>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX minuty- progresja

yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Była już rozmowa na ten temat więc troche odswiezymy.
Granie jednej połowy jest o tyle ryzykowne, że tracisz już 50% szansy na gola (a to jest dużo).
Do tego granie na kolejną bramkę jest często ryzykowne, a łapiąc tylko mecze 0:0 do przerwy za dużo omija Cię wygranych.
Przewagę grania w drugiej połowie widzę w:
1) mniejszej kasy wymaganej na mecz
2) po pierwszej połowie widać czy gracze chcę zdobyć bramkę czy też nie ????
3) w drugiej połowie statystycznie pada wiecęj bramek
4) tracisz mniej czasu na ślęczenie przed kompem
ale nawet jeśli jest, to i tak nie przemawia za Twoją teorią, bo kursy na gola do &lt;xx minut są zawsze zauważalnie wyższe w pierwszej połowie, niż w drugiej.
Dokladnie tak jest ze kursy w 2 polowie z reguly maleja (to wtedy bys musial lapac kursy ponizej @3 i stawke podniesc). Chyba ze w dalszym ciagu po 1 polowie jest 0:0 i sie nic nie dzieje na boisku to kursy sa wysokie, ale wtedy jest wieksze ryzyko ze taki wynik sie utrzyma do konca meczu.
 
E 6

esqlap

Użytkownik
Zastanawiam się, czy nie jest bezpieczniej grać tym sposobem od drugiej połowy? Zmniejszamy tym samym ilość progów, co w przypadku raku strzelonej bramki nie bije nas tak bardzo po kieszeni. Jak wiadomo, statystycznie większa ilość bramek pada w drugich połowach, natomiast przy wyselekcjonowanym przez nas meczu, co do którego mamy pewność, że padnie min. 1 bramka a do przerwy nie padła, mamy mniejszą stratę...

Przemyślenie czysto teoretyczne...
Wydaje mi się, że bedzie z tym więcej &#39;roboty&#39; trzeba obserwować wytypowane mecze i liczyć, że któryś będzie &quot;do grania&quot; (czyli ze bedzie HT 0-0), czyli może być nawet taka sytuacja, że wytypujesz w danym dniu np 30 meczy z czego żaden nie bedzie do zagrania bo wszedzie padnie bramka w pierwszej polowie, a czasu stracisz dużo. Druga sprawa, że skuteczność spadnie i tym samym zyski też, więc co z tego, że bedziesz mniej tracił jak będzie to się działo częściej, na przykład jesli teraz Twoja skutecznosc typowania over 0,5 w meczu wynosi 19/20 czyli 95% to przy luźnym założeniu, że co 5 mecz będzie 0-0 HT to Twoja skuteczność spadnie w powyższym przykładzie do 3/4 czyli 75%. Oczywiscie mozesz utrzymac 95% skutecznosc jesli wszystkie Twoje typy beda sie konczyc 0-0 HT ale w to wątpie ;)
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Była już rozmowa na ten temat więc troche odswiezymy.
Cytat:
Napisał voic3d -&gt;
Granie jednej połowy jest o tyle ryzykowne, że tracisz już 50% szansy na gola (a to jest dużo).
Do tego granie na kolejną bramkę jest często ryzykowne, a łapiąc tylko mecze 0:0 do przerwy za dużo omija Cię wygranych.
Przewagę grania w drugiej połowie widzę w:
1) mniejszej kasy wymaganej na mecz
2) po pierwszej połowie widać czy gracze chcę zdobyć bramkę czy też nie
3) w drugiej połowie statystycznie pada wiecęj bramek
4) tracisz mniej czasu na ślęczenie przed kompem
Wydaje mi się, że bedzie z tym więcej &#39;roboty&#39; trzeba obserwować wytypowane mecze i liczyć, że któryś będzie &quot;do grania&quot; (czyli ze bedzie HT 0-0), czyli może być nawet taka sytuacja, że wytypujesz w danym dniu np 30 meczy z czego żaden nie bedzie do zagrania bo wszedzie padnie bramka w pierwszej polowie, a czasu stracisz dużo. Druga sprawa, że skuteczność spadnie i tym samym zyski też, więc co z tego, że bedziesz mniej tracił jak będzie to się działo częściej, na przykład jesli teraz Twoja skutecznosc typowania over 0,5 w meczu wynosi 19/20 czyli 95% to przy luźnym założeniu, że co 5 mecz będzie 0-0 HT to Twoja skuteczność spadnie w powyższym przykładzie do 3/4 czyli 75%. Oczywiscie mozesz utrzymac 95% skutecznosc jesli wszystkie Twoje typy beda sie konczyc 0-0 HT ale w to wątpie
Dzięki za Wasze opinie.
pozdrawiam
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Chcialem dodac ze wcale nie musi byc w meczu wynik do przerwy 0:0 zeby ten mecz grac. Moze byc i bramka w 1 polowie a nawet i kilka bramek. Tylko wtedy trzeba sobie popatrzec na staty z 1 polowy. No i tez zalezy kto te bramki strzelil i ile. Tylko ze im wiecej bramek strzelonych tym mniejsze kursy.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Ja tak odnośnie goli w pierwszej i drugiej połowie. policzyłem sobie jak to w niemeickiej bundeslidze wygladało. skupiłem się na okolicznościach pierwszego gola w meczu. podzieliłem na 10minutówki i wygląda tak. 0-10 minut 21goli, 11-20 31 goli, 21-30 22 gole, 31-40 22 gole, 40-45 8 goli, po przerwie 46-50 3 gole, 51-60 8 goli, 61-70 9 goli.
Jesli dobrze wszystko podsumowałem to w 104 meczach pierwszy gol padał w pierwszej połowie, w 20 meczach w drugiej (do 70 minuty, bo remisy bezbramkowe i te z późniejszym golem policzyłem jako typy przegrane). 42 mecze to było 0-0 do przerwy. dalej 12 skończyło się bez gola, w 10 meczach gol padł po 70 minucie, w 20 meczach pierwszy gol padał przed 70 minutą. powinno wyjść 146 meczów. Trochę mało to czytelne, ale jeśli ktoś chce stawiać na gol po przerwie, to na 42 typy wejdzie 30. grając od początku meczu do 70 minuty tylko ( od 70 minuty 10 typów wchodzi, 12 nie) 124 mecze na 146 są wygrane dla nas.
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Z kolei, jak zerkniesz na statystyki naszej polskiej kopanej z ubiegłego sezonu to zobaczysz, że w II połowie padło ponad 60% wszystkich strzelonych bramek.
W obecnym sezonie jest 50/50 (jak na razie).
pozdrawiam
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Jesli dobrze wszystko podsumowałem to w 104 meczach pierwszy gol padał w pierwszej połowie, w 20 meczach w drugiej (do 70 minuty, bo remisy bezbramkowe i te z późniejszym golem policzyłem jako typy przegrane).
Pomijajac fakt czy granie od 2 polowy jest oplacalne itd. I nie musi byc 0:0 do przerwy zeby grac 2 polowe. To czemu liczysz tylko do 70 minuty? Czyli grasz 25 minut? A gdzie reszta meczu? Grajac 2 polowe grasz do konca meczu. Wiec te mecze z pozniejszym golem powinneles policzyc na plus.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Pomijajac fakt czy granie od 2 polowy jest oplacalne itd. I nie musi byc 0:0 do przerwy zeby grac 2 polowe. To czemu liczysz tylko do 70 minuty? Czyli grasz 25 minut? A gdzie reszta meczu? Grajac 2 polowe grasz do konca meczu. Wiec te mecze z pozniejszym golem powinneles policzyc na plus.

Do 70 minuty to liczyłem mecze obstawione od początku, a nie od drugej połowy. te z drugą połowe liczyłem do 90. ok nieważne, widocznie mało czytelnie napisałem.
Sprawdziłem drugie połowy bez względu na wynik w pierwszej. W 31 meczach na 153 rozegrane w tym sezonie nie padła bramka po 45 minucie. jesli ktoś chce tylko po przerwie obstawiać to co piąty mecz nie wejdzie.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Sprawdziłem drugie połowy bez względu na wynik w pierwszej. W 31 meczach na 153 rozegrane w tym sezonie nie padła bramka po 45 minucie. jesli ktoś chce tylko po przerwie obstawiać to co piąty mecz nie wejdzie.
Przeciez nikt nie musi calej kolejki bundesligi grac. Bo to by bylo bez sensu grac kazdy mecz. Z pomoca selekcji dalo by sie ominac pare nie trafionych meczy. Mozna tez grac inne ligii np. Niemcy 2 , Austrie 1 i 2, Holandie a nawet Japonie.
Kolega @Caranthir opisywal to w tym temacie: http://forum.bukmacherskie.com/f18/gol-do-xx-minuty-2-polowa-124433.html

Wersja hardkorowa to ze jak gol czy nawet pare goli wpadnie w 1 polowie to mozna grac od 2 polowy ????
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
System Hanka można zabezpieczyć w pewien sposób, wybierając mecze 10 meczy które będziemy grać progresją ( najlepiej aby nie były w tym samym czasie np. od czwartku do poniedziałku).Zabezpieczenie wygląda w ten sposób że stawiamy te 10 meczy na kuponie grupowym 2 z 10 za 45 zł.W sytuacji jeżeli wystąpią 2 mecze z wynikiem 0:0 mamy trafione dwie grupy więc (przyjmując że kurs na 0:0 mamy ok 14 ) wygrywamy 195 zł które jest rekompensatą za przegrane progresje. Co o tym myślicie? czy sensu brak?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
System Hanka można zabezpieczyć w pewien sposób, wybierając mecze 10 meczy które będziemy grać progresją ( najlepiej aby nie były w tym samym czasie np. od czwartku do poniedziałku).Zabezpieczenie wygląda w ten sposób że stawiamy te 10 meczy na kuponie grupowym 2 z 10 za 45 zł.W sytuacji jeżeli wystąpią 2 mecze z wynikiem 0:0 mamy trafione dwie grupy więc (przyjmując że kurs na 0:0 mamy ok 14 ) wygrywamy 195 zł które jest rekompensatą za przegrane progresje. Co o tym myślicie? czy sensu brak?
no raczej bez sensu, bo tym samym obcinasz sobie zysk... jak się boisz strat, to po prostu zmniejsz stawki.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
A mnie ciekawi czy ktoś gra bez selekcji (jak leci) i jak na tym wychodzi?
Grając tym systemem to mam wrażenie, że trzeba być dobrym typerem. Może nie rewelacyjnym ale przynajmniej dobrym bo po jednej porażce potem jest odrabiania dość dużo. Ktoś pisał, że ok. 10 typów potem musi być wygranych by odrobić stratę. Ale to chyba trudno obliczyć bo zakładając,że są te same stawki to wchodzą różnie więc różnie się wygrywa na danym meczu.
Ja się kieruję formą w ostatnich meczach, wybieram max overowe zespoły grające ofensywnie, ilością strzelonych bramek na mecz danej drużyny i to wszystko. Jak na tym wyjdę zobaczymy. Na brudno szło dobrze ale to tylko 37 typów więc mało by coś stwierdzić. Na te 37 była jedna przegrana. Najlepiej mieć tym większy zapas gotówki na ile jesteśmy skuteczni w swoich wyborach. Ja w tej chwili mogę sobie pozwolić na 2 przegrane z rzędu. Potem zero na koncie ????
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Wielkie dzięki za założenie tematu i statystyki.
Pomysł wydaje się naprawdę fajny bo można połączyć emocje z relacji na żywo wraz z profitem, co prawda po przestudiowaniu wielu tematów progresja wydaje się być rodzajem bankructwa to ten temat, a dokładniej statystyki Hanka z początku tematu interesujące. Zostało mi z jakieś kilkadziesiąt funtów na bet365 wiec gdy będę miał dostęp do porządnego i internetu tez podzielę się moimi doświadczeniami.
Jeszcze raz dzięki tym, którzy się udzielają i pomagają wyjaśnić niejasności, powodzenia w tym systemie i czas pokaże efekty ????
 
B 8

baldrick

Użytkownik
Mam 2 pytanka, jeżeli gol pada w minucie z zerem z tyłu, to czy gol przed minutą X0 liczy się jako znak mniejsze czy mniejsze równe? A drugie, mam 9 minutę, stan 0:0, kurs na gol przed 20 3.5, przed 30 2 z czymś, autor tu mówił, że niekiedy gol pokrywał mu 2 linie, to jak to wygląda? Trzymamy się schematu i wystawiamy jeden zakład co 10 minut, czy dajemy z jakąś nawiązką od razu 2 zakład mając na niego 20 minut z mniejszym kursem.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Sam decydujesz kiedy postawić następny próg. Czasem np. Już w 22 czy w 23 minucie jest wysoki kurs na gol przed 40 i warto postawić, a czasem 29 minuta i kurs jest stosunkowo niski. Jaki zysk oczekujesz wtedy stawiasz. Weź pod uwagę kwotę jaka postawiłeś od początku i jaki jest kurs w danej minucie. Poza tematem, to historia dzisiaj. Żona była w sklepie i facet cieszy się z wyniku meczu, mówi ze jak jeszcze spursi wygrają tez 2:1 to będzie dobrze. Taka historia.
 
K 0

klimor

Użytkownik
dzis ogladalem na live zakaldy meczu Interu i byl zaklad 0-10 min i 10-20 min pozniej juz nie bylo i w tym 3 progu wlasnie padl gol... ???? i juz pozniej zaklad na 30-40min sie pojawil ...
jak mozecie to prosze o odp czy to jest normalne a miejsce mialo na expekt i na jakich gracie bukach.?
pozdrawiam.
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
i tak patrzyles na zle zaklady... tutaj chodzi o zaklady gol do 10min, gol do 20 min, gol do xx minuty a nie o gole w przedzialach minutowych, na ktore patrzyles
oferte na ten system ma bodajze tylko bet365 i rowniez tam gralem ten mecz i nie bylo problemow
 
Do góry Bottom