>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Mam takie pytanie do Ciebie, jaki kurs najczęściej łapiesz?
Ja myślałem by brać takie które zapewniają zakładkę w X5 minucie. Na przykład gol do 60, pobieram kurs w 45. Chociaż trzeba dobrze trafić, bo uważam że granie ponizej kursu 2,5 meczów innych niz Gibraltar - Niemcy moze okazac sie stratą in a long term
Według mnie na dłuższą metę to nie jest opłacalne, bo w przypadku kursu 2,5 i progresji, zobowiązanie łączne jest bardzo duże i w przypadku porażki (a taką trzeba zawsze zakładać) strata jest o wiele większa niż przy progresji po kursach 3,00. Jasne że szansa na zakładkę znacznie rośnie, ale ja grając i próbując różnego rodzaju modyfikacje, doszedłem do wniosku że granie jak wyżej opisałeś nie ma sensu zawsze... tzn. wiadomo że czasem trzeba się dostosować do tego jak się kształtują kursy, ale w normalnym meczu 3,00 to jest bardzo dobry kurs do grania, 2,50 to tylko w meczach mocno overowych, gdzie jesteśmy mocno pewni.
Zresztą to wystarczy że sobie pykniesz w excelu tabelki dla tego i tego kursu, porównasz i przeanalizujesz, nie trzeba nawet zbyt wiele testów przeprowadzać, żeby to zobaczyć.
 
firel 142

firel

Użytkownik
Według mnie na dłuższą metę to nie jest opłacalne, bo w przypadku kursu 2,5 i progresji, zobowiązanie łączne jest bardzo duże i w przypadku porażki (a taką trzeba zawsze zakładać) strata jest o wiele większa niż przy progresji po kursach 3,00. Jasne że szansa na zakładkę znacznie rośnie, ale ja grając i próbując różnego rodzaju modyfikacje, doszedłem do wniosku że granie jak wyżej opisałeś nie ma sensu zawsze... tzn. wiadomo że czasem trzeba się dostosować do tego jak się kształtują kursy, ale w normalnym meczu 3,00 to jest bardzo dobry kurs do grania, 2,50 to tylko w meczach mocno overowych, gdzie jesteśmy mocno pewni.
Zresztą to wystarczy że sobie pykniesz w excelu tabelki dla tego i tego kursu, porównasz i przeanalizujesz, nie trzeba nawet zbyt wiele testów przeprowadzać, żeby to zobaczyć.
Zgadzam się.
Cóż trzeba znaleźc złoty środek. Jak wiadomo zarobek na tym systemie jest możliwy praktycznie tylko dzięki zakładkom, jednak za niski kurs = duży minus w przypadku chociażby pojedynczego 0-0.
Ja do tej pory łapałem zawsze 2.75. Czasem na początku meczu mozna łatwo zgarnąć @3, jednakże wraz z upływem czasu kurs @3 jest dostępny w nieopłacalnych już minutach, typu X9:00, co praktycznie uniemożliwia polowanie na zakładki.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Mam takie pytanie do Ciebie, jaki kurs najczęściej łapiesz?
Ja myślałem by brać takie które zapewniają zakładkę w X5 minucie. Na przykład gol do 60, pobieram kurs w 45. Chociaż trzeba dobrze trafić, bo uważam że granie ponizej kursu 2,5 meczów innych niz Gibraltar - Niemcy moze okazac sie stratą in a long term
W normalnym meczu kurs 3 jest optymalny a srednio 2-3 minutówa zakladka jest moim zdaniem bardzo dobra. Oczywiście że na początek zakladki sa grube, potem zwykle dopiero kolo 39 min bo doliczony czas gry w 1 połowie. Jak w 2 polowie sa zakladki przynajmniej po 2 min to jest świetnie. Oczywiście mógłbyś próbować łapać zakładki 5minutowe, ale to cały system wymagałby reorganizacji bo kurs jest nierozerwalnie polączony ze stawkowaniem. Do tego przy lapaniu Twoich zakladek, zysk z nich bylby o ponad połowe niższy niż jest to w tej chwili.

Zgadzam się.
Cóż trzeba znaleźc złoty środek. Jak wiadomo zarobek na tym systemie jest możliwy praktycznie tylko dzięki zakładkom, jednak za niski kurs = duży minus w przypadku chociażby pojedynczego 0-0.
Ja do tej pory łapałem zawsze 2.75. Czasem na początku meczu mozna łatwo zgarnąć @3, jednakże wraz z upływem czasu kurs @3 jest dostępny w nieopłacalnych już minutach, typu X9:00, co praktycznie uniemożliwia polowanie na zakładki.
Oczywiście że nie tylko dzięki zakładkom bo każda bramka w 2 połowie to + w stosunku do rynku przedmeczowego, nawet te bez zakładki. Łapanie kursu innego niż 3 przy tym stawkowaniu jest bezzasadne, co więcej lapanie 2.75 jest, bez obrazy, skrajna głupotą gdyż przyrost kursów wynosi od 2.25 kolejno 0.125 , 0.125, 0.125, 0.125 az do 2.75 i akurat jak chca Ci dać bonus w postaci 0.25 to Ty przed tym stawiasz ? Jednostki czasu są bardzo zbliżone pomiędzy zmianami kursów.
Dlatego ja gram albo normalnym stawkowaniem normalne mecze, albo lapaniem 2.5 te mocno overowe w których moja pewność jest bardzo wysoko. Staram sie unikać meczy w których kursy średnio łapią się na gre normalnym stawkowaniem ale przekonania nie ma aż tak dużego żeby grać 2.5
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Łapanie kursu innego niż 3 przy tym stawkowaniu jest bezzasadne, co więcej lapanie 2.75 jest, bez obrazy, skrajna głupotą gdyż przyrost kursów wynosi od 2.25 kolejno 0.125 , 0.125, 0.125, 0.125 az do 2.75 i akurat jak chca Ci dać bonus w postaci 0.25 to Ty przed tym stawiasz ? Jednostki czasu są bardzo zbliżone pomiędzy zmianami kursów.
Tutaj ważna uwaga jest apropo upłyniętego czasu a zmiany kursu. Pewnie niewielu z was obserwuje takie rzeczy bo zwyczajnie nie jesteście dociekliwi, ale w przedziałach kursów na jakich my operujemy, czas ten jest zwykle jednakowy pomiędzy 1 tickiem na bet365. Dopiero dla kursów wyższych, tak mniej więcej od 3,50 i dalej, czas dla jednego ticku będzie się różnił. Analogicznie dla niższych kursów, czas będzie proporcjonalnie większy dla 1 ticka, niż w przedziale, powiedzmy 2,00 - 3,50.
Zależy to też oczywiście od przebiegu spotkania, jego charakteru, jak i kwot stawianych przez samych ludzi na danym rynku na bet365 ;)
Generalnie jeśli ktoś jest zainteresowany, to ticki w przedziałach, które powinny was interesować kształtują się następująco:
2,00; 2,10; 2,20; 2,25; 2,37; 2,50; 2,62; 2,75; 3,00; 3,25; 3,40; 3,50; 3,75; 4,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 18

arko22

Użytkownik
19:00 Moenchengladbach - Zurich
21:05 Sevilla - Rijeka
21:05 Fiorentina - Din. Minsk
I ze znakiem zapytania:
21:05 Legia Warszawa - Trabzonspor
21:05 Standard de Liège - Feyenoord
 
firel 142

firel

Użytkownik
kolejno 0.125 , 0.125, 0.125, 0.125 az do 2.75 i akurat jak chca Ci dać bonus w postaci 0.25 to Ty przed tym stawiasz
Dobre spostrzeżenie.
A jak wygląda Twoje stawkowanie? Wciąż podobne do tego z jednego z pierwszych postów w tym systemie? Ja gram ten system &#39;na serio&#39; około tydzień i używałem na stały zysk na progu.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No a liczyles to ? Bo wymyśleć coś i grać to żaden problem.
Moj sposob i stawkowanie nie jest jakoś skomplikowane ani rewolucyjne ale mam wrazenie że posrod tylu sposobow grania ktore sie tu pojawiaja to chyba jako jedyne byli liczone z mysla o przegranych meczach. Bo jak sie wygrywa to jest + i tyle. Mniej czy wiecej ale zawsze +. Dla mnie najwazniejsze bylo zeby dojsc do sytuacji w ktorej srednio najmniej meczy na + potrzebuje żeby pokryć - z porażki.
Na dobra sprawe to moje stawkowanie też nie jest optymalne w dokladnym tego słowa znaczeniu. Może kiedyś mi się będzie chciało zrobić baze danych i napisać program który będzie mi wyznaczał jak stawkowac i co lapac aby było optymalnie, ale na ten moment ta wzgledna bliskosc mi wystarcza :p
 
noijuz 3

noijuz

Użytkownik
Ja dzisiaj tylko Borussia M., po za tym co pewniejsze sie wydawało to nie było zakładów. Young Boys - Sparta wydawało mi sie tez ciekawe, ale jak popatrzyłem ile bramek traci Sparta to mi sie odechciało grania tego.
 
firel 142

firel

Użytkownik
Dla mnie najwazniejsze bylo zeby dojsc do sytuacji w ktorej srednio najmniej meczy na + potrzebuje żeby pokryć - z porażki
Owszem, to wydaje sie kluczem ????
Czyli rozumiem że według Ciebie, na chwile obecną najlepsze będzie 3,5,8,13,20,35,50,80?
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Propozycje na dzisiaj:
Lyon- Caen
Almeria- Real
Heracles- Dordrecht
Hoffenheim- Frankfurt
e: kursy to były dramatyczne w tym meczu, trzeba było łapać 2.62 akurat przed golem
Wszystkie mecze wyglądają na overowe i raczej wszystkie będę grał, aczkolwiek coś czuję, że na holenderską nie będzie minutówek.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
11.45 Perth Glory - Newcastle Jets✅
18.00 Korona Kielce - Cracovia✅ (zakładka)
18.00 Zadar - RNK Split✅ (zakładka)
20.30 Lyon - Caen ✅ (zakładka)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 440

straszaksam

Użytkownik
Propozycje na dzisiaj:
Lyon- Caen
Almeria- Real
Heracles- Dordrecht
Hoffenheim- Frankfurt

Wszystkie mecze wyglądają na overowe i raczej wszystkie będę grał, aczkolwiek coś czuję, że na holenderską nie będzie minutówek.
Mam identyczny zestaw na dziś. Są jeszcze inne ciekawe (np. Creteil - Arles-Avignon), ale ja wolę nie ryzykować i grać te &#39;najpewniejsze&#39;
 
Do góry Bottom