>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX minuty- progresja

X 49

xxxx1234

Użytkownik
A co byś chciał zrobić??? Jeszcze, możesz pograć mecz do końca czyli over 0,5 w meczu ale straty są dużo większe jeśli jednak nie wejdzie. Ewentualnie wyliczyć sobie kolejne 8 progów i w następnym meczu kontynuować progresje, ale wtedy to już wchodzą w grę jakieś astronomiczne kwoty.
 
C 0

ceber84

Użytkownik
Pisałem już tutaj że odpuszczam takie granie ale z drugiej strony jestem człowiekiem który łatwo się nie podaję i zacząłem próbować grać w ten sposób na underdoga i powiem wam że jak na razie efekty są,oczywiście szansę na przegraną się zwiększają ale szczerze mówiąc wolę przegrać z kursami @7,00-9,00 i nie angażować dużo cennych jednostek
l[/url]
O 17:00 gram na Sonderjyske
Co jesli dog strzeli samobuja, jak jest rozliczny zaklad?
 
C 0

ceber84

Użytkownik
punkt jest zaliczany dla faworyta, bramke (OG) strzela dog na ktorego stawiasz, tzn ze wygrywasz?? Pytam bo nie spotkalem sie z tym nigdy
 
C 0

ceber84

Użytkownik
Czy jesteś pewien? wlasnie sobie przypomnialem ze kiedys zagralem u naziemnego buka zawodnik ktory strzeli pierwsza bramke w jakims meczu ligi angielskiej, i padl OG. wygralem wtedy bo OG sie nie liczy
 
C 0

ceber84

Użytkownik
Hank
Twoj system mozna rownie dobrze wykorzystac w serii rzutów karnych na rynek &quot;nie strzeli karnego&quot; gdzie kurs jest okolo 3.25(bet365). oczywiscie jezeli nie zblokuja rynkow
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Chyba nie rozumiesz istoty tego systemu, skoro takie porównanie, bo to rownie dobrze moznaby porownac do progresji na jakikolwiek kurs w okolicach 3,00, np. progresji na remisy ????
 
D 0

dahid84

Użytkownik
Czy ktoś mi moze powiedzieć jaka jest różnica w zysku stawiając 200zł na overa 0,5 a zagraniem progresją &quot;gol do xx minuty&quot; ? NIE grając zakładek ?
 
firel 142

firel

Użytkownik
Czy ktoś mi moze powiedzieć jaka jest różnica w zysku stawiając 200zł na overa 0,5 a zagraniem progresją &quot;gol do xx minuty&quot; ? NIE grając zakładek ?
Grając ten system nawet bez zakladki uzyskamy wiekszy zysk niz przy grze o0.5 pre.
 
Do góry Bottom