>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

marcim222 65

marcim222

Użytkownik
15.00 Istra 1961 - Belupo✅ zakładka
15.00 Crotone - Cittadella brak zakładów
15.30 Frankfurt - Stuttgart ✅
16.00 Sturm Graz - Rapid✅ zakładka
16.00 Hacken - Gefle✅ zakładka
18.00 Parma - Sassuolo✅ zakładka
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
thestig 71

thestig

Użytkownik
Co do Gran Derbi moje przemyślenia - oczywiście jak najbardziej do obstawiania, ale mogą być komplikacje tzn. kursy niedoszacowane, zakłady będą się blokować jak tylko ktoś kogoś szturchnie w polu karnym, poza polem karnym każdy ostrzejszy faul = blokowanie zakładów, bo wiadomo, że to będzie pachnieć czerwoną kartką... no nic, zobaczymy, może nie będzie tak źle...
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Co do Gran Derbi moje przemyślenia - oczywiście jak najbardziej do obstawiania, ale mogą być komplikacje tzn. kursy niedoszacowane, zakłady będą się blokować jak tylko ktoś kogoś szturchnie w polu karnym, poza polem karnym każdy ostrzejszy faul = blokowanie zakładów, bo wiadomo, że to będzie pachnieć czerwoną kartką... no nic, zobaczymy, może nie będzie tak źle...
co? ????
a co ma w ogóle ranga meczu do tego jaki trader będzie sprawował władzę nad zakładami w tym meczu?
 
thestig 71

thestig

Użytkownik
Po prostu mecz tej rangi ogląda i obstawia X razy więcej ludzi niż przeciętny mecz La Liga, a buk to nie jest organizacja charytatywna. Chcą zarobić, będą mega ostrożni na pewno. Naprawdę nigdy nie zaobserwowałeś jak często się blokują zakłady w szlagierowych spotkaniach?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
właśnie sęk w tym, że im wyższa ranga spotkania, tym lepiej to funkcjonuje. W ligach &#39;podrzędnych&#39;, szczególnie w ameryce południowej, obserwatorzy na stadionie są bardzo narwani chyba i wysyłają bardzo szybko komendy do biura.
W tych lepszych ligach, nie ma takich cyrków, bo organizacje zajmujące się wysyłaniem takich obserwatorów na stadion, mają dużą pulę osób i wybierają tych, na których mogą polegać.
Ty teraz z kolei zacząłeś mówić, że buk to nie organizacja charytatywna, a najpierw mówisz o przedwczesnym blokowaniu. To zdecyduj się, czy mówisz o błędach bukmachera wynikających ze zbyt późnego zamykania zakładów, czy zamykaniu zakładów w sytuacjach, kiedy nie ma takiej potrzeby (a to juz jest wina relacji obserwatora, który jest na stadionie... a nawet nie tyle relacji, co po prostu komend, jakie wysyła do centrali).
Takż reasumując, jedyne czego się bać w El Classico to kursów i stawkowania :razz:
 
S 1

slovinho

Użytkownik
Co do blokowania rynku, wydaje mi się że oni oceniają również stawki i jakieś wyjątkowe zakłady( typu nagle ktoś postawił w 46minucie na bramke danej drużyny nienaturalnie dużą sumę) pali im się czerwona lampka i wtedy mogą blokować rynek szczególnie w tych egzotycznych ligach pewnie bardziej narażonych na korupcje drużyn. Niech się może jakiś trader z bet365 wypowie ????
 
emm 99

emm

Użytkownik
Wszystko zalezec bedzie od pierwszych kilkunastu minut, czy zaklady sa blokowane i jakie sa wystawione kursy. Takze pozostaje byc cierpliwym.
Ta Borussia z Dortmund cos strzeli, patrzy ktos?

marcim222 - to co chlopak wyprawia to szok! Bardzo dobrze dobrane mecze, od kilku postow - gratuluje, a jaki skromny ;)
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Dzięki panowie. Cieszy mnie, że ktoś docenia moje starania, choć jeszcze niedawno moje typy były tutaj przez niektórych wyśmiewane. Mam nadzieję, że jesteście przygotowani na ewentualną porażkę bo ona prędzej czy później nadejdzie. (Mam nadzieję, że jedna i mam nadzieję, że jak najpóźniej):]
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Dzięki panowie. Cieszy mnie, że ktoś docenia moje starania, choć jeszcze niedawno moje typy były tutaj przez niektórych wyśmiewane. Mam nadzieję, że jesteście przygotowani na ewentualną porażkę bo ona prędzej czy później nadejdzie. (Mam nadzieję, że jedna i mam nadzieję, że jak najpóźniej):]
W jaki sposób analizujesz/dobierasz meczze? Bo przyznam szczerze że niektóre Twoje typy aż mnie zadziwiają ????
 
Do góry Bottom