>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Fulltilt 50usd Cakepoker 20usd

D 0

dziczyzna

Użytkownik
Dwie sprawy.

Pierwsza - Samsung 89 dziekuje za te info, zdałem quiz, szacunek dla Ciebie

Druga - wybrałem Full Tilt Poker wczoraj, kiedy moge sie spodziewac kasy na Full Tilcie i ile 50$ czy 25$? Ile musze ugrac by moc calosc wyplacic i czy konieczny jest depozyt?
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
Gadalem na supporcie

Kase przydzielaja od 24 - 48h

Chcą kopie dowodu na emaila:

[email protected]

Mam nadzieje ze dostane kase przed weekendem.

Wyplata mozliwa od 1000 punktow wyrobionych na FullTilt.
Koles na supporcie mi napisal ze to jest okolo 3h grania ale cos mi sie wierzyc nie chce.


Jesli juz ktos dostal kase to niech sprobuje zarobic z pare $$ i sprobowac je wyplacic czy da sie wyplacic wszystko co jest ponad 50$. Bo koles na supporcie mnie nie rozumial gdy sie pytalem czy moge wyplacic przed 1000pkt to co jest ponad 50$ ale nie zczail o co mi chodzi:/
 
M 0

murek9

Użytkownik
a wyplata mozliwa bez depozytu?gadalem na chacie i jakos nie szlo sie z nim konkretnie dogadac,ale chyba tak,wiecie moze dokladnie?
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Gadalem na supporcie
Kase przydzielaja od 24 - 48h
Chcą kopie dowodu na emaila:
[email protected]
Mam nadzieje ze dostane kase przed weekendem.
Wyplata mozliwa od 1000 punktow wyrobionych na FullTilt.
Koles na supporcie mi napisal ze to jest okolo 3h grania ale cos mi sie wierzyc nie chce.

Jesli juz ktos dostal kase to niech sprobuje zarobic z pare $$ i sprobowac je wyplacic czy da sie wyplacic wszystko co jest ponad 50$. Bo koles na supporcie mnie nie rozumial gdy sie pytalem czy moge wyplacic przed 1000pkt to co jest ponad 50$ ale nie zczail o co mi chodzi:/
na pewno co do pkt na full tilt to za szybko one nie leca, chyba ze w 3h ale na stawkach 5/10$:] badz hu za 100$ ciagle;)
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
nie wiem
gadalem na livechacie i koles mi powiedzial zeby wyslac to wyslalem


Telefon*: konieczne do wypłacenia bonusu

O co moga pytac? Zadzwonia jesli sie zleci wyplate?

na live chat mi powiedzieli ze dzwonia tylko do osob z niemczech bo po innemu nie umieja gadac
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
do ugrania w 3 dni ???? mnie sie to udawalo ???? tyle zez pieniedzy bankrollmob ???? hu od 10$-100$
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
no to strasznie fajnie ze wybrales cake poker
nie moglibysmy zec bez tej informacji gdybys nie powiedzial ze tam wybrales

Ludzie wszystko jest juz napisane w tym temacie co trza gdzie zrobic wiec nie piszcie takich gupich postow jak

&quot;ja wybralem Cake POker ;p&quot;
 
D 0

dziczyzna

Użytkownik
Skoro inni moga to i ja napisze tutaj co mi na wątrobie leży. Wiecie co najbardziej mi sie w tym wszystkim podoba?

ZLECANIE WYPŁATY w każdym przypadku, trybie oraz czasach przeszłym i teraźniejszym oraz zaprzeszłym: zleciłem wypłatę, zlecam wypłatę, byłem zleciłem wypłatę. Dziekuję Państwu za uwagę :-D
A i sam sobie daje kartkę, nie mogłem sie powstrzymać :zoltakartka:
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Gadalem na supporcie

Kase przydzielaja od 24 - 48h

Chcą kopie dowodu na emaila:

[email protected]

Mam nadzieje ze dostane kase przed weekendem.

Wyplata mozliwa od 1000 punktow wyrobionych na FullTilt.
Koles na supporcie mi napisal ze to jest okolo 3h grania ale cos mi sie wierzyc nie chce.


Jesli juz ktos dostal kase to niech sprobuje zarobic z pare $$ i sprobowac je wyplacic czy da sie wyplacic wszystko co jest ponad 50$. Bo koles na supporcie mnie nie rozumial gdy sie pytalem czy moge wyplacic przed 1000pkt to co jest ponad 50$ ale nie zczail o co mi chodzi:/
Niestety na Full Tilt przy korzystaniu z jakiegokolwiek sponsorship&#39;u należy ugrać 1000 pkt zanim wypłacisz cokolwiek.
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
aha czyli najlepiej miec kumpla ktory wplaci minimum czyli chyba 20$ i przegrac znim tyle ile sie bedzie chcialo wyplacic bo on wtedy bedzie mogl zawsze wyplacic kase i ile bedzie mial.
Dobrze rozumuje?

Dziczyzna no najlepiej nasrac w temacie zeby go calego usuneli i nikt sie niczego nie dowie wiecej.
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
aha:/
czyli nie przejdzie
ale wsumie to czemu przecierz skad oni moga wiedziec ze to co przegralem to z typem co go znam
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
aha:/
czyli nie przejdzie
ale wsumie to czemu przecierz skad oni moga wiedziec ze to co przegralem to z typem co go znam
jak sie zagra madrze to przejdzie, ale to jest nie dozwolone wiec dla Was ???? ????:jezora:
 
Do góry Bottom