>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

emm 99

emm

Użytkownik
Ludzie, zrobcie sobie kolko zlamanych serc, czy Wy macie po 15 lat?
Mam nadzieje, ze nie bo szkoda pieniazkow Waszych rodzicow, a i hazard jest dla ludzi pelnoletnich.
Straszak, Yamakashi - Wy robcie swoje, bo jak widac robicie to bardzo dobrze, a i jeszcze jedno... trzeba pamietac o ostatecznych rozrtachunku, posadza sie teraz, pozniej cos pod kreska co jest NIEUNIKNIONE i bedzie spokoj, byly juz przeciez takie przypadku tutaj.

P.s
Tak wiem, post nie na temat i dalsza dyskusja na ten temat z mojej strony NIE bedzie prowadzona, takze bez odbioru.

A gadki wiecej ... w buzi niz ja frytek sa po prostu przezabawawne zza odbicia komputera ???? Zastanawiam sie dlaczego ludzie maja takie sprane glowy i czemu na to sluzyc... a nie, nie zastanawiam sie nad tym, bo i tak nie ogarne.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Frycek to że jest kolejna jakaś drobna spinka to tu chyba norma bo co 2 to internetowy kozak :p
Ale moim zdaniem swoimi obrazliwymi tekstami przegiales i myślałem że poza gimnazjum nikt takich tekstów nie używa.
Abstrahując od waszej wymiany zdań to jak chcesz podawać typy to podawaj bo nikt Ci tego nie zabroni, a jak chcesz pisać takie teksty to sobie daruj.

Z interesujaych typow polecm Teneryfe z grubą zakładką za drobniaki ????
 
F 34

frycekk

Użytkownik
Macie racje, przegiąłem. Jestem nawet skłonny do przeprosin..
Ale kurcze.. jesteśmy tutaj wszyscy razem, aby sobie pomagać, a nie negować kogoś za POPRAWNE typy..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom