>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fuksiarz.pl, opinie.

G 0

gubernator_nh

Gość
ja zleciłem wypłatę na ponad 1000 zł i ok 1000 zł zostało na grę, ale na razie nie chcą wyciągu z konta bankowego. Same skany dowodu załaczyłem . Ciekawe czy poproszą. Jak coś mam gotowe.
Zagrałem dubla Real M + Atalanta za tą kwotę max do bonusa 1137 zł. Jeszcze później live wlazł ŁKS @2.15 oraz Juventus X2 @1.75
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
ja zleciłem wypłatę na ponad 1000 zł i ok 1000 zł zostało na grę, ale na razie nie chcą wyciągu z konta bankowego. Same skany dowodu załaczyłem . Ciekawe czy poproszą. Jak coś mam gotowe.
Zagrałem dubla Real M + Atalanta za tą kwotę max do bonusa 1137 zł. Jeszcze później live wlazł ŁKS @2.15 oraz Juventus X2 @1.75
Dostaniesz raczej maila zeby doslac wyciag , inaczej nie wypłaca.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Dosłałem wyciąg z konta z 1 dnia i konto zweryfikowane.

fajna jest ta opcja:
że postawisz na wygraną drużyny i będzie prowadzić 2 golami to zakład wchodzi mimo, że wynik byłby koncowy inny np. remis

Np wczoraj Aston Villa czy Marsylia już po prowadzeniu 3-1 czy 2-0 zostały zaksięgowane. Gole w końcówce i wyniki powyższe się utrzymały, co nie zmienia faktu, że tak to działa:


2:0 to niebezpieczny wynik?
Nie w Fuksiarz.pl!

Early Payout za 2 gole przewagi - rozliczymy Twój zakład przed końcowym gwizdkiem!. Rozliczymy Twój zakład w 100% przed ostatnim gwizdkiem sędziego.

Czym jest promocja Early Payout?
Grając w Fuksiarz.pl, Twój zakład zostanie wypłacony, jak tylko Twój zespół zdobędzie dwie bramki przewagi! Nie ma znaczenia końcowy wynik - nawet jeśli potem przegra cały mecz, wydarzenie rozliczone będzie jako wygrane. Nagradzamy zarówno kupony single jak i AKO.

Oglądanie, jak Twoja drużyna wychodzi na dwubramkowe prowadzenie to świetne uczucie!
Post automatycznie złączony:

P.S. Opcja CASHBACK BEZ KOŃCA też działa.
 
K 40

kolo1212

Użytkownik
przestrzegam przed tym bukiem - obniza wysokosc wyplat po przyjęciu kupony. Np jest do wygrania 320 a zaraz po przyjeciu jest np 310. I nie sa to kupony live tylko pre-match. Zauwazylem to juz w kilku kuponach
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Dla mnie buk na jeden dzień. 3-4 zakłady na łączną kwotę nieco ponad 1k i kolejne zakłady każdy idzie do akceptacji, gdzie większość odrzuca. Ostatnio to nawet odrzucili 10pln na live z 3ligi polskiej :ROFLMAO:
Tak więc niczym szczególnym się nie wyróżnia ten twór.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Prezesem zarządu spółki jest Marcin Szpalerski. To osoba bardzo dobrze znana w branży bukmacherskiej. Zaczynał od Betclic Everest Group, potem przeniósł swoje talenty do Betssona, a największy rozgłos zyskał działając jako partner afiliacyjny i konsultant.

Bardzo ważnym elementem struktur Fuksiarza i głównym inwestorem jest Johan Pontus Lindvall, będący jednocześnie właścicielem i prezesem Betsson AB.

W zarządzie spółki zasiada również Radosław Baran. Do jego poprzednich pracodawców należą m.in. Agora czy Interia.

Natomiast w radzie nadzorczej znalazło się miejsce dla dwóch zaufanych ludzi Lindvalla. To Amandus Jabin i Trinn Toomentsen-Krasnitski, zasiadający też przy okazji w zarządzie Betsson AB. Widnieje w niej również mający bogate doświadczenie menedżerskie Robert Ott.

jedyna nadzieje to automaty do gry w calej polsce. jak konto ma limit po 3-4 zakladach... chyba ze to spersonalizuja to wtedy w ogole nie warto grac xd nazwa 'fuksiarz' nie jest raczej skierowana do graczy, ktorzy chca cos ugrac na bukmacherach a do 90 procent graczy, ktorzy licza na fuksa...

ambasadorem marki jest krzysztof stanowski. wczesniej wspolpracowali z etoto i puszczali kupony za 10zl... ja naglasnialbym sprawe limitow i syfu jakim jest fuksiarz u stanowskiego na tt, ale dal mi bana, bo nie podobalo mi sie jak jechal po elanie i ruchu chorzow xd

https://uk.linkedin.com/in/marcin-szpalerski-256a0924 - chyba ze jego znajde na twitterze xd


Bukmacher powiązany z afiliantem

Bukmacher będzie operatorem bardzo mocno powiązanym ze środowiskiem afiliacyjnym. Szpalerski pośrednio lub bezpośrednio zarządza m.in stronami lub aplikacjami bazującymi na pozyskiwaniu ruchu przez SEO, SEM czy social media, co uczyniło go jednym z największych, a na pewno jednym z najbardziej innowacyjnych afiliantów w Polsce.


Długa działalność afiliacyjna daje nowemu bukmacherowi przewagę na rynku, tym bardziej, że grupa cały czas współpracuje z innymi polskimi bukmacherami korzystając przy tym z szeregu spółek.


Promiseo to firma z siedzibą przy Wąchockiej 1 w Warszawie, czyli pod tym samym adresem, pod którym mieści się Bukmacherska sp. z o.o. Zarząd spółki stanowią dwie osoby – Marta Szpalerska i Agnieszka Barańska, czyli nazwiska wprost powiązane z beneficjentem spółki Bukmacherska sp. z o.o do której należy Fuksiarz. Promiseo odpowiada m.in. za takie serwisy jak rynekbukmacherski.pl

bukmacher dla 'frajerow' zarabiajacy na przegrywajacych i to jest jego glownym celem... nawet sie z tym nie kryje xd

edit; jedyna pozytywna informacja to to, ze sa tam ludzie z betsson a paru uzytkownikow udowodnilo, ze nie sa zbyt elokwentni ci z betssona...

edit2; tutaj wywiad z tym gosciem za czasow betssona


mozna sobie zobaczyc jak analizowal rynek i jaki jest target betssona... co za tym idzie fukiarza... czyli drobni gracze... grajacy w kiblu albo kuchni xd
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Stanowski to o czym tu w ogole gadac

Pamietam jak pisal o 'slodkim pierdzeniu' Engela, wyzywal sie na nim jak startowala ta jego strona, po czym siedzial jak burak w studiu Orange Sport jak robil wywiad z Engelem. Polecam to zobaczyc.

Słodkie pierdzenie Engela - część kolejna - weszlo.com



Niestety Jurek Engel nie wiedzial co o nim Krzysio wypisywal, bo jak by ruszyl sie to zamaist wywiadu by byl policzek najdelikatniej mowiac

Teraz przerzucil sie na byciu milosnikiem PIS, propaguje szczepionki, dajcie spokoj jak mozna tak zejsc na psy

A juz szczytem wszystkiego byl wywiad, gdzie pisali ze to oni wymyslili wyplaty przy 2-0 i inni im to chca podebrac, jak bet 365 ma to od ponad dwoch lat :)
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Nie oznacza bo opozycja to jeszcze wieksze poddanstwo i patologia. Tak ze sto lat PIS.

Chcialem tylko zaznaczyc ze w swietle tych pogladow co wyglaszal taka zmiana pogladow o 180 stopni powoduje ze nikt powazny nie bierze ciebie pod uwage. Zobacz chocby Mourinho kim byl wczesniej a co teraz wszyscy o nim mysla. Tyle i az tyle

Co prawda dziala w okupowanym kraju wiec nie ma za bardzo wyjscia, musial przestawic sie na wychwalanie 'legalnych bukmacherow online' ale ten bukmacher to nie jest zadne odkrycie Ameryki

Sztandarowy pomysl z wyplata przy 2-0 w bet365 jest juz od wielu lat a skoro piszecie ze jeszcze takie cyrki z bonusami, opisywac i jechac im wszedzie, powodzenia
 
K 27

kalarepka

Użytkownik
Nie oznacza bo opozycja to jeszcze wieksze poddanstwo i patologia. Tak ze sto lat PIS.

Chcialem tylko zaznaczyc ze w swietle tych pogladow co wyglaszal taka zmiana pogladow o 180 stopni powoduje ze nikt powazny nie bierze ciebie pod uwage. Zobacz chocby Mourinho kim byl wczesniej a co teraz wszyscy o nim mysla. Tyle i az tyle

Co prawda dziala w okupowanym kraju wiec nie ma za bardzo wyjscia, musial przestawic sie na wychwalanie 'legalnych bukmacherow online' ale ten bukmacher to nie jest zadne odkrycie Ameryki

Sztandarowy pomysl z wyplata przy 2-0 w bet365 jest juz od wielu lat a skoro piszecie ze jeszcze takie cyrki z bonusami, opisywac i jechac im wszedzie, powodzenia
O czym Ty piszesz foliarzu? Przecież nie musisz się szczepić i rozpisujesz się o jakiś poddaństwach. Polska nigdy już nie będzie potęgą i będzie musiała być zawsze zależna od innych, musisz się z tym pogodzić.

Ten bukmacher jest jedynym bukmacherem w Polsce, który wypłaca przy 2 bramkach przewagi i ma Cashback bez żadnych obrotów, więc jest odkryciem w Polsce , bo jest prostym bukmacherem - nie złodziejskim jak większość w naszym kraju :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
O czym Ty piszesz foliarzu? Przecież nie musisz się szczepić i rozpisujesz się o jakiś poddaństwach. Polska nigdy już nie będzie potęgą i będzie musiała być zawsze zależna od innych, musisz się z tym pogodzić.

Ten bukmacher jest jedynym bukmacherem w Polsce, który wypłaca przy 2 bramkach przewagi i ma Cashback bez żadnych obrotów, więc jest odkryciem w Polsce , bo jest prostym bukmacherem - nie złodziejskim jak większość w naszym kraju :)
juz ktos napisal, ze ten cashout ma marginalne znaczenie i ile procent meczow przy takim cashout nie konczy sie wygrana druzyny, ktora prowadzi 2 bramkami... nie jest zlodziejski? limit po zakladach na 1000zl to nie jest zlodziejstwo? przeciez to bukmacher celujacy w zarabianie na afiliantach a skoro zlimitowali kogos po zakladach na 1000zl to afiliant nie bedzie zarabial od obrotu tylko od przegranych kuponow...

nazwa 'fuksiarz' kto mysli kategoriami fuksa w bukmacherce...

edit; skoro bukmacher skupia sie na afiliantach to bedzie mial tez swoich naganiaczy... itp. takze bierzcie poprawke na opinie o tym bukmacherze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom