejmaniego, Bebe i Jonasa, Julio Cesara, Luisao, Eliseu, Maxi Pereiry, Andreasa Samarisa, Ljubomira Fejsa.
Wiec Benfica grala by rezerwami, zobaczymy czy to prawda jak sklady podadza.
 
D 0

damkofr

Użytkownik
a wystarczyło kliknąć tylko stronę dalej w dziale :razz:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/gol-do-xx-minuty-progresja-105169.html
swoją drogą to jakiś modek mógłby w 1 poście wkleić link do oryginalnego tematu bo co jakiś czas będą się takie posty pojawiały.
Jak ja się zapytałem to nie mogłeś normalnie poodpowiadać na pytania i podac linku. Taki kozak jesteś bo grasz tym dłużej i wiesz o co chodzi. Jak nie chcesz pomóc to weź siedz cicho i nie mądruj się. Bez odzewu.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Grubsza stawka na gol konkretnie Realu i wpadła zakładka z kursami 3 bez problemu, da się grać ????
Ogląda ktoś Borussię? Bo się zastanawiam czy wejść od 2 połowy.
 
noijuz 3

noijuz

Użytkownik
Pierwszy gol może i dało rade złapać zakładkę z kursem 3 bo Ronaldo strzelił w 29 z sekundami.
Ja pograłem jedynie Olympiakos, gol wpadl ale szału nie ma, zabrakło mi dosłownie z 10 sekund żeby postawić kolejny próg i łapać zakładkę. Uprzedzam, że ja stawiam kolejny próg przy kursie 2.62 ;)
 
Do góry Bottom