>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Lech ????, grałem do 70 minuty. Ale oczywiście bramka w końcu padła. Co poradzisz, nic nie poradzisz. Ja już polskiej ligi kijem nawet nie ruszam. Może jeszcze na wieczór coś wpadnie.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
do eMm
grajac 6 spotkan te wyzej jedno nie wchodzi ile jestes na plusie albo na minusie ??? oczywiscie liczac zakladki
Mocne :grin:
Grasz 6 zdarzen po kursie 1,05 - 1,1
1 nie wchodzi, ile jestes na plusie xDDD
Edit:
np ja poleglem na bayernie, zreszta na lechu tez ^^
 
emm 99

emm

Użytkownik
Pany pytanie za 100pkt, kto nie plynie na systemie a na innych smieciach? Pewnie niewielu... eMm lubi poplynac. A bylby prawie 1000zl na plusie jest -150.

Za tydzien bedzie + kilkaset zl, obiecuje - juz cos wychaczylem, ale spokojnie...

jako47 - rozumiem, ze kierujesz sie przypuszczeniami, a nie faktami - weszly wszystkie spotkania [7] Niestety dla mojego budzetu gralem tylko te przy ktorych sa ✅✅✅ plusy.

Gram roznymi stawkami, czasami zaczynam od poczatku czasami od 12-20` a pozniej jak mecz wyglada dobrze gram np.
12-20` 20zl
20-30` 50zl

Jestem elastyczny. Czasami tez minimalizuje straty kosztem ewentualnego zysku np. wczoraj Liveroopolu stracilem ok 170zl. A jakbym gral od 30 zwiekszajac x2 to byloby duuuuuuuzo wiecej, wlasnie byloby ;)
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Ja dziś popłynąłem na Lechu, nie będę ukrywał. Na mały ✅ Chelsea, ale znów kilka groszy odpadło na drugiej połowie Bayernu. Zastanawiam się właśnie nad spotkaniem ligi francuskiej które proponuje StraszakSam, jest jeszcze Atletico o tej porze i ewentualnie Benfica z ligi portugalskiej. A tak ogólnie to trzeba sobie zrobić parę dni przerwy i ogarnąć coś w następny weekend :]
 
S 1

slovinho

Użytkownik
Cholerny Lech strzelił podczas opóźnienia czasowego, polowałem na wyższy kurs, chciwość jest zła!

Dziś trzy spotkania z egzotycznych lig grałem od 55 minuty, 100% weszło z zakładką, np. Dep Cuenca- Ind de Valle po kursie 11.00:!:eek:pcja dla tych lubiących ruletke ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
no i może być dupa z tym we Francji... :/ liczyłęm tu na co najmniej dwa gole do przerwy a oni się tam tłuką tylko

@edit
parę dni temu właśnie o tym pisałem... no i jest nagle kiepski dzień
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Straszak, wyśle Ci rachunek ????
Co prawda ja gram cieniutko, ale to pewnie i tak lepiej niz u Ciebie grubo :p
Coś tam się dzieje więc czaruj, jak wejdzie to będzie ładnie
 
Do góry Bottom