>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Futsal

interista18 773

interista18

Użytkownik
Za nami półfinały final four Pucharu UEFA, czyli najważniejszych rozgrywek futsalowych na Starym Kontynencie. Trzech spośród czterech z finalistów brało udział w imprezie rok temu, a są to Dynamo Moskwa, Kairat Ałmaty oraz FC Barcelona. Czwartym zespołem jest azerski Araz, który jest gospodarzem turnieju.

Pierwszy półfinał rozpoczął się zgodnie z przewidywaniami, czyli atakiem rosyjskiej drużyny. Jednak od mniej więcej dziesiątej pierwszej połowy do głosu zaczęli dochodzić Kazachowie. Od tego momentu oraz gry się zmienił i to Kairat przejął inicjatywę i częściej atakował bramkę rywali. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym, co w futsalu zdarza się niezwykle rzadko. Po golu dla Dynama w piątej minucie drugiej połowy kazachska drużyna jeszcze zacieklej zaczęła atakować rosyjską bramkę, co po kilku minutach zaowocowało wyrównującym golem. Niestety sto sekund przed końcem regulaminowego czasu Dynamo strzeliło gola na 2:1 z rzutu wolnego, podyktowanym za dotknięcie piłki ręką. Kairat miał w drugiej połowie poprzeczkę, słupek i w mojej ocenie byli drużyną dużo lepszą od Dynama.
Drugi mecz oglądałem tylko urywkami. Wynik remisowy jest dość niespodziewanym rezultatem patrząc na kadry obu kubów. Było widać różnicę w umiejętnościach poszczególnych zawodników, ale przyznam, że ekipa z Azerbejdżanu pozytywnie mnie zaskoczyła, bo myślałem że będzie to jednostronny mecz. Hiszpański klub miał więcej okazji, jednak nie przełożyło się to na gole, i sprawa awansu rozstrzygnęła się dopiero w rzutach karnych.
Dzisiaj jest finał oraz mecz o trzecie miejsce. Spróbuję zagrać na dwóch minimalnych faworytów obu meczów. Kairat jest zespołem lepszym od Arazu, jednak publiczność zrobi swoje i będziemy mieć do czynienia z wyrównanym meczu, z którego zwycięsko wyjdzie klub z Ałmatów. W finale stawiam po takim samym kursie na zwycięstwo Barcelony, która w porównaniu do Dynama zaprezentowała się lepiej. Kadry obu zespołów są porównywalne, jednak postawa Dynamo w półfinałowym meczu sprawia, że tytuł po dwóch latach myślę, że wróci do stolicy Katalonii.

Kairat - Araz Kairat @ 2,25 Bet365 ⛔
Barcelona - Dynamo Barcelona @ 2,25 Bet365 ⛔
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Asti - Luparanse

Sezon na piłkę nożna się powoli kończy, to skupię się teraz trochę na futsalu, bo jest bardzo mała aktywność naw tym dziale.
Będzie krótko, bo zaraz mecz.
Jest to rewanż półfinału play-offów. W pierwszym meczu dość niespodziewanie padł wynik 4-2 dla Luparanse. Asti sezon zasadniczy skończyło na pierwszym meczu, z bardzo dobrym bilansem u siebie 7-2-0. Goście dzisiejszego spotkania zajęli czwarte miejsce. Początkowo chciałem tu zagrać na wygraną Asti, jednak wobec dobrej ostatnio dyspozycji Luparanse i przede wszystkim ich dobrej gry na wyjeździe wolę iść w stronę bramek. W ostatnich pięciu meczach gospodarzy za każdym razem pokrywana była linia sześciu bramek, a w meczach gości dwa razy. Ogólnie Luparanse jest drużyną o wiele bardziej utytułowaną, a Asti dopiero od niedawna włączył się do czołówki włoskich zespołów. Asti musi odrobić stratę z pierwszego meczu, więc będą musieli od początku zaatakować, co tylko zwiększy szansę do kontry dla gości. Stawka jest duża, więc liczę na zero kalkulacji i walkę na całego. H2H obu drużyn także sprzyjające ku overowi (4/5). Mecz ma być live na becie, więc w trakcie meczu też można pograć.

powyżej 5,5 @ 1,66 Bet365 ✅ 5-5 już w pierwszej połowie over pokryty :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Asia Games AFF Futsal Championship

Tajlandia - Laos (Handicap +15.5) ✅✅✅
Typ : Laos +15.5 @ 1.83 Bet365


Kolejny typ z Azja games, no cóż, nie będę ukrywał że jestem w szoku,bo linia bardzo wysoka nawet jak na Laos,oczywiście nie jest to taka petarda jak dodatnie handi w ręczną na Mongolie które podawałem przed chwilą ale linia również bardzo fajna, Laos dziś tylko zremisował z mega słabymi Filipinami 4-4 a Tajlandia pokonała Filipiny &quot;tylko&quot; 16-1, tak więc 15 golami, teoretycznie Laos to podobny poziom do Filipińczyków ale tylko na papierze i w rankingu, bo Laos prezentuje się zdecydowanie lepiej od najgorszych przez ostanie lata Filipińczyków,przed rokiem Taje wygrali z nimi 20-1,dzis &quot;tylko&quot; 15-1, skoro tyle wygrali z najgorszą drużyną nie sądze że w kolejnym drugim już meczu będą się za wszelką cene spinać by wygrać 16 golami z Laosem,który też pewnie coś tam strzeli a i nie powinien stracić 16 goli, przed południem linia wystawiona na ten mecz to -8.5 @ 1.50 w BetCity, ta była za niska i była promocją ale ta wg mnie jest o jakies 2-3 gole przynajmniej zaniżona i nie przewiduje dziś większej wygranej Tajów jak 12-13 bramkami​
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Asia Games AFF Futsal Championship

Indonezja - Australia
Typ : 1 @ 8.00 bet365 ✅✅✅
Typ : Indonezja +2.5 @ 1.85 BetCity ✅✅✅


Krótko opisze czemu tak, może będzie to jedynie opis statystyczny i tego co zaobserwowałem ale względem kursu mi wystarczy by zagrać.



Krótko i na temat

Jak widzimy Australia w pierwszym meczu wygrała 13-1 ze słabym Brunei, dzień pózniej wygrana z Malezją 3-0, teraz wyniki Indonezji, wygrana 15-1 z Brunei, 6-1 z Malezją i 14-3 z Timorem Wschodnim tak więc mamy doskonałe zestawienie formy i porównanie obu drużyn z tymi samymi rywalami, dwa razy wyżej o 3 gole z Brunei i o 5 z Malezją wygrali Indonezyjczycy, dla mnie kurs 8.00 na ich wygraną to dużo za dużo, nie wspominając już o dodatnim handicapie, jak przegrają to wg mnie minimalnie ale jestem dobrej myśli co do wygranej.

FT : 4-1

izzzi :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Futsal Ekstraklasa
Niedziela, godz. 18.00
Rekord Bielsko-Biała - AZS UG Gdańsk over 6.5 - 1.77
(betcity)
W niedzielę o godz. 18.00 w Bielsku zagrają dwie ekipy z różnymi aspiracjami na sezon 2014/2015. Rekord to mistrz Polski, który nie tak dawno był bardzo blisko historycznego sukcesu w europejskich pucharach. To właśnie na tych rozgrywkach skupiła się ekipa Adama Krygera. Teraz czas na zbieranie punktów w lidze. Początek sezonu ekstraklasy, ze względu na start w pucharach, został nieco odpuszczony przez Rekord. Czas na powrót na właściwe tory. Moment na to idealny. AZS UG to słabo zorganizowana ekipa, która chce tylko utrzymać się w lidze.
W ostatnim meczu (zaległym) Rekord przegrał u siebie 2:3 z Gattą. W 5. kolejce trzeba odrobić straty. AZS UG może powalczyć jeszcze na własnym parkiecie. Z wyjazdów punktów jeszcze nie przywieźli (2:4 w Katowicach i aż 3:8 w Krakowie). Rekord lubi strzelać, więc... over 6.5 to dla mnie linia cudo!!!
Wyniki Rekordu:
2:2 Wisła (w), 5:3 Gwiazda (d), 2:3 Gatta (d), 8:3 Pogoń 04 (w).
Wyniki AZS UG:
2:3 GAF Jasna (d), 2:4 AZS UŚ (w), 3:8 Wisła (w), 2:2 Gwiazda (d).
Tabela:
4. Rekord B-B 4 mecze - 7 punktów - 17-11
12. AZS UG 4 mecze - 1 punkt - bramki 9-17
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
W ten weekend ruszają liga Polska, Holenderska, Portugalska, Czeska, Włoska a oferta u buków zerowa. Jak w tamtym sezonie kilkoro buków miało oferty na wybrane ligi to w chwili pisania posta favbet i betcity mają zakłady na jeden mecz z ligi rosyjskiej i to cała oferta buków na najbliższe dni. Warto wspomnieć że liga Brazylijska i Hiszpańska jest również w ten weekend. Albo buki zaspały z ofertą albo nie mają zysków z zakładów na futsal i widocznie nie opłaca im się takiej oferty tworzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 587

camor111

Użytkownik
Niestety oferta futsalu jest baaaaardzo niewielka,ale postaram sie podawac przynajmniej 1 typ naszej ligi w kolejce.

Dzis derby w Chorzowie. Przyjezdza AZS UŚ, ktory ostatnio forma nie grzeszy...
U gosci kluczowa postacia jest bramkarz, Krzyska, ktory juz niejednokrotnie ratowal im punkty czy tez chronil przed kompromitacja (tak jak ostatnio z Gatta) i Gladczak, ktory jest filarem defensywy i jedynym zawodnikiem,ktory moze strzelic z dystansu. Reszta ludzi to zwykli, przecietni futsalowcy,ktorzy jeszcze rok temu prezentowali poziom 2ligowy i dzis nie powinni miec argumentow, zeby sie przeciwstawic Clearexowi.

U gospodarzy juz w pelni zdrowy, jeden z najlepszych zawodnikow calej ligi - Budniak. Do tego super forma bylego reprezentanta Segeta i nienajgorsze wystepy Gollego,Zastawnika i Wojtyny. Do bramki najprawdopodobniej wroci mistrz Polski z zeszlego sezonu - Dworzecki, ktory gwarantuje dobry poziom &quot;na linii&quot;.

Gospodarze beda bronic wysoko, wiec gosciom nie zostanie nic innego jak granie &quot;na sciane&quot;, co nie powinno przynosic w ogole rezultatu, ze wzgledu na obecnosc takich defensywnych zawodnikow jak Salisz i Miozga.

Dodatkowym argumentem jest kontuzja Dury,ktory byl wyrozniajacym sie zawodnikiem ekipy z Katowic (noga w gipsie). U gospodarzy kadra bez absencji.

Clearex Chorzow vs AZS US Katowice
typ : 1
bukmacher : na chwile obecna for tuna, ale bet365 tez powinno wystawic kursy na 1-2h przed spotkaniem
kurs : 1,65 w fortunie, na bet 365 wciaz czekam

✅✅6:1✅✅

stawka : 6j/10j

edit : Wszystko co opisalem wyzej sie sprawdzilo...no,poza tym,ze w bramce chorzowian stal purolczak,a nie dworzecki.
 
C 587

camor111

Użytkownik
Na dziś dwa kupony ;)
nr1 )
Rekord B-B vs Clearex Chorzów 1
Red Devils Chojnice vs Euromaster Glogow 1
kurs : 2,17
buk : for tuna ( mozna obserwowac bet 365, czesto na 2h przede meczem puszczaja oferte z futsalu )
Pierwszy mecz, uznawany za hit kolejki powinien przynieść sporo emocji. Bielszczanie w ostatnim meczu przegrali z Gatta, ale z przebiegu spotkania byli zespolem lepszym. Mocna defensywna powinna sobie poradzic z ekipa z Clearexu, jesli nie zawodnicy nie popelnia indywidualnych bledow jak ostatnio z Gatta.
W Clearexie srednia atmosfera, zawodnicy mysla o zmianie klubow, paru dostalo w poprzednim tygodniu kary za...gre w ligach srodowiskowych [!]. Poza Budniakiem i Gollym, ktorzy potrafia wygrac pojedynek 1vs1, Chorzowianie nie powinni miec zadnych argumentow na pokonanie defensywy gospodarzy. Stale fragmenty nie istnieja, a schematow ataku pozycyjnego jest tylko 2, wiec rekordzisci na pewno szybko to rozszyfruja.
Douglas, Poplawski, Vakhula, Janovsky czy silny piwot Marek, powinni bez problemu pomoc swojemu klubowi zainkasowac 3 pkty.
Drugi mecz powinien miec jeszcze bardziej jednostronny przebieg jak ten wyzej opisany. Goscie na wyjazdach sa tragiczni...zdobyli punkt w Chorzowie , ale patrzac na sam mecz, nie zasluzyli na jego zdobycie. Bracia Pieczynscy w starciu z takim zawodnikami jak Holy, Wojciechowski, Kriezel czy Sobanski nie powinni miec nic do powiedzenia.
Skoro Gatta i Torun zostali zmiażdzeni w Chojnicach, to Glogowianie, ktorzy na wyjazdach prezentuja sie baaaardzo slabo, nie powinni nawet zagrozic Gatcie.
ja gram mocno 7j/10

nr 2 )
AZ US KATOWICE vs POGON SZCZECIN
typ 1
kurs 3,5
buk : j.w UŚ na wyjazdach, a UŚ u siebie to dwa inne zespoly. Poza ostatnim domowym spotkaniem z Gatta, ktory im ewidentnie nie wyszedl, graja tam na prawde solidnie. Pokonali dwie ekipy z Gliwic, Torun i pechowo zremisowali z Gwiazdą. Jesli chodzi o sklad, to zagraja podobnie jak ostatnio, czyli jedynie bez Dury, ktory leczy kontuzje.
Pogon przyjezdza do Katowic BARDZO OSLABIONA. Brak Soleckiego juz w ostatnich meczach byl bardzo widoczny, a dzis dodatkowo nie zagra Shamoti, ktory w poprzedniej kolejce zostal odwieziony prosto z hali na pogotowie.
Kolejnym argumentem za tym,zeby sprobowac gre na gospodarzy jest ich DUZA przewaga fizyczna...Tacy zawodnicy jak Gladczak czy JAsinski powinni miec duze pole do popisu i zagrania &quot;na sciane&quot; powinny przynosic dzis efekt. Tym bardziej ze defensorzy przeciwnikow do jakichs tuzów nie należą.
Ze wzgledu na znaczne oslabienia gosci i niezla gre Akademikow u siebie, pokusze sie o zagranie czystej &quot;1&quot;.
stawka : 2j/10j
to sie rozpisalem ???? mam nadzieje,ze ktos skorzysta
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Baraże o awans do Mistrzostw Świata (Kolumbia 2016)

Wtorek 22 marca 2016 - pierwsze mecze, rewanże 12 kwietnia



VS

Serbia - Portugalia
Typ: Poniżej 5,5 gola @ 1,80 b365
✅✅1:2​


Niedawno skończył się turniej Euro2016 w futsalu. Byliśmy świadkami tam meczu Serów z Portugalczykami właśnie. Nieoczekiwanie Serbia wygrała 3:1. Portugalia wtedy przegrała,ale z gry była dużo lepsza, mnóstwo sytuacji, to wtedy padł też ten najładniejszy gol turnieju kiedy Ricardinho na metrze zjadł gościa na śniadanie!! :cool:

Baraże do MŚ to mecz i rewanż i tutaj się kryje cała analiza. Pierwszy mecz w Belgradzie, Serbia gra defensywnie, dobry bramkarz Aksentijević, który wyczyniał cuda w niektórych momentach na ME. Do tego Kocić z przodu coś tam starający się i robiący szum, ale ogólnie gra Serbów opiera się na defensywie.

Portugalia ma potencjał, ale chodzi o to, że widzę tutaj under, bo z racji rewanżu przy jakimś 0-1 czy 0-2 raczej rywal nie będzie ryzykował gry z lotnym bramkarzem bo przecież jeszcze rewanż w zanadrzu więc tam będzie szansa na odrabianie.

Poza tym patrzę w h2h meczów Serbia - Portugalia to wyniki 3:1, 1:2, 1:2 i 1:5. Myślę, że gradu bramek nie ma co się dziś spodziewać.


-----------------------------

VS

POLSKA - KAZACHSTAN

Dziś także mecz Polska - Kazachstan, Polacy przed wielką szansą, ale jak wiadomo Kazachstan bardzo mocny, przecież na niedawno zakończonym Euro zajęli 3 miejsce i pokazali kawał dobrej gry!

Według zapowiedzi na łączynaspiłka.pl można wyczytać coś takiego

-To trudny rywal. Grają u siebie przed 5-tysięczną widownią, a atmosfera na meczach w Polsce bywa gorąca. Mieliśmy nagrane mecze Polaków, musimy je dokładnie przeanalizować. Bo czeka nas ciężkie zadanie. Szanujemy rywala i podchodzimy do tego meczu z ostrożnością. Kluczem będzie wynik pierwszego spotkania – mówił w kazachskich mediach brazylijski trener Cacau, który na zgrupowaniu zawodników miał od 12 marca. Problemów mu jednak nie brakuje. Występ w Szczecinie Douglasa, Chingiza Jesenamanowa i Aleksandra Dovgana stoi pod znakiem zapytania.
Gdyby miało się okazac, że cała trójka faktycznie nie zagra to spore osłabienie Kazachów. Douglas to największa gwiazda zespołu obok Higuity i Leo. A Jesenamanow i Dovgan to także zawodnicy z pierwszej piątki i ważni.


Polacy powołali aż 18 zawodników na ten mecz:

Lista powołanych:
1. Rafał Krzyśka AZS UŚ Katowice
2. Adrian Pater AZS UŚ Katowice
3. Robert Gładczak Clearex Chorzów
4. Mikołaj Zastawnik Clearex Chorzów
5. Kamil Kaczmar Euromaster Chrobry Głogów
6. Marcin Mikołajewicz FC Toruń
7. Tomasz Lutecki GAF Omega Gliwice
8. Maciej Mizgajski GAF Omega Gliwice
9. Daniel Krawczyk Gatta Zduńska Wola
10. Igor Sobalczyk Gatta Zduńska Wola
11. Michał Kubik Pogoń 04 Szczecin
12. Mateusz Jakubiak Pogoń 04 Szczecin
13. Dominik Solecki Pogoń 04 Szczecin
14. Bartłomiej Nawrat Rekord Bielsko-Biała
15. Michał Marek Rekord Bielsko-Biała
16. Tomasz Kriezel Red Devils Chojnice
17. Sebastian Wojciechowski Red Devils Chojnice
18. Maciej Foltyn Red Dragons Pniewy


Polska - Kazachstan od 17:45 pokaże POLSAT SPORT!


Ciężko oczekiwać niespodzianki, bo Kazachstan to w tej chwili bardzo wymagający rywal, ale może własna hala, doping i zaangażowanie pozwolą na jakiś remis? ✅1:1 (ha była czutka na ten remis )
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Szukam wszystkich informacji odnośnie tego meczu: Cerro PorteĂąo v Cobresal
To jest mecz futsalu Copa Liberatdaores. Interesuje mnie czas bramek, i wszystko. Kto tylko pomoże odwdzięczę się
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Szukam wszystkich informacji odnośnie tego meczu: Cerro PorteĂąo v Cobresal

To jest mecz futsalu Copa Liberatdaores. Interesuje mnie czas bramek, i wszystko. Kto tylko pomoże odwdzięczę się
Jeszcze raz podbiję ten temat, bet365 próbuje mnie oszukać na czterocyfrową kwotę, Panowie pomóżcie, poszukajcie jakiś informacji, nawet zapłacę przysłowiową flaszką. Potrzebuję dobrych, sprawdzonych informacji
 
meybey 1,7K

meybey

Użytkownik
h t t p : / /www . hoy . com . py /deportes/cerro-imparable-en-la-copa-libertadores


ht tp :// d10.paraguay. com /cerro-vuelve-golear-y-lidera-su-grupo-libertadores-futsal-n632653


ht tp ://ligafutsal . com .br /tabela-de-jogos/


Widzę że są strzelcy bramek, i wynik, ale niestety nie są to żadne oficjalne strony z wynikami, może na nich poszukaj linków do oficjalnych źródeł ja niestety nic więcej nie widzę.
Musisz posklejać te linki bo niestety za mało postów.
 
T 57

tylkotenis

Użytkownik
Jeszcze raz podbiję ten temat, bet365 próbuje mnie oszukać na czterocyfrową kwotę, Panowie pomóżcie, poszukajcie jakiś informacji, nawet zapłacę przysłowiową flaszką. Potrzebuję dobrych, sprawdzonych informacji
Dobre i sprawdzone informacje znajdziesz tylko w oficjalnym protokole meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Futsal
Spotkanie: Nbit Gliwice vs Zduńska Wola
Typ: Under 6,5 bramek
Kurs: 1,90 ✅ ✅ ✅ wynik 2:2
Bukmacher: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 03.10.2016/18:30
Link do wyniku: http://www.flashscor...szczegoly-meczu
Analiza:
Spotkanie kończące drugą ligę zmagań polskiej ekstraklasy futsalu. Tak też złożyło się, że udało mi się być kilka razy na meczach futsalu, przede wszystkim w Toruniu, znam trochę specyfikę tego sportu, więc dziś postanowiłem podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami. Pragnę jeszcze odnotować, że mecz jest do obejrzenia w TVP Sport HD. Piłkarze ze Zduńskiej Woli są jednymi z głównych faworytów do triumfu w tym sezonie, sezon świetnie rozpoczęli wygrywając z Głogowem 11:0, po pierwszej połowie było 3:0, jednak druga cześć gry to popis ofensywnej gry piłkarzy z Gliwic, a jednocześnie pogrom zawodników z Głogowa. Pod tym linkiem jest skrót do obejrzenia z tamtego spotkania: http://sport.tvp.pl/...ry-glogow-skrot. ,,Ćwierkanie&#39;&#39; wskazuje na to, że dziś będzie walka o każdy metr boiska. Spójrzmy na skład przyjezdnych: Słowiński, Stanisławski, Olczak, Krawczyk, Sobalczyk, Klaus, Marciniak, Kiełpiński, Milewskim, Szymczak, Miłosiński, Skrzypczyński. Gospodarze sezon zaczęli od porażki na wyjeździe pomimo tego, że po pierwszej połowie prowadzili 0-1. O sile ofensywnej Gliwiczan świadczy Dewucki, który trafił 11 bramek w poprzednim sezonie. Tylko w jednym z czterech ostatnich branych pod uwagę spotkań pomiędzy tymi drużynami było powyżej 6,5 bramek. Tak jak wcześniej wspominałem walka o każdy metr boiska będzie miała miejsce w dniu dzisiejszym, i daję spore szanse, że typ wejdzie-powodzenia
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dopiero dziś zobaczyłem Twój wpis.
Jeżeli to aktualne, uderz do stacji która robiła tę transmisję lub napisz do gościa, który wrzucił film z tego meczu:
Serie A: Cerro Porteño 7-1 Cobresal
https://www.youtube.com/watch?v=qlPjgskAU80
W pierwszej kolejności DZIĘKUJĘ, reputacja pójdzie jutro, idź wykorzystałem limit. Sprawa już nieaktualna, trochę późno, ale jeszcze raz dziękuję za dobre chęci.
A tak swoją drogą edi8 myślałem, że nic nie unika Twojej uwadze ;) Nie ma tu żadnych słów zgryzoty, po prostu wielki szacunek
Pozdrawiam
I informacja dla osób grających futsal w całorocznym, takie działania mają miejsca z czasem, że pokazują, np. 8 sekund do końca meczu, a pada bramka po bramce, zalecam korzystanie z kilku źródeł
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Polska - Węgry
Wygrana Polski
Kurs: 2.25
Bukmacher: Forbet
Rewanżowe spotkanie w ramach baraży o awans do mistrzostw Europy. Polacy przegrali pierwsze spotkanie na wyjeździe z Węgrami 1:2, teraz aby awansować potrzeba im więcej wygranej 1:0 lub jeśli stracą bramkę to dwoma lub więcej golami. Gram na Polaków ponieważ a) w spotkaniu rozgrywanym na Węgrzech a dokładniej w jego drugiej połowie potrafili wykreować sobie dużo dobrych, dogodnych sytuacji bramkowych których nie wykorzystali. Dodatkowo Madziarze drugą bramkę zdobyli po niesłusznie podyktowanym rzucie karnym. Forma Polaków powinna rosnąć ponieważ już w najbliższy weekend startuje Futsal Ekstraklasa a wszyscy kadrowicze grają w tej lidze. Zatem właśnie teraz jest czas aby mieć optymalną formę. b) Komplet 3000 widzów będzie wspierał ich w Koszalińskiej hali, jak na warunki futsalu to ogromna widownia, który powinna wyzwolić w Polakach dodatkowe kilka procent. Polacy potrafili u siebie zremisować z Hiszpanią więc dlaczego mają nie pokonać Węgrów ?
Wynik 6:4
Typ: ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom