>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

emm 99

emm

Użytkownik
marcim222 - ja Twojego dzis nic nie zagralem, Gafle za szybko, Sturm czesto blokowany, jak zaczynala Istra nie bylo mnie.
Dokladnie tez wydaje mi sie, ze niektore mecze sa raczej kiepskie, a tak ladnie wchodza.. Liverpool pewnie dzis ????
 
emm 99

emm

Użytkownik
Po glebszych przemysleniach i wkur.... sie na siebie stwierdzilem, ze pogram miesiac i po prostu zobacze jaki bedzie stan konta i wyplace pieniadze ok 20go listopada.
Stawkowal bede jednakowo ciagiem Fibonnaciego tj. 20,30,50,80,130...
Odpuszczam granie po 80`. Zakladki tylko w przypadku mozliwosci zlapania kursu 3 w x7`

Więc na dziś:
12:30
Cambuur - Fayenoord ✅

14:30
Tottenham - Newcastle ✅

15:30
Wolfsburg - Mainz ✅✅✅

15:30
Rosenborg - Sandnes ✅✅✅
16:30
Grodig - Salzburg ✅✅✅

18:00
Napoli - Verona ✅

18:00
Lillestrom - Start ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
11.00 Kashima - Urawa ✅ zakładka
11.00 Tokushima - Nagoya brak zakładów
13.30 Munich 1860 - Braunschweig✅ zakładka
15.00 Juventus - Palermo✅
15.30 Lech Poznań - Górnik Łęczna⛔ wykrakałem
18.00 Cesena - Inter✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 18

arko22

Użytkownik
11:00 G-Osaka - Tokyo gol 52&#39; ✅
Będę podawał od dziś swoje typy .Dziś grałem też trochę chińskiej myślę że warto grać. Życzę Wam i sobie powodzenia i wysokich wygranych.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Galaxy i jeden tenisik z glupia pozbawily mnie zarobku z tygodnia :dfdrgdf: i znowu trzeba odrabiac... ;)
Ja na szczęście wczoraj odpuściłem Liverpool i Romę. Choć trochę krwi Borussia napsuła. Ale dzień na ✅. Ogólnie to póki co poznaję system i gram za mniejsze stawki, ale już 3 razy zaliczyłem miny, w tym tydzień temu w piątek, na dwa wybrane mecze oba ⛔, a w niedzielę jeszcze zachciało mi się na wieczór brazylijskiej ligi i to samo. Co ciekawe, wszystkie te spotkania do 80 minuty były 0:0, ale bramki padały w końcu i zawsze kończyło się 1:0 ????

Dziś zastanowię się nad szlagierem ligi angielskiej Man U - Chelsea, może do tego wcześniej Everton. Z innych lig Salzburg, Bayern, może Atletico, coś się jeszcze znajdzie.
 
thestig 71

thestig

Użytkownik
Sogndal - Molde ode mnie. g. 18:00
edit: Malaga już dwie setki zmarnowała, obrona Rayo chyba niewyspana dziś. Tu będą gole
pisząc to padł gol.
 
A 18

arko22

Użytkownik
Na dziś jeszcze będę grał:
Norwegia
18:00 Viking - Aalesund gol 20&#39; ✅
Holandia
14:30 Utrecht - PSV Eindhoven gol 12&#39; ✅
Turcja Super Lig
15:00 Trabzonspor - Gaziantepspor gol 7&#39; z zakładką ✅
Hiszpania
19:00 Tenerife - Barcelona B gol 26&#39; ✅
Belgia
18:00 Anderlecht - Standard de Liège gol 79&#39; ✅
T-mobile Ekstraklapa
18:00 Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa gol 31&#39; ✅
Szkocja
14:00 Celtic - Kilmarnock Brak zakładów
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
11.00 Kashima - Urawa ✅ zakładka
11.00 Tokushima - Nagoya brak zakładów
13.30 Munich 1860 - Braunschweig✅ zakładka
15.00 Juventus - Palermo✅
15.30 Lech Poznań - Górnik Łęczna
18.00 Cesena - Inter
hehe, pomyślałem: kurde, niby gra takie spotkania, których a bym nie grał raczej nigdy, ale mu wchodzi... podebrałem sobie Lecha... no i przegrana :razz:
to tylko potwierdza, że jednak najlepiej samemu dobierać spotkania i ufać swoim wyborom ;)
@Edit
żeby byłą jasność, ja grałem do 80&#39;
 
emm 99

emm

Użytkownik
Dokladnie czesto tak wlasnie jest, niestety - wczoraj ktos podal Galaxy, poplynalem :p i dzis caly dzien tzn od 15ej, musialem odrabiac straty. Szkoda, ze z Salzburgiem nie pogralem dalej.. choc czulem to.
Ja skorzystalem z Juve i weszlo ladnie, choc moglo byc jeszcze ladniej, bo kursy byly bardzo wysokie, nie udalo sie jednak zlapac zakladki.

o 18 niezle wyglada Napoli + Legia.. z naciskiem na Napoli, ale to juz do indywidualnej analizy, a mnie najprawdopodobniej nie bedzie takze nie pogram.
 
Do góry Bottom